Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, Milica said:

Jeste povredjeni Rafa dobio 3 meca sa 3 0

 

Kakve veze ima Rafa sa Djokovicem?

 

Mada razumem, to je i problem, nemogucnost da se posmatra jedan dogadjaj/objekat/cinjenica zasebno vec se izvlace paralele koje ne postoje da bi se onda donosili nakaradni zakljucci koji se brane bukom i masom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja lepo slusam neki engleski stream (nije ES), cii mi se da je Mark Petchey (Endijev prijatelj i jedan od prvih trenera) jedan od komentatora, i uzivam. Ljudi lepo komentarisu igru, sta ko radi, i ne bave se teorijama zavere, niti hejtuju. Milina.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Evo 4. set a niko da objasni zasto neko folira/preuvelicava/umislja povredu na 2:0 protiv napaljenog klinca. Dajte odgovor prvo na to pa cemo lako dalje. Do tada je bas blam ovo sto pisete.

Ajmo Novace jos jedan nekako

 

Objasnio sam ti, ti si obicno trezven ali ocigledno slab na Djokovica, kao i na neke recimo Zvezdine kosarkase u proslosti pa se u raspravi oko njih pretvoris u 15-godisnjeg mesifana.

 

Ali nije mi tesko da ti objasnim opet - niko nije rekao da je folirao, nego da je preuvelicao. Trenutni bol i strah kod osobe koja je dokazani hipohondar na psihickom nivou pravi blokadu koja moze da traje i mnogo duze od onoga koliko je trajala kod njega. Pomaze ocigledno sto je vrhunski sportista sa neverovatnim drajvom za pobedama.

 

Niko ga ne napada zbog toga. Osetio bol, smetao mu (ili mislio da mu smeta, nebitno), dobio painkillere i zavrsio mec, pobedio, u petom setu leteo po terenu i igrao na 100%.

 

Ovaj cirkus je napravio sam posle meca kada je rekao da je siguran da ima rupturu samo da vidi koliku da je mislio da preda, da nema pojma kako je ostao na nogama i ostale golgota price.

 

I evo ga sada, dva dana posle, igra mec bez ikakvih vecih smetnji koji izgleda kao pola njegovih protiv Raonica i slicnih servis botova, kada se ponekad muci i gubi setove, nervozan je zbog nekog razloga (a u ogromnom broju tih meceva kao razlog za nervozu nam ne pada ni na kraj pameti povreda), ali svi znamo krajnji ishod.

 

Kao sto ga znamo i ovde.

 

Da li ce ga ta povreda koja je, sada vidimo, sigurno neka mikro povreda sa kojima i inace igraju konstantno, spreciti da osvoji turnir na kraju ne znamo, moguce je, moguce je da bi izgubio i 100% zdrav jer njegov maksimalni nivo pada zbog godina i ne mozemo ocekivati Novaka od pre 10 godina zbog bioloskih razloga jbg, ali price o predaji pauzi od vise meseci i ugrozavanju karijere su besmislene.

 

Uporedi samo sa onom povredom lakta koja ga je unakazila, a nije hteo da ide na operaciju. Gde se videlo da se muci konstantno, da menja tehniku da bi mogao da igra. Ovo veze nema sa tim.

 

I nadam se da ce objektivni mediji da mu postavljaju pitanja u vezi sa ovim mesecima. Jer je zasluzio svojim izjavama i ponasanjem.

 

Nadam se da ti je sada objasnjeno.

Edited by McLeod
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milica said:

Ok za tebe nema veze. A jel povredjeni covek dobio 3 meca sa 3 0 i niko ga pa ni objektivni mek nije prozvao za foliranje? 

 

 

Za to bi trebalo da nadjes moju izjavu da je Nadal povredjen, pa onda mozemo da pricamo o tome.

 

Inace, jesam, ali si ti slepa za svaki post koji nije o Djokovicu niti i pratis i znas ista o tenisu van Djokovica i vanteniskih stvari koje se desavaju oko njega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milica said:

Da li je ovo vredjanje? 

 

Ne, to su cinjenice. Na ovom forumu ti komentarises iskljucivo Djokovica i njegove meceve, stvari koje se desavaju oko njega, budalu Kirjosa i gossip.

 

U poredjenju sa masom tih postova 1% je komentar drugih meceva.

 

Na slemovima kada je Djokovic ispadao rano nisi ni pisala.

 

Sto je tvoje pravo naravno, niti imam nista protiv toga, ali mogu da primetim i izvucem tacne zakljucke iz toga.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Kako znaš, je li mljackao? Nisam primetila :classic_biggrin:

Da, culo se kako mulja nesto kroz usta a i suskala je folija u pozadini :lol_2:

 

4 minutes ago, McLeod said:

Inace, jesam, ali si ti slepa za svaki post koji nije o Djokovicu niti i pratis i znas ista o tenisu van Djokovica i vanteniskih stvari koje se desavaju oko njega

Ajd malo da iskuliras, ako numes bolje od ovoga da objasnis sagovrniku, nemoj ni da objasnjavas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da se ponovi post turnira, da slucajno nekom ne promakne

 

13 minutes ago, McLeod said:

 

Objasnio sam ti, ti si obicno trezven ali ocigledno slab na Djokovica, kao i na neke recimo Zvezdine kosarkase u proslosti pa se u raspravi oko njih pretvoris u 15-godisnjeg mesifana.

 

Ali nije mi tesko da ti objasnim opet - niko nije rekao da je folirao, nego da je preuvelicao. Trenutni bol i strah kod osobe koja je dokazani hipohondar na psihickom nivou pravi blokadu koja moze da traje i mnogo duze od onoga koliko je trajala kod njega. Pomaze ocigledno sto je vrhunski sportista sa neverovatnim drajvom za pobedama.

 

Niko ga ne napada zbog toga. Osetio bol, smetao mu (ili mislio da mu smeta, nebitno), dobio painkillere i zavrsio mec, pobedio, u petom setu leteo po terenu i igrao na 100%.

 

Ovaj cirkus je napravio sam posle meca kada je rekao da je siguran da ima rupturu samo da vidi koliku da je mislio da preda, da nema pojma kako je ostao na nogama i ostale golgota price.

 

I evo ga sada, dva dana posle, igra mec bez ikakvih vecih smetnji koji izgleda kao pola njegovih protiv Raonica i slicnih servis botova, kada se ponekad muci i gubi setove, nervozan je zbog nekog razloga (a u ogromnom broju tih meceva kao razlog za nervozu nam ne pada ni na kraj pameti povreda), ali svi znamo krajnji ishod.

 

Kao sto ga znamo i ovde.

 

Da li ce ga ta povreda koja je, sada vidimo, sigurno neka mikro povreda sa kojima i inace igraju konstantno, spreciti da osvoji turnir na kraju ne znamo, moguce je, moguce je da bi izgubio i 100% zdrav jer njegov maksimalni nivo pada zbog godina i ne mozemo ocekivati Novaka od pre 10 godina zbog bioloskih razloga jbg, ali price o predaji pauzi od vise meseci i ugrozavanju karijere su besmislene.

 

Uporedi samo sa onom povredom lakta koja ga je unakazila, a nije hteo da ide na operaciju. Gde se videlo da se muci konstantno, da menja tehniku da bi mogao da igra. Ovo veze nema sa tim.

 

I nadam se da ce objektivni mediji da mu postavljaju pitanja u vezi sa ovim mesecima. Jer je zasluzio svojim izjavama i ponasanjem.

 

Nadam se da ti je sada objasnjeno.

 

👏

 

ja ti se stvarno divim kako imas volje da crtas iznova i iznova

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

 

 

Ajd malo da iskuliras, ako numes bolje od ovoga da objasnis sagovrniku, nemoj ni da objasnjavas.

 

Izvini, sta je ovde pogresno? Ne znam odakle svima pravo da mi se bezobrazno obracaju, a onda kada dobiju 10% odgovora koji zasluzuju onda kukaju?

 

Inace, opominjes mene, a nisam video da si pre toga opomenula Bokija i Vraca.

 

Ne seri i dvorska luda je onako bas benigno i ne zasluzuje nikakvu opomenu u poredjenju sa onim sto je sasvim istinito i lepo obrazlozeno.

 

No dobro, nema problema, prijateljski cu poslusati, a jedan prijateljski savet i za tebe - gledaj da ne pocinjes svaki put moderaciju ovog topika od mene, a da pre toga dopustas orgije prema clanovima koji ovaj PDF cine jedno 10000% kvalitetnijim, i dopustas svakakve gadosti prema njima.

 

Hvala unapred.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...