Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, John Terry said:

Odlican je momak. Pravi sampion i po talentu i po ponasanju. Taj ne moze da omane. A kad se naspava jedno 30 sati, bice ponosan na ovo.

 

Bas to, mlad je, juce je osvojio 2.titulu, sad se borio do poslednjeg atoma snage, moze samo ponosan da bude.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

A kad se naspava jedno 30 sati, bice ponosan na ovo.

Bas, uzeo je jednu 250cu, trenirao 2 nedelje sa Rafom, sad malo neka uziva dok im ne organizuju povratak doma. 

Zna li se uopste da li ce ih vracati malo po malo ili sve u dva dana kao sto su ih i dovezli? 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Za sledeci slem bi trebalo da bude nosilac, pa bar nece biti nosilac koska ovako rano u zrebu.

Stvarno steta, ali nije dzabe isao u Australiju. :18:

 

5 minutes ago, Milica said:

Zna li se uopste da li ce ih vracati malo po malo ili sve u dva dana kao sto su ih i dovezli? 

Verovatno posle svakog kola, da napune avion(e), nije bas skroz redovan saobracaj da mogu sami da odu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

Verovatno posle svakog kola, da napune avion(e), nije bas skroz redovan saobracaj da mogu sami da odu. 

 

Nigde nisam procitala kako im je organizovan odlazak, ali zene imaju turnir u 2.nedelji AOa, a imaju turnir i u nedelji posle AOa, tako da ce sigurno dosta njih da se zadrzi malo duze.

Muskarci nemaju vise turnire u Australiji...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barker said:

Gde gledate na netu? Na onim betmen/dzoker linkovima? Ili na necem boljem?

 

Boxy ti je rekla kako je najbolje. E sad, meni proxy preko koga ide net na poslu uglavnom ubija ES player (ima filtriranje prema tipu sajta, čak i u incognito prozorima) pa onda idem an livetv . sx (spoj)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam jutros malo Kukuskina, Tim je mnogo ranjiv u igri, nudio mu se ceo mec, ali se Kukuskin doslovno usrao. Pogotovo u prvom setu po napravljenom brejku za 6:5. Covek se totalno pogubio, ne zna na koju ce stranu, udario glavom o krov od klupe na kojoj je sedeo i do zavrsetka prvog seta je ubacio mozda dva prva servisa. Ja bih prestao da se bavim tenisom da sam toliko labilan.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jos uvek tugujem zbog Sinera.. :cry:

Ovaj magarac sa svojim servisom ispod ruke i pišanjem u flasicu mi se skroz zgadio :puke: sad mi je gori od Cicipasa sa menjanjem patika, lupkanjem reketa o pod i ostalim zajebancijama. Ovaj danas ubacuje servis ispod ruke momku koji sa njim vodio vitesku, fer i postenu borbu, a on ga, onako dziberski "sutne kolenom u medjunozje" :smiley26:Znaci ovo mi je gore 100x od toliko pominjanog topljenja loptica o majcu. 

Da je to uradio nekom drugom, nekom ko se bavi slicnim provokacijama, pa da kazes neka, zaslucio je! Ali Sineru koji je jedno retko kulturno i fino vaspitano dete, kakvi se ne radjaju vise 😇 Gledala sam ga u jednom poduzem intervjuu gde su on i Pijati pricali onako opusteno o Janikovom zivotu i kako je poceo da trenira tenis i gde sad zivi i trenira. Toliko divno dete, jedna dusa draga :heart: koja sigurno nije zasluzila da je ovaj klovn ponizava :ajme:

Ja nikada nisam videla ni jednog od big 3 da su servirali ispod ruke, ako neko zna da jesu obavestite me. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milica said:

Ovaj magarac sa svojim servisom ispod ruke i pišanjem u flasicu mi se skroz zgadio :puke: sad mi je gori od Cicipasa sa menjanjem patika, lupkanjem reketa o pod i ostalim zajebancijama. Ovaj danas ubacuje servis ispod ruke momku koji sa njim vodio vitesku, fer i postenu borbu, a on ga, onako dziberski "sutne kolenom u medjunozje" :smiley26:Znaci ovo mi je gore 100x od toliko pominjanog topljenja loptica o majcu. 

Bice da ti je zao Janika, nije Denis los momak ni blizu, on spada medju finiju omladinu.

 

Sto se tice servisa iz ruke to je najbolje Rafa objasnio, ako dobijes poen dobro je ako ne onda je l losa ideja, nema tu nista necasno, samo ne moze biti efikasan kad bi se primenjivao cesto umesto kao iznenadjenje, otud i cela "drama".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...