Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

9 minutes ago, Del Piero said:

Pesikan stidljivo provukao i RG u stilu ko zna sta bi bilo tamo da je uzeo USO. Valjda bi razbio Nadala, sta li.

 

Ništa nebi bilo. Isto bi ga razbijo Nadal. U to sam prilično uveren, pošto sam u tom finalu po prvi put video da Nadal nekome prilagođava igru na šljaci. Ubacio je 3-4 elementa u igru, koja su totalno izbacila Novaka iz ritma. 

 

Sledeči RG če več biti druga pesma, pošto če Novak spremiti odgovore za te iste stvari.

 

A da je šteta za US Open in Wimbledon, šteta je...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

da im je žetva trofeja odložena, mentalno možda i više posle ovog meča, to svakako. 

Mislim da je vise iskustva u gubljenju finala upravo ono sto je razdvojilo Timov i Danilov ucinak u finalima, nesto se uci i iz poraza, i to samo iz sopstvenog. :classic_smile:

 

Lepi govori, fina ceremonija :classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jeste ovo dobar dan za sve njegove navijace, ali je po mom misljenju uzasan dan za tenis. Ne zbog toga sto je Novak uzeo titulu, vec zbog toga sto je "next gen" igrac sa najvise potencijala, koji je do sada najvise pokazao, na svojoj najboljoj podlozi, u formi zivota, potpuno kolabirao u finalu slema. To je tuzno, sve i da su sa druge strane Djokovic i Federer u dublu.

Potpuno suprotno , meč je dobio mnogo bolji igrač .

Titule osvajaju bolji igrači tu godine ne znače mnogo.

A te ,,sledeće generacije" neka nastave da treniraju , pa za neku godinu... možda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sasa965 said:

Potpuno suprotno , meč je dobio mnogo bolji igrač .

Titule osvajaju bolji igrači tu godine ne znače mnogo.

A te ,,sledeće generacije" neka nastave da treniraju , pa za neku godinu... možda.

Naravno da je mec dobio bolji igrac, ali nije nuzno da se protivnik ovako mentalno raspadne.

 

I prosle godine je mec dobio Novak pa to nikako nije bio tuzan dan za tenis jer je Tim pruzio odlican otpor i odigrao kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto mora biti tuzan dan za tenis kada neko od velike trojke osvoji titulu, lol. To je meni fantastican dan za tenis. Svaki od ove trojice, zasluzuje vise slemova, nego sto ima. Sledeci koji bude imao mozda 20 slemova ce nepravedno da se uporedjuje sa njima trojicom.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...