Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

pokusavam da predvidim novakove sanse sutra i da nadjem mesto za Medvedeva u listi njegovih izazivaca na AO.

Voleo bih da mi neko ili mirno i argumentima, ili u naletu navijackih strasti

objasni da li je Medvedev veca pretnja za Novaka ovde nego Endi.

( Medvedev se jeste nameracio na Novaka da ga bije na raznim turnirima lately,

ali mlatio ga je i Marej po betonu mnogo puta, na pamet mi padaju

skolovanja u Majamiju i Sinsiju bar po jednom.

A onda dodje u finale AO i ladno izgubi. )

?

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kido from Junkovac said:

pokusavam da predvidim novakove sanse sutra i da nadjem mesto za Medvedeva u listi njegovih izazivaca na AO.

Voleo bih da mi neko ili mirno i argumentima, ili u naletu navijackih strasti

objasni da li je Medvedev veca pretnja za Novaka ovde nego Endi.

( Medvedev se jeste nameracio na Novaka da ga bije na raznim turnirima lately,

ali mlatio ga je i Marej po betonu mnogo puta, na pamet mi padaju

skolovanja u Majamiju i Sinsiju bar po jednom.

A onda dodje u finale AO i ladno izgubi. )

?

 

Pa osnovno je da je on istih godina kao i Marej i kad je vodio borbe sa njim bio je u punoj snazi.Pored toga Medvedev je u top formi,vezao je preko dvadeset meceva bez poraza a ima dosta bolji servis nego Endi.Po do sada vidjenom i s obzirom da Novak vjerovatno osjeca odredjene posledice povrede koju je zadobio tokom turnira blagu prednost dajem Medvedevu i ako se nadam da ce Novak uspjeti da ga nadvlada u taktickom smislu i da mu nekako poremeti ritam s obzirom na ogromno iskustvo ali to ce biti izuzetno tesko s obzirm da je Danil jak i sa bekend i sa forhend strane i nema neke vidljive slabosti,slicno kao Novak a za razliku od Rodzera kome jednostavno bekend znacajno slabija strana sto su godinama iskoristavali Nadal I Djokovic.Djokovic prije svega mora da bude sigurniji na svom servisu nego u dosadasnjem dijelu turnira a padove u igri tipa 1-4 i 0-3 sto je imao u mecu sa Zverevom,Danil sigurno nece prastati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Andrei said:

Šta mislite - kome više odgovara vetar?

 

Smirio se vetar. Inače brat, teča i zet (koji žive u Melburnu) su prvi put uspeli da dođu do karata za finale zbog ove specifične situacije, tako da očekujem više naših nego inače u ovoj fazi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Alo hakeri da li mogu na EONu (gledam ga preko kompa, nisam kući) da namestim zvuk na engleskom? Ne uspevam da nadjem to podesavanje. Kući (na TVu) mi je podešeno na engleski, da ne slušam ove nesrećnike sa srpskog eurosporta. Ovde sam izgleda osuđen na Pešikana ili kog već idiota. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...