Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, Milutinov Tata said:

Gledam parove gornje polovine kod teniserki, ima nezgodnih igracica, ali Barti bas odskace od ostalih. Svitolina i Pliskova imaju gubitnicki mentalitet, neku od ostalih tesko vidim da ide do kraja. U donjoj polovini jos samo da Halep i Svjontek dobiju i ne znam sta bih pre gledao, Osaka i Muguruza odlicne u prva 3 meca, pobednica tog meca je sigurno favorit za finale, pa Sabalenka protiv Serene, duel dve teskasice u kome ima sve da prsti, pa carobnica Hsieh protiv Vondrusove.

Po onome sto sam ja gledao do sada (a priznajem da uzorak nije bas reprezentativan) tu vidim i pobednicu turnira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Po onome sto sam ja gledao do sada (a priznajem da uzorak nije bas reprezentativan) tu vidim i pobednicu turnira.

Nikad se ne zna. Barti ima setnju do finala, a ove s druge strane ce da se medjusobno poubijaju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

Nikad se ne zna. Barti ima setnju do finala, a ove s druge strane ce da se medjusobno poubijaju.

Ima to i drugu stranu medalje.

Barty nece biti adekvatno "testirana",protivnica iz drugog dela kostura hoce. Barty ima i jedan poveci povez preko butine..mozda ima nekakvih problema..jos je daleko zavrsnica,ali po meni su Muguruza i Osaka najvise pokazale u ova tri kola. Prosto gaze svoje protivnice..a Osaka je imala pakleno tezak pocetak..

Tim igra dosta slabo na pocetku,previse laganih loptica ide u aut..

Link to comment
Share on other sites

Austrija, Australija...Iran, Irak...

Ma izvućiće Domi ovo na guzove... [emoji848]

U suprotnom, zamišljam epski duel The Dicka i Noxe, ne toliko na terenu koliko u publici. To bi samo sevalo i hladno i vatreno oružje a u eventualnom taj-brejku i minobacači...

Doduše i organizatori su izgleda nanjušili nevolju pa brže bolje proglasiše (ako sam dobro pročitao) prazne tribine do srede...just in case :wicked:

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

Nemacki ES prvi put pokazao da je Kirios jos nekog napadao, ne samo Novaka (a kad pricaju o "svadji" Novak-Kirios pokusavaju da vestacki izbalansiraju, kao da je i NOvak napadao ovog idiota 🤮 ). Prikazali chat s Endijem gde se Kirios nimalo pohvalno (da ne kazem uvredljivo) izrazio o Timu.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...