Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 minutes ago, Jelencom said:

Ledej 2 skoka za 36 minuta,medju najboljim cetvorkama kao u Evroligi vlada misljenje neko.Pa to je sramota,ajde nije covjek neki skakac,ali odbranu ne igra,ledjima kao nesto moze ali i to je uglavnom onaj okret i jednom rukom zavrsava,kad udari na tvrdo nema od toga nista.Ostaje mu sut za 3,tu je dobar,ali igrac tog rejtinga,uloge i plate u timu mora vise.

A ja ga stavim umjesto Lesora u Fantazi,bibac sam pravi

 

Verovatno ima i do umora. Igra 33 minuta u proseku. Inače, zaista ima dobre brojke. 14 poena i 6 skokova po utakmici, 54% za za 2 i skoro 50% za 3.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, anubisgrau said:

Ovo je već očigledno, isto je radio protiv nas

 

 

 

ovaj lik je zakacio puntera i po suterskoj ruci a zatim i malo iynad kolena. drugim recima, potpuno je usao na njega u sutu, tako da nista ovde nije poklonjeno. cist faul.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

i meni se dopao rivero, pre svega sto je lesora sveo na neodlucujuci faktor u igri partizana, na suve brojke bez uticaja koji je imao na prethodnim utakmicama. u 1 na 1 ga je skolovao na fore iz osnovne skole i prilicno mu ubio koncentraciju tako da ga je slicno radio i 1,78 igrac na ulazima kome nije mogao nista. zapravo hvala mu, potrebne su mi ovakve reality check situacije sa lesorom da se ne nerviram sto ga nismo uzeli kad smo mogli.

 

veceras cemo videti stvarne razmere duskove kontrole igraca. cini mi se da imamo likove koji su spremni da polete preko realnih granica na kojima smo (ned, vildoza) a sa kojima nije garantovan standardni performans koji je dovoljan za pobedu. zbog toga bi rekao da nisam optimista ali da se nadam svih 100% da cemo uspeti. najbitnije mi je da ova sjajna hemija ostane, da se martin i bentil osecaju integrisano u tim, da petrusev igra kao da mu se mozak duplirao u mesec dana, da lazic i dobric ne deluju zalutalo, da mitrovic nastavi da bude etalon za kosarkaski IQ, pa sta bude bude.

 

sledece nedelje u areni bi tankovao, pre svega isao na to da se sacuvaju igraci u agresivnoj situaciji spasavanja jednog projekta na granici propasti koja nas tamo ceka. mozda stigne i prijateljska instrukcija tog tipa sa jedinog mesta odakle bi to moglo stici.

 

 

Edited by anubisgrau
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, anubisgrau said:

i meni se dopao rivero, pre svega sto je lesora sveo na neodlucujuci faktor u igri partizana, na suve brojke bez uticaja koji je imao na prethodnim utakmicama. u 1 na 1 ga je skolovao na fore iz osnovne skole i prilicno mu ubio koncentraciju tako da ga je slicno radio i 1,78 igrac na ulazima kome nije mogao nista. zapravo hvala mu, potrebne su mi ovakve reality check situacije sa lesorom da se ne nerviram sto ga nismo uzeli kad smo mogli.

 

veceras cemo videti stvarne razmere duskove kontrole igraca. cini mi se da imamo likove koji su spremni da polete preko realnih granica na kojima smo (ned, vildoza) a sa kojima nije garantovan standardni performans koji je dovoljan za pobedu. zbog toga bi rekao da nisam optimista ali da se nadam svih 100% da cemo uspeti. najbitnije mi je da ova sjajna hemija ostane, da se martin i bentil osecaju integrisano u tim, da petrusev igra kao da mu se mozak duplirao u mesec dana, da lazic i dobric ne deluju zalutalo, da mitrovic nastavi da bude etalon za kosarkaski IQ, pa sta bude bude.

 

sledece nedelje u areni bi tankovao, pre svega isao na to da se sacuvaju igraci u agresivnoj situaciji spasavanja jednog projekta na granici propasti koja nas tamo ceka. mozda stigne i prijateljska instrukcija tog tipa sa jedinog mesta odakle bi to moglo stici.

 

 

Au brate,stvarno svako ima pravo na svoje misljenje,ali da tankujemo protiv Partizana u Areni,to ne vjerujem da jos nekome moze pasti na pamet.Pogotovo uz nasu sirinu rostera,bolje da odmorimo nosioce posle te utakmice u Abi pa nek igraju Topic,Lazarevic,Raduljica po 20 minuta trebali bi Mornar dobit u Pioniri

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kuper vec ima 10 postova koje cuva ako bude dvica u Pioniru.Prvi ce biti neki kako je bio sprijecen da pise sinoc i danas,mozda je nosio tetki lijek ili mu je secer u saradnji sa Covicem i Mtelom namjerno bespravno ukinuo internet i vezao time obje ruke za razliku od najcrvenijeg Srbina kome vezu samo jednu ruku i nogu pa nema igraca da trenira.A onda posle toga njegov cuveni humor,maltene mi dodje da navijam za Virtus

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jelencom said:

Kuper vec ima 10 postova koje cuva ako bude dvica u Pioniru.Prvi ce biti neki kako je bio sprijecen da pise sinoc i danas,mozda je nosio tetki lijek ili mu je secer u saradnji sa Covicem i Mtelom namjerno bespravno ukinuo internet i vezao time obje ruke za razliku od najcrvenijeg Srbina kome vezu samo jednu ruku i nogu pa nema igraca da trenira.A onda posle toga njegov cuveni humor,maltene mi dodje da navijam za Virtus

 

72w3zx.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Abizolirni said:

Cujte i pocujte.....traze se 2 mladjana momcica. Nigdje ih nema. Kao da su se izgubili. Ako ih neko ugleda, neka im pokaze put. TATA ih ceka 😂

Lijepo sam vas molio da mi pomognete, ali ocito ste imali preceg posla piskarajuci ovdje po forumu. Moje je da se uzdam use i u svoje kljuse i sacekam jos par sati a po zakonu onda mogu da prijavim nadleznim organima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😄😂😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Usra nam se repka u danasnji dan... I kako ti sada da nastavis da peckas komsije? Kako?! 

Niti imam volje, niti srca kamena da ih sada zezam kad su trostruko smoreni u ova dva dana. 

 

Nista, da se zagrlimo, pustimo koju zajednicku suzu za fudbalsku repku, pa stura teramo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...