Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

36 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ovo trolovanje nekim astronomskim ugovorima kod svakog potpisa kada je reč o Zvezdinim igračima je samo da se zamažu oči na ono koliko KKP daje para poslednjih sezona.

Posle ispada kako i jedni i drugi nešto preteruju na Tata temi i da nema neke razlike, kao, sve je slično, pa prosto bude glupo da se potežu ugovori nekih Pantera, Exuma, Ledeja i kompanije, jer bi samo izgledalo da radimo istu stvar, sprdamo se, a kao to zapravo nije tačno.

Nije cilj ni bacanje udice da se neko upeca, pa kao haha glupa forica, već čisto veštački pokušaj uspostvljanja ravnoteže psihološkim trikovima.

 

Mislim, nisam izmislio toplu vodu, ali zašto povremeno ne reći istinu.

 

Slazem se da je to cilj takvih komentara, ali to ne bi trebalo da smeta - sve dok ne pocne pisanje slicnih komentara i na KKP, KKCZ, ABA ili EL temi. Jednostavno, moderacija treba da ustanovi nultu toleranciju na te pateticne "joj sto volim sto me je tata naucio da volim ovaj viteski klub, a ne ono kriminalno preduzece" uratke na ostalim temama i problema nece ni biti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pavijan2 said:

1 titula prvaka SFRJ> 5 titula prvaka Srbije.

Čisto da ti nacrtam, pošto ti ništa nije jasno.

Što bi rekli, skočio sa broda, promašio okean.

 

22 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci par titula u ligi jacine nase je uspesnije od 19  titula u Jugoslovenskoj ligi plus titula sampiona evrope i sveta i nekoliko polufinalani cetvrtfinala naspram jedne 1/16 i jedne 1/8 finala?

 

Khm, funkcionalna pismenost, baš ne znam gde je zapelo. Da preformulišem; da li je u svojoj istoriji Sportsko društvo Crvena Zvezda imala uspešniji/berićetniji period kada su trofeji, titule, rezultati u nacionalnim prvenstvima/kupovima u pitanju od perioda u kojem je Vučko zajahao? 

Kada se dogovorite zamoliću za koncizan odgovor, pošto ovaj momak koji ti pomaže izgleda promašio koncept

Pa da utvrdimo koga to duh koji lebdi doji

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

 

 

Khm, funkcionalna pismenost, baš ne znam gde je zapelo. Da preformulišem; da li je u svojoj istoriji Sportsko društvo Crvena Zvezda imala uspešniji/berićetniji period kada su trofeji, titule, rezultati u nacionalnim prvenstvima/kupovima u pitanju od perioda u kojem je Vučko zajahao? 

Kada se dogovorite zamoliću za koncizan odgovor, pošto ovaj momak koji ti pomaže izgleda promašio koncept

Pa da utvrdimo koga to duh koji lebdi doji

Imalo je od svog osnivanja pa do 1991 sa krunom u vidu pravaka evrope i sveta. 

 

Po cemu je period od 2012 do 2022 uspesniji od perioda 1950 do 1995-6. Gledajuci rezultate

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

 

 

Khm, funkcionalna pismenost, baš ne znam gde je zapelo. Da preformulišem; da li je u svojoj istoriji Sportsko društvo Crvena Zvezda imala uspešniji/berićetniji period kada su trofeji, titule, rezultati u nacionalnim prvenstvima/kupovima u pitanju od perioda u kojem je Vučko zajahao? 

Kada se dogovorite zamoliću za koncizan odgovor, pošto ovaj momak koji ti pomaže izgleda promašio koncept

Pa da utvrdimo koga to duh koji lebdi doji

 

Da li je Partizan imao uspesnije periode od vladavine DS i DSS, do 2000. do 2012.?

 

Pitanje ti je besmisleno jer u SFRJ nisu postojali samo dva drzavna projekta i gomila ikebana (koje navijaci Partizana tako lagano zaboravljaju kada pominju da je "vlast protiv njih"), pa mozemo da pocnemo da brojimo tek od 2012.

Inace, dok god se u fudbalu, a pogotovo kosarci ne pojavi klub za koji moze da se kaze da je kandidat za titulu, a da se ta izjava ne protumaci kao sala/trolovanje/za ludnicu, besmisleno je i pricati o nekoj ugrozenosti bilo Crvene zvezde bilo Partizana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ovo trolovanje nekim astronomskim ugovorima kod svakog potpisa kada je reč o Zvezdinim igračima je samo da se zamažu oči na ono koliko KKP daje para poslednjih sezona.

Posle ispada kako i jedni i drugi nešto preteruju na Tata temi i da nema neke razlike, kao, sve je slično, pa prosto bude glupo da se potežu ugovori nekih Pantera, Exuma, Ledeja i kompanije, jer bi samo izgledalo da radimo istu stvar, sprdamo se, a kao to zapravo nije tačno.

Nije cilj ni bacanje udice da se neko upeca, pa kao haha glupa forica, već čisto veštački pokušaj uspostvljanja ravnoteže psihološkim trikovima.

 

Mislim, nisam izmislio toplu vodu, ali zašto povremeno ne reći istinu.

 

Ako kazes veliku laz, i nastavljas da je ponavljas, ljudi ce na kraju verovati u nju. 

 

Zvuci poznato? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

O milionskim pojačanjima se piše samo na 2 topika.

 

Za jedan klub ovde, a za drugi na drugom, za šta kolega šutnuti mod poziva da se sankcioniše.

 

Pa da, pozivam da se sankcionise rasprava o rivalskim klubovima na bilo kojoj temi osim na ovoj.

 

Inace, za "sutnuti mod" si prijavljen jer bi vredjanje trebalo da bude no-no cak i na ovoj kanalizaciji od teme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Da li je Partizan imao uspesnije periode od vladavine DS i DSS, do 2000. do 2012.?

 

Pitanje ti je besmisleno jer u SFRJ nisu postojali samo dva drzavna projekta i gomila ikebana (koje navijaci Partizana tako lagano zaboravljaju kada pominju da je "vlast protiv njih"), pa mozemo da pocnemo da brojimo tek od 2012.

Inace, dok god se u fudbalu, a pogotovo kosarci ne pojavi klub za koji moze da se kaze da je kandidat za titulu, a da se ta izjava ne protumaci kao sala/trolovanje/za ludnicu, besmisleno je i pricati o nekoj ugrozenosti bilo Crvene zvezde bilo Partizana.

 

On 9/27/2022 at 4:58 PM, Instinkt said:

Ko o čemu, crveni o snsu i Partizanu. I sve to za vreme najuspešnijeg perioda SDCZ u istoriji pod budnim okom zvezdine zvezde Vučka koji lebdi

Pa iako je od vas, neprijatno je 

 

Obrati pažnju malo na inicijalne upise crvenih iznad, a i generalno te lovačke priče o Partizanu pod Vučićevim patronatom dok mučena Zvezda sastavlja kraj sa krajem. Pa čisto da bacimo neke brojke jednih i drugih za isti period, da vidimo koliko je zapravo SDCZ ugroženo. Evo živ nisam da mi objasne otkud toliki jaz od 2012, kad se toliko trpa u JSDP, dok Zvezdine sekcije kupe kajmak.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja ne mogu da visim na temi KKCZ 24 sata dnevno i da tamo pisem da ne treba da se pominju pojacanja KKP, da ne treba stalno da se pominje sudjenje, ikebane i slicno.

 

Evo, citiracu vam jedan moj post sa te teme o ikebanama:

 

Quote

Joj jadni mi, sta cemo sa samo 14 skupih seniorskih igraca?

 

Koliko vidim, budzet je tu, poslednjih godina nikad veci (neuporedivo sa onim sto je Radonja imao u prvom mandatu) i umesto da se kaze da je nenormalno ovo sto radi SNS, da KKCZ i KKP mogu da imaju ovoliko vece budzete kao da smo Svajcarska smestena u centru Balkana, ovde se klicalo kada je EL odlucila da ugura i drugi SNS projekat u EL i tako ucini ABA ligu dosadnom sve do finala.

Sad vise ne odgovara, sad smo se setili da bas i ne mozemo lagano do prvog mesta ako je tu neki ZOC kojem je SNS obezbedio megalomanski budzet za plate igraca - pa na to je trebalo misliti kada se zagovarala teorija da su KKCZ i KKP jedini klubovi iz regiona koji mogu da igraju EL, da su to institucije u odnosu na ostale seljane i slicno.

 

Dakle, uopste se ne slazem da je KKCZ ikebana ili klub sa daleko manjim budzetom, ali to je problem ogromnog broja upisa na toj temi pa cak ni modovi ne mogu sve da procitaju.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Instinkt said:

 

 

Obrati pažnju malo na inicijalne upise crvenih iznad, a i generalno te lovačke priče o Partizanu pod Vučićevim patronatom dok mučena Zvezda sastavlja kraj sa krajem. Pa čisto da bacimo neke brojke jednih i drugih za isti period, da vidimo koliko je zapravo SDCZ ugroženo. Evo živ nisam da mi objasne otkud toliki jaz od 2012, kad se toliko trpa u JSDP, dok Zvezdine sekcije kupe kajmak.

A kad ces meni da odgovoris?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

A kad ces meni da odgovoris?

Iskreno, nisam siguran da znam šta si me uopšte i pitao. Vodio si neku svoju priču u koju nisam ulazio, a i ne bih se upuštao. Inicijalni moj post se odnosio na te vaše spinove o protežiranju JSDP dok je u isto vreme odnos trofeja u vašu korist na istorijskom maksimumu. Kapiram da je tatica, al umarate 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Instinkt said:

Iskreno, nisam siguran da znam šta si me uopšte i pitao. Vodio si neku svoju priču u koju nisam ulazio, a i ne bih se upuštao. Inicijalni moj post se odnosio na te vaše spinove o protežiranju JSDP dok je u isto vreme odnos trofeja u vašu korist na istorijskom maksimumu. Kapiram da je tatica, al umarate 

Kako je na istorijiskom maksimumu ako smo u Jugoslaviji osvajali vise trofeja i kupova nego sada u mnogo jacoj konkurenciji  i isli dalje u evropi nego danas? Samo sam to zeleo da znam, ne znam sto se ljutis na mene

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...