Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

I vi se sprdate sa ligom u kojoj igraju bivši šampioni Evrope. I vicešampion pride. biggrin.png

 

A i Fljamurtari nakon nas nije izgubio ni od Barse pa je ostala naša sramota.

A jel je pobedio ili eliminisao?

 

I Šamrok će verovatno još nekog pobediti/eliminisati nakon vas za ulazak u grupnu fazu ali ostaje da ste mu se za skidanje mraka baš vi našli.

Link to comment
Share on other sites

@pavijan2

 

Pa jel treba ja da spominjem Miškovića, Kokezu, Tončeva i ko zna koga još (da me zanima iskopao bih ili bih se raspitao ko je sve u vašoj priči; ovako nisam siguran ni za ovu trojicu što sam iz glave namlatio)

Nemoj samo da ispadne da vi takvih nemate.

Pričam o Fmp-u i Teleoptiku najočiglednijoj mogućoj paraleli dve filijale. Jedna je u istoj ligi kao i njena sestra, druga je negde u zoni/trećoj ligi (ne znam kako se to vodi danas) i nikad neće biti u istom ligaškom takmičenju kao FKP.

 

@Martin Mystere

 

Kakav dokaz trebaš? Jedino ako si malopre iz pećine izašao. 

 

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

@pavijan2

 

Pa jel treba ja da spominjem Miškovića, Kokezu, Tončeva i ko zna koga još (da me zanima iskopao bih ili bih se raspitao ko je sve u vašoj priči; ovako nisam siguran ni za ovu trojicu što sam iz glave namlatio)

Nemoj samo da ispadne da vi takvih nemate.

Pričam o Fmp-u i Teleoptiku najočiglednijoj mogućoj paraleli dve filijale. Jedna je u istoj ligi kao i njena sestra, druga je negde u zoni/trećoj ligi (ne znam kako se to vodi danas) i nikad neće biti u istom ligaškom takmičenju kao FKP.

 

@Martin Mystere

 

Kakav dokaz trebaš? Jedino ako si malopre iz pećine izašao. 

 

 

život je nekome majka, a nekom maćeha. ja bi istupio iz "ovakve" ABA lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




Kakav dokaz trebaš? Jedino ako si malopre iz pećine izašao. 
 
 


Kao prvo, mene zaobiđi sa takvim obraćanjem...

Kao drugo, lepo te pitam - što ih ne tužiš kad znaš da je tako kako kažeš? Naravno, kada bi se čak i u zemlji Srbiji radilo po principu "ja znam sigurno da su to ukrali, samo što ne mogu da dokažem"...

Pusti ti šta mi svi znamo (a znamo kako stoje stvari) kad si i sam svestan da to u stvarnosti ništa ne vredi jer da je drugačije Ostoja i Bokan bi odmah uradili nešto konkretno da bar jedan klub izbace iz lige - ovako samo mogu da, kokodaču!



Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, pavijan2 said:

Država je nekome majka, a nekom maćeha. ja bi istupio iz "ovakve" ABA lige.

 ✔

 

prepravio sam ti ovo (:

 

Elem, da, liga je neregularna godinama a jedan od razloga je odnos KKCZ-FMP.

Sad, znam da je teško svariti kada je reč o svom klubu ali vaše negiranje ne menja stanje. Nije da imam želju da ubeđujem, ovaj tip diskusije na forumu je uzaludno gubljenje vremena u kojoj druga strana ne registruje i ne usvaja ama baš ništa

 

Proćaskamo usputno, ti si korektan forumaš, ali ne očekujem ni od tebe da otvoriš oči i ne držiš stranu svom klubu

 

 

@Martin Mystere

 

Nemoj se brecati ko da smo pubertetlije. Da mislim da si izašao iz pećine ne bih ti replicirao svaki put kad smo ovde. Tako se kaže kad se praviš toša

 

Inače, ovo gore važi i za tebe, da ne pišem jedno te isto obojici

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

Elem, da, liga je neregularna godinama a jedan od razloga je odnos KKCZ-FMP.

Sad, znam da je teško svariti kada je reč o svom klubu ali vaše negiranje ne menja stanje.

 

Instikče brate, da li je vaše nenegiranje tada promenilo stanje?

 

- Celo Sportsko društvo stoji iza ovog sporazuma, koji je značajan na mnogo načina. Ovo je tek početak. Da naglasim, nas sada treba posmatrati kao jedan klub. Čim nam obaveze dozvole, ići ćemo u Republiku Srpsku. Finansijski problemi nisu prestali da postoje, ali će biti znatno lakše rešavati ih zajednički - rekao je Danilović.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Instinkt nemoj popravljati moje postove, a djilasa pomeni ako hoces.

aba liga nema veze sa drzavom. internacionalna. klub za koji navijas ucestvuje u njoj i priznaje njenu regularnost. ako je nesto neregularno neka istupi iz lige. plasman u aba ligi i tako ne utice na ucesce u EC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 [emoji818]
 
prepravio sam ti ovo (:
 
Elem, da, liga je neregularna godinama a jedan od razloga je odnos KKCZ-FMP.
Sad, znam da je teško svariti kada je reč o svom klubu ali vaše negiranje ne menja stanje. Nije da imam želju da ubeđujem, ovaj tip diskusije na forumu je uzaludno gubljenje vremena u kojoj druga strana ne registruje i ne usvaja ama baš ništa
 
Proćaskamo usputno, ti si korektan forumaš, ali ne očekujem ni od tebe da otvoriš oči i ne držiš stranu svom klubu
 
 
[mention=218]Martin Mystere[/mention]
 
Nemoj se brecati ko da smo pubertetlije. Da mislim da si izašao iz pećine ne bih ti replicirao svaki put kad smo ovde. Tako se kaže kad se praviš toša
 
Inače, ovo gore važi i za tebe, da ne pišem jedno te isto obojici
OK, evo ja ću da ti kažem da je tako kako kažeš svuda osim na papiru.

I šta ćeš sada da uradiš? Ili bolje, šta će da urade Ostoja i Bokan? Ili još bolje, zašto Ostoja i Bokan već nisu ništa uradili kad znaju to što znamo i ti i ja, ako je to "formalno-pravno" po tebi već tako nebitna stavka?
Link to comment
Share on other sites

@Čvarkov

 

Hoćemo li taksativno da navedemo razlike između te dve saradnje? Pa da izvučemo paralelu između vašeg i našeg sporazuma. 

Ako si rad, ispoštovaću i ja.

 

@pavijan2

 

Ne zaboravi da je KKP bio uslovljen da igra ovu ligu. Ne razumem kako ste tako selektivni, zamisli da ja tebi kažem nakon Podgorice; (ili svaki put kad vas pokradu Bokan, Milo i sudije) što kukaš da je neregularno, nema smisla, istupite iz lige. Pre nepune dve nedelje ste pričali kako nije regularno, pokrale vas sudije u derbiju pa vam niko nije napisao da istupite iz lige. 

 

@Martin Mystere

 

Nebitna u smislu naše diskusije na temu. Evo sad i Bokan ima svoju.

Evo, da te pitam, ali pošteno pričamo; Da Vučelić u Teleoptik formalno postavi nekog mićka da vodi klub, debeli profa to pravno reguliše kako zakon nalaže, progura se FKT u LL, da li bi i ti kukao ili bi te najlaganije boleo k?

I onda ja posle toga da dođem i napišem, pa istupite iz lige šta sad

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

@Čvarkov

 

Hoćemo li taksativno da navedemo razlike između te dve saradnje? Pa da izvučemo paralelu između vašeg i našeg sporazuma. 

Ako si rad, ispoštovaću i ja.

 

Nisam rad, ne zato što te ne poštujem, inače si mi drag forumaš (no homo), ali nedeljno popodne ne želim tako potrošiti. :classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites




 
[mention=218]Martin Mystere[/mention]
 
Nebitna u smislu naše diskusije na temu. Evo sad i Bokan ima svoju.
Evo, da te pitam, ali pošteno pričamo; Da Vučelić u Teleoptik formalno postavi nekog mićka da vodi klub, debeli profa to pravno reguliše kako zakon nalaže, progura se FKT u LL, da li bi i ti kukao ili bi te najlaganije boleo k?
I onda ja posle toga da dođem i napišem, pa istupite iz lige šta sad
 


Iskreno? Najladnije bi me boleo q, naročito jer nismo imali baš takav slučaj ali smo imali slučajeve koji se nisu ni previše razlikovali - pre svega slučaj Vukadinovića iz Metalca a potom i Džombu i još neke...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...