Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

To je ta klasika - vise volim da Zvezda izgubi, nego da Partizan dobije. 

 

Razumem.

 

Mislim ne razumem taj stav, meni to nije normalno da svoj interes zanemaris zbog toga sto nekom zelis nesto lose, ali razumem da ima takvih ljudi... 

Potrudio sam se ali ne ide jbg

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam pobedi Zvezde veceras ZATO sto volim KKP i zelim mu najbolje. Zvezda nam svakako ne dahce za vratom poput Baskona.

 

A da li mislim da se Legenda premislja kakve instrukcije da da svojima za veceras? Tu gotovo da nema dileme. To je lik koji kada tone, gleda da povuce ako je ikako moguce.

 

Samo, ni njemu ne ide u prilog da Zvezda vidno tone, ionako su na nisanu evrolige.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja se nadam pobedi Zvezde veceras ZATO sto volim KKP i zelim mu najbolje. Zvezda nam svakako ne dahce za vratom poput Baskona.

 

A da li mislim da se Legenda premislja kakve instrukcije da da svojima za veceras? Tu gotovo da nema dileme. To je lik koji kada tone, gleda da povuce ako je ikako moguce.

 

Da ova utakmica odlučuje onda bi se premišljao, ovako neće. Neće Čović da povuče i druge, takvi likovi kad vide da tonu, uspešno se izvuku. Već 30 godina je uspešan u tome. I vama više dosadilo da mu pevate ''u zatvor ideš brzo videćeš''. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

A da li mislim da se Legenda premislja kakve instrukcije da da svojima za veceras? Tu gotovo da nema dileme. To je lik koji kada tone, gleda da povuce ako je ikako moguce.

 

 

 

Isto kao one godine kad je Zvezda pobedom protiv Buducnosti u zadnjem kolu direktno vama omogucila da odete na f4 u Laktase iako Zvezdi ta utakmica nista nije znacila. 

Fakticki Zvezda vam je omogucila da igrate el sledece godine. 

Ne treba hvala al vala nekada treba i presuteti!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Borki, i Partizan je nama učinio uslugu one godine kad ih je trenirao Džile. Razbili su Cedevitu na svom terenu i nama omogućili prvo mesto. Cela hala je na poluvrmenu se zajebavla i pevala - Sad ih pustite. :classic_biggrin: Već na poluvremenu su imali mislim 20 razlike. Igrala je odlično Cedevita te godine. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Volter said:

Borki, i Partizan je nama učinio uslugu one godine kad ih je trenirao Džile. Razbili su Cedevitu na svom terenu i nama omogućili prvo mesto. Cela hala je na poluvrmenu se zajebavla i pevala - Sad ih pustite. :classic_biggrin: Već na poluvremenu su imali mislim 20 razlike. Igrala je odlično Cedevita te godine. 

 

Pa nije isto. Mi bi smo verovatno osvojili protiv Cedevite i bez prvog mesta a oni sigurno ne bi isli na f4 da smo izgubili. 

U nasoj situaciji je mozda a u njihovoj nema nista mozda.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Borky said:

 

Pa nije isto. Mi bi smo verovatno osvojili protiv Cedevite i bez prvog mesta a oni sigurno ne bi isli na f4 da smo izgubili. 

U nasoj situaciji je mozda a u njihovoj nema nista mozda.

 

Da se ispravim, Budućnost je te sezone bila prva. Partizan nam je u pretposlednjem kolu pobedom protiv Cedevite omogućio drugo mesto. Te sezone pre polufinala ABA lige sa Cedevitom, igrali smo 4 utakmice sa njima od kojih smo 3 izgubili. Oni su te sezone igrali i Evroligu. Pitanje šta bi bilo da su imali prednost domaćeg terena u polufinalu. U prvoj utakmici koja je bila jedna od najboljih u istoriji ABA lige pobedili smo posle produžetka, imali su i šut za pobedu. U drugoj utkamici smo ih dobili 8 razlike i prošli u finale. Tako da nam je Partizan olakšao put ka tituli.

Link to comment
Share on other sites

Ima li sta tuznije na svetu od ovih tviter zilota u crnobelom. Kakva je to tuga pregolema. 

 

Quote

јебемо све годинама, пишамо по свима, то је непресушна снага црно-белог тима

 

😄 :Hail:

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kendrick said:

 

Koliko treba da budeš jadan da ovako nešto okačiš i tu boleštinu opravdaš zato što je na tati. Dno dna. Ovde ima cigana moralista koji imaju decu od 12 ili malo više godina, koji verovatno uživaju u tome kada neko dete sličnih godina koje navija za neki drugi klub dobije batine.

Edited by Trigger
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Nisu igrali Zvezda i Buducnost u poslednjem kolu.

Predposlednjem al ne mjenja cinjenicu da ste zahvaljujuci Zvezdi igrali na f4 i da vas Covic nije zelio minirati iako je opusteno mogao. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh:

 

Zasto bi se ti, FatZadd i ko vec bese treci pronasli u ciganima moralistima?

 

Da nije vec vidjeno mnogo puta, poverovao bih da samo lose interpretirate Twitter opasku. 

 

Opaska, iako skakljiva, pogadja sustinu o ogromnom prostoru koji je vest o Lessortu dobila, kao i visednevni aftermath, pocev od Twittera, a onda i u samim medijima, forumima... pa i uzivo, uz kaficu and so on. Ovo sto se sinoc dogodilo je problem prvog nivoa na koje drustvo mora da reaguje, za razliku od Lesorovog ispada (koji jeste za osudu, ali se ne moze porediti sa groznim stvarima od juce). Cigani moralisti jeste kritika jednom delu drustva, a mozete slobodno da odjebete, sto bi rekao Chaos, sa pakovanjem da je ovo u bilo kojem kontekstu targetiralo ljude sa ovog foruma.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...