Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Rekao bih i ja da mi se ovo (najavljeno) rasipanje milionima nimalo ne dopada, pa i  po cenu da osvojimo EC...ceo ovaj pravac mi je los...
 
Ali kada se setim tolikog tepanja jednom olosu Nebojsi Covicu od strane komsija i nasladjivanju zbog Doktorovih poteza, iz razloga zahvalnosti sto su ispred nas...nekako cu preboleti.
Sto los, generalno ni ove pare bile potrosene za neku drugu glupost, sistem nam je takav, da li ce na ovaj nacin da placa predizbornu kampanju ili Mitrovicu za tonu predizbornih spotova i sl...
Bolje da se daje za sport, iako je po meni ovo kratkorocno razbacivanje koje Partizan moze da otera u doba uvalinove Zvezde. Ko garantuje da ce ovi ugovori biti isplaceni u celosti? Sigurno hoce prve godine do izbora, ko garantuje ako ovaj ponedi da ce mu trebati ovaj projekat sa garantovanim ugovorima igraca na par godina.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Valensija said:

Aha, Branko prepoznao prelomni trenutak, a Vucic nevoljno klimnuo glavom.😂😂

Dje vas stancuju da mi je znati?!


Ja sam dugogodisnji pre svega uzivalac u b92 forumu pa i ovom nasledniku, nije mi niko stancao. Konverzacije iz osnovne skole nemam nameru da vodim. Ako se desi da nesto napisem to ce biti cinjenice, kao sto je cinjenica da su Milutinovic, Saponjic i Pekovic u aktivnom kontaktu sa Obradovicem vec izvesno vreme i da ucestvuju u ovom projetku. Kolika je tu uloga predsednika drzave ne znam, ali znam da je KK Partizan i prethodne dve godine imao poprilicno solidan budzet. Da li ce i to biti povecano nemam informacije.

Mozda je kukanje navijaca Partizana o sirotinji i aparthejdu bilo licemerno kada imas jednog Trinkijera na klupi, ali je onda ovo sada kukanje navijaca Crvene Zvezde vise nego licemerno kada i dalje imate FK koji rasipa kao pijani milioner sa sve slikom predsednika po kancelarijama. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Umesto Kupija, citacemo Vase zalopojke - moze!:classic_biggrin:

Nema potrebe da mi persirate, mladji sam jedno 50 godina od Vas. A na kraju krajeva ne igraju milioni, u tome i jeste draž sporta. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fedor said:


Ja sam dugogodisnji pre svega uzivalac u b92 forumu pa i ovom nasledniku, nije mi niko stancao. Konverzacije iz osnovne skole nemam nameru da vodim. Ako se desi da nesto napisem to ce biti cinjenice, kao sto je cinjenica da su Milutinovic, Saponjic i Pekovic u aktivnom kontaktu sa Obradovicem vec izvesno vreme i da ucestvuju u ovom projetku. Kolika je tu uloga predsednika drzave ne znam, ali znam da je KK Partizan i prethodne dve godine imao poprilicno solidan budzet. Da li ce i to biti povecano nemam informacije.

Mozda je kukanje navijaca Partizana o sirotinji i aparthejdu bilo licemerno kada imas jednog Trinkijera na klupi, ali je onda ovo sada kukanje navijaca Crvene Zvezde vise nego licemerno kada i dalje imate FK koji rasipa kao pijani milioner sa sve slikom predsednika po kancelarijama. 

Pijani milioner je nesto znao zaraditi sam preko transfera i ulazaka u LS i LE. To sa KKP def nije slucaj, ubacivao ti u pricu Maska,Bezosa i iluminate

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Prvo pozdrav svima. 

Jednu stvar da razjasnimo koju znam, gospodin Milutinovic jeste prodao vecinu svoje firme, ali su uslovi prodaje takvi da je i dalje na celu iste i u vlasnickoj strukturi. Takodje ljubav gospodina Milutinovica prema Partizanu je nenormalna i svaka vrsta predjasnjih, sadasnjih i buducih upliva finansijskih sredstava iz te firme u Partizan su iskljucivo bazirani na toj ljubavi, a ne na nekoj opravdanoj poslovnoj odluci. 

Mozda je Branko prepoznao ovaj trenutak kao prelomni za KKP, a kako se on poklopio sa pomenutom prodajom i uplivom od preko 200 miliona kesa (plus jos 100-200 kasnije) vecinom na njegov racun, pa shodno tome odlucio da pocasti neke svoje hirove. 

Svakako svima je jasno da u ovoj drzavi nista ne moze da se desi niti uradi, a da glavni bar nevoljno ne klimne glavom pre toga. 
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Kralju ulepsao si mi dan, ovo trolovanje me podseca na Kupija dok je bio u zenitu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Pijani milioner je nesto znao zaraditi sam preko transfera i ulazaka u LS i LE. To sa KKP def nije slucaj, ubacivao ti u pricu Maska,Bezosa i iluminate

Zasto FK Crvena Zvezda ima X miliona od Gasproma, a FK Partizan nema tako nesto i ako je odgovor zato sto je FK Crvena Zvezda >>> od FK Partizan, zasto onda KK Partizan ne bi imao nesto sto KK Crvena Zvezda nema jer je KK Partizan za KK CZ ono sto je FK CZ za FK Partizan? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fedor said:


Ja sam dugogodisnji pre svega uzivalac u b92 forumu pa i ovom nasledniku, nije mi niko stancao. Konverzacije iz osnovne skole nemam nameru da vodim. Ako se desi da nesto napisem to ce biti cinjenice, kao sto je cinjenica da su Milutinovic, Saponjic i Pekovic u aktivnom kontaktu sa Obradovicem vec izvesno vreme i da ucestvuju u ovom projetku. Kolika je tu uloga predsednika drzave ne znam, ali znam da je KK Partizan i prethodne dve godine imao poprilicno solidan budzet. Da li ce i to biti povecano nemam informacije.

Mozda je kukanje navijaca Partizana o sirotinji i aparthejdu bilo licemerno kada imas jednog Trinkijera na klupi, ali je onda ovo sada kukanje navijaca Crvene Zvezde vise nego licemerno kada i dalje imate FK koji rasipa kao pijani milioner sa sve slikom predsednika po kancelarijama. 


Jeste, teško je reči u ovo momentu...

 

😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najsmesnija ona prica gde je Covic oterao Vucica iz Zvezde pre 7 godina i ovaj 7 godina pokusava da ga unisti namestajuci mu Laki Betove i Idee i kad je ovaj video da mu ne moze nista sad je resio da pokloni Partizanu 15 miliona samo da Zvezda vise ne osvoja trofeje.

 

Realno ta prica je za uramiti i prenositi je s generacije na generaciju.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

@fedor Kako ne znas kolika je uloga, valjda je nevoljno klimnuo glavom? Ne znas da li ce biti povecan budzet…😂

Probao bih da ti ponesto objasnim, ali me ova nebuloza sa poredjenjem Fk-a potpuno demoralisala.

 

 


Vi sada svi bez ironije hocete da kazete da je covek cije slike stoje po kancelarijama stadiona CZ, koji je deklarisani veliki navijac CZ, huligan nekadasnji sa severa po njegovoj prici, osoba koja stranim gostima deli dresove CZ, salje drzavne avione po trenere, zove igrace CZ pred vazne meceve, koji vodi sina i celu svitu na gostovanja CZ po evropi gde ga snima sos kanal, ciji se dolazak na vlast poklopio sa pocetkom apsolutne dominacije CZ u svim vecim sportovima iako do tada neki nisu ni postojali, a neki bili pred gasenjem, apsolutno nista ne pomaze CZ niti busi Partizan vec naprotiv gruva im lovu ne bi li ugasio CZ? 😂

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fedor said:


Vi sada svi bez ironije hocete da kazete da je covek cije slike stoje po kancelarijama stadiona CZ, koji je deklarisani veliki navijac CZ, huligan nekadasnji sa severa po njegovoj prici, osoba koja stranim gostima deli dresove CZ, salje drzavne avione po trenere, zove igrace CZ pred vazne meceve, koji vodi sina i celu svitu na gostovanja CZ po evropi gde ga snima sos kanal, ciji se dolazak na vlast poklopio sa pocetkom apsolutne dominacije CZ u svim vecim sportovima iako do tada neki nisu ni postojali, a neki bili pred gasenjem, apsolutno nista ne pomaze CZ niti busi Partizan vec naprotiv gruva im lovu ne bi li ugasio CZ? 😂

Dada, Vucic je slupao ogroman novac da u kosarkaski klub dovede Rakocevica na zalasku karijere i Raska Katica da bi Zvezda zaigrala evroligu a potom je u lopte ugradio navodjenje pa da na cistu srecu udjemo 2-3 puta u Ls/Le dok Partizanu samo daje 3 miliona za trenera i 3  za jednog igraca u kosarci a u fudbalu placa licence, dok eto ta ista zvezda izvisi za evropu. Kakav je to manipulator, uspeo je da prevari sve oh

Edited by Redstar0356
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fedor said:


Vi sada svi bez ironije hocete da kazete da je covek cije slike stoje po kancelarijama stadiona CZ, koji je deklarisani veliki navijac CZ, huligan nekadasnji sa severa po njegovoj prici, osoba koja stranim gostima deli dresove CZ, salje drzavne avione po trenere, zove igrace CZ pred vazne meceve, koji vodi sina i celu svitu na gostovanja CZ po evropi gde ga snima sos kanal, ciji se dolazak na vlast poklopio sa pocetkom apsolutne dominacije CZ u svim vecim sportovima iako do tada neki nisu ni postojali, a neki bili pred gasenjem, apsolutno nista ne pomaze CZ niti busi Partizan vec naprotiv gruva im lovu ne bi li ugasio CZ? 😂

Pre svega reci odakle novci za ovo razbacivanje. A da nije dala dijaspora, neki privatnici nezavisni od Vucica i ostale baljezgarije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...