Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Kvota 1,1 da ce na sledecem derbiju vjerovatno u finalu biti tuca medju igracima na terenu. Mnogo je tu emocija i trash talka. Cini mi se da je malo drugacija situacija nego npr u proslom finalu izmedju nas i kkcz gdje je bilo naelektrisano ali je terenu i pored pritiska sve bilo sportski. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fillam said:

 

Tim za obezbedjivanje regularnih uslova starter pack: 

pp-bz-004.jpg

 

Advanced pack:

 

Prvo ovo

maxresdefault.jpg

 

Pa ako zatreba za ulazak u sudijsku svlacionicu trebace i:

640108556.png

2 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Kvota 1,1 da ce na sledecem derbiju vjerovatno u finalu biti tuca medju igracima na terenu. Mnogo je tu emocija i trash talka. Cini mi se da je malo drugacija situacija nego npr u proslom finalu izmedju nas i kkcz gdje je bilo naelektrisano ali je terenu i pored pritiska sve bilo sportski. 

 

Moze biti tuca medju pojedincima, tipa po jedan igrac sa obe strane ako udju u neki konflikt - masovna tuca kao sto smo je gledali za vreme Vujosevicevog mandata nema sanse da se desi. 

 

Pre svega sto Zoc ipak nije Vujosevic i iskreno se nadam da tako nesto ne bi dozvolio, a drugo, veliki broj ovih igraca su igrali zajedno, sto u Zvezdi, sto u repki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Kvota 1,1 da ce na sledecem derbiju vjerovatno u finalu biti tuca medju igracima na terenu. Mnogo je tu emocija i trash talka. Cini mi se da je malo drugacija situacija nego npr u proslom finalu izmedju nas i kkcz gdje je bilo naelektrisano ali je terenu i pored pritiska sve bilo sportski. 

Neće biti ničega pošto kad bude proključao crveno beli pionir uz par ulazaka u rebra Ledej, Panter, Mur sami odlaze van terena. Nisu oni došli da izginu u finalu plej-ofa već da strpaju lovu u džep i zdravi nastave sledeću sezonu negde za novo milionče.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Patriota iz kauca said:

Na stranu ljudski kvaliteti koji verujem da su ok, čovek je emocionalno nestabilan i tako i izgleda na svakoj utakmici.

Zvezda mu je plafon.

Meni nije problem da on bude vaš trener do penzije.

Meni nije problem sto navijas za Partizan. Cak mi je i drago 😊

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da si ovoliko napisao a da u stvari nijednom rečju nisi odgovorio na pitanje koje ti je čovek postavio - e sad jel u pitanju to što ne znaš šta bi konkretno napisao apropo samog pitanja ili zbog nemogućnosti da razumeš kontekst samog pitanja, ko će ga znati...

Mada, za početak bi ti značilo da nekako naučiš značenje pojma "emocionalne (ne)stabilnosti" pa tek onda da odgovoriš na pitanje o istoj...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nemam_ti_kad said:

Kvota 1,1 da ce na sledecem derbiju vjerovatno u finalu biti tuca medju igracima na terenu. Mnogo je tu emocija i trash talka. Cini mi se da je malo drugacija situacija nego npr u proslom finalu izmedju nas i kkcz gdje je bilo naelektrisano ali je terenu i pored pritiska sve bilo sportski. 

 

Ako bude tuča, cenim da će tradiciju da sa njima bude metlan parket da preuzmu Kuruc i Ledej. U stvari, za ovog drugogi nisam toliko siguran, pizde njegovog kova prve su u tunelu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako bude tuča, cenim da će tradiciju da sa njima bude metlan parket da preuzmu Kuruc i Ledej. U stvari, za ovog drugogi nisam toliko siguran, pizde njegovog kova prve su u tunelu.

Ma to mi je neki utisak s obzirom na ambicije oba tima, cvrstine i stila plej of igre...da neko od aktera nece moci da izdrzi taj pritisak. Nadam se da nisam u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam još uvek šokiran onim kliberenjem tokom cele tekme, i to na nivou juniora koji osvajaju turnir. Prebacili su i Novica level. Trunku sportskog dostojanstva nisu pokazali i za to krivim Žoca...znao je da je to previše, da se pamti...ali mrdnuo nije.

Vratio se iz pečalbe pa sad kući može ono što je u Evropi sramota. Ne pamtim da je iko u Feneru smeo i da pomisli da se tokom tekme i obrati treneru rivala a ne još i da izvede ono majmunisanje.

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Ja sam još uvek šokiran onim kliberenjem tokom cele tekme, i to na nivou juniora koji osvajaju turnir. Prebacili su i Novica level. Trunku sportskog dostojanstva nisu pokazali i za to krivim Žoca...znao je da je to previše, da se pamti...ali mrdnuo nije.

Vratio se iz pečalbe pa sad kući može ono što je u Evropi sramota. Ne pamtim da je iko u Feneru smeo i da pomisli da se tokom tekme i obrati treneru rivala a ne još i da izvede ono majmunisanje.

 

 

 

 

U mrznji su prevelike oci.

 

Nego, jel vam na kraju prijao trening u 18:30?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Internu foru sa Ilićem je Avram mogao da sačuva do pozdravljanja kada će biti usmerena ka jedinoj osobi koja će je i razumeti a ne sred tekme da gestikulira na metar od Radonje i cele klupe. 

Ali za tu pamet i vaspitanje na koje se poziva je i ovo očekivano.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Arsenije Pesic said:

jaka_blazi_se_rugao_dusku_vujosevicu_094

 

 

 

2002mitrovic-i-lesor.00005724.still1169.

Prva fotografija, Vujošević i Blažić uopšte nisu u istoj ravni, Vujošević ga i ne vidi, deluje da je ovaj jezik upućen nekome iz publike, možda mu je devojka(supruga) bila na utakmici. 

Druga fotografija, Luka pomaže Lesoru da ustane. Idemo dalje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Radonja said:

Kakve veze ovo ima sa ponasanjem?Za trofeje svaka cast i naklon.

Mogli bi ste ponasanje da razgranicite sa uspesima.

 

Pa u Zeljkovom slucaju je to nemoguce razgraniciti, jer njegovi trofeji ne bi postojali bez njegovog ponasanja kao takvog. Diskusija na ovu temu je vec vodjena kad je potpisao za Partizan, i svakako je pointless. Vi ste u modu da ste pristojni i to ne podrzavate i to je to. 

Legitimno je pravo da se nekome ne dopada kako se Zeljko ponasa, dere, kameleonise, psuje igrace, a to su 'igrom slucaja' mahom navijaci Crvene Zvezde (niko od igraca koje je nasisavao za zivota nema ruznu rec za njega da kaze).

 

Jednostavno ste preosetljivi kad se radi o vasoj voljenoj. Bukvalno svako od vas ovde koji je opljunuo po 'kreveljenju', i kojima necije slavlje kosa budi nagon za batinama, doprinosi vise toj atmosferi linca nego ti ljudski odroni, monstrumi od igraca, sta li su vec.


Ko iole prati Partizan ove sezone, ta vrsta hajpovanja i lozenja publike se desava na svakoj utakmici gde se iole dobro odigra, udje u seriju, pogodi trojka, zakuca. Znaci od Hamburga, preko Krke, pa i do Crvene Zvezde, zaista niste posebni koliko mislite da jeste..

 

I opet, legitimno je da se nekome takvo ponasanje gadi (generalno), al je smesno kada se odrasli ljubitelji americkih trashtalkera tamo po NBA, ovde popale kao hepo kocke, samo jer se neko drznuo da dize atmosferu protiv Crvene Zvezde (KEN JU IMEDZIN, E..?!?)

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, fillam said:

 

Pa u Zeljkovom slucaju je to nemoguce razgraniciti, jer njegovi trofeji ne bi postojali bez njegovog ponasanja kao takvog. Diskusija na ovu temu je vec vodjena kad je potpisao za Partizan, i svakako je pointless. Vi ste u modu da ste pristojni i to ne podrzavate i to je to. 

Legitimno je pravo da se nekome ne dopada kako se Zeljko ponasa, dere, kameleonise, psuje igrace, a to su 'igrom slucaja' mahom navijaci Crvene Zvezde (niko od igraca koje je nasisavao za zivota nema ruznu rec za njega da kaze).

 

Jednostavno ste preosetljivi kad se radi o vasoj voljenoj. Bukvalno svako od vas ovde koji je opljunuo po 'kreveljenju', i kojima necije slavlje kosa budi nagon za batinama, doprinosi vise toj atmosferi linca nego ti ljudski odroni, monstrumi od igraca, sta li su vec.


Ko iole prati Partizan ove sezone, ta vrsta hajpovanja i lozenja publike se desavaju na svakoj utakmici gde se iole dobro odigra, udje u seriju, pogodi trojka, zakuca. Znaci od Hamburga, preko Krke, pa i do Crvene Zvezde, zaista niste posebni koliko mislite da jeste..

 

I opet, legitimno je da se nekome takvo ponasanje gadi (generalno), al je smesno kada se odrasli ljubitelji americkih trashtalkera tamo po NBA, ovde popale kao hepo kocke, samo jer se neko drznuo da dize atmosferu protiv Crvene Zvezde (KEN JU IMEDZIN, E..?!?)

 

Pa mislim da to i jeste problem, sto se ovakvo ponasanje recimo ispopljava samo protiv Zvezde. Ledeja sam recimo gledao barem 40 puta u zivotu, ne secam se da sam primetio neku "pninijevstinu" kod njega. A sada je u Kupu namerno udario Lazica, a juce se ogavno ponasao celu utakmicu (a sankcionisan je tek na kraju). U prvom derbiju je Koprivica iz cista mira sapleo Zvezdinog igraca (ne secam se koga) na centru.

 

Da se ne vracamo unazad sta je Sasa Pavlovic radio u onoj cuvenoj seriji, pre toga nije bio uopste poznat kao konfliktan igrac, naprotiv. Dakle nije problem u Zeljku.

 

Motivacija za utakmicu je jedno, ali ne znam sta je to sto proizvodi onakve postupke kao sto su opisani gore kod igraca koji inace ne rade takve stvari. Ne mislim da dodje trener KKP i kaze igracu da nabada pesnicom mrskog cigana, ali se suvise puta tokom godina ponovilo da bi bilo slucajno.

 

Izuzimam klimanje glavom i bekeljenje iz ove price. To po meni nije bas pametno ponasanje, ali nema ko sta da zameri, dokle god ne ugrozavas drugog. Zato nikad nisam zamerao nista Novici, pa ni juce Avramovicu, ni Lesoru. I zato je sramota ono Borjanovo "vaspitavanje" malog grobara iz Nisa.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...