Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Sto se tice reprezentativne karijere, Sale ne samo sto jeste u top 3, nego je mozda i najbolji. Partizanu je u onoj situaciji kada su sve utakmice igrali van i sa limitiranim sastavom, doneo kup sampiona. To su cinjenice, sve ostalo je klupsko proseravanje ili netrpeljivost iz nekog nesportskog razloga. Ono sto je Sale odigrao protiv Litvanije u Atini spada u red najboljih partija u odlucujucim utakmicama ikada u sportu.

Ne verujem da je Savic imao lose namere uopste i ne treba tu praviti nesto veće.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2021 at 11:44 PM, Barkley#34 said:

Inače, kad se već potegla ta tema, pričica koju ja znam kaže da je Čović (o kome se jelte, može svašta lošeg reći i ne pogrešiti) zapravo dosta zaslužan što država nije upala u haos nakon ubistva Đinđića. Onako operativan, kakvog ga je majka rodila, zadržao je hladnu glavu, dok su drugi ponekad i komično paničili, povukao žandarmeriju sa juga Srbije, obezbedio ključne tačke u Beogradu i polako je sve došlo na svoje mesto. 

 

Zli jezici bi rekli da je imao dojavu a onda pametno odabrao stranu, ali to je već van mog domena. Naravno, niko ne kaže da je samo on tu bio bitan ili da se stvari ne bi sredile i da je neko drugi preuzeo dizgine, ali eto, odaje mu se priznanje na tome.

Ti čest imaš neke dojave, doduše uglavnom pogrešne kao ono za koronu u Zvezdi i da su ugrozavali zdravlje al dobro bitno da se prica.

Link to comment
Share on other sites

Uh, Savić podigao trol lestvicu dosta visoko.

 

Sapunica od mehura raste li raste, imamo priliku da posmatramo novu crnobelu mitomaniju koja će se kao i sa Dulom završiti tako što će ovi koji sada gutaju ove Fegi_bajke, na kraju pljuvati te iste junake.


Te novi časovi ljubavi, te radi bez ugovora, te Branko Nordeus i prijatelji kluba :roflmao:, te igrači dolaze samo zbog Željka i sl...a na kraju će svi oni kao i Dulo zatražiti svoje plate i stvari će postati malčice neprijatne.

 

Quote

Zoran Savić: Dolaskom u Partizan Željko Obradović izgubio 10.000.000 evra

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites




 
Zoran Savić: Dolaskom u Partizan Željko Obradović izgubio 10.000.000 evra
 


Ovo treba objavljivati svakog ponedeljka do kraja sezone...ili dok preostane i jedna jedina osoba koja nije apsolvirala ovu veliku žrtvu. Nego, zna li se koliko su izgubili ovi Panteri, Lideji...Kuruc i Madar mučeni...svi žrtvovali po dve sezone za veliki cilj. Saviću brate mili...imaš ti veće muke od ove sikiracije.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Budha said:

Naravno da nije.

OK. 

 

 

3 hours ago, berti said:

Sto se tice reprezentativne karijere, Sale ne samo sto jeste u top 3, nego je mozda i najbolji. Partizanu je u onoj situaciji kada su sve utakmice igrali van i sa limitiranim sastavom, doneo kup sampiona. To su cinjenice, sve ostalo je klupsko proseravanje ili netrpeljivost iz nekog nesportskog razloga. Ono sto je Sale odigrao protiv Litvanije u Atini spada u red najboljih partija u odlucujucim utakmicama ikada u sportu.

Ne verujem da je Savic imao lose namere uopste i ne treba tu praviti nesto veće.

Verovatno nije imao lose namere, ali kao neko ko je na takvoj funkciji u klubu, sa takvim legendama, mora malo vise da obrati paznju sta prica. 

 

"Nekad je u ekipi imao tri najbolja plejmejkera koji su medju najboljima u istoriji evropske košarke. Dijamantidisa, Spanulisa i Jasikevičijusa u istom timu." - eto, ovo bi bilo dosta primerenije. Naravno, kakvo nam je danas novinarstvo, ostavicu mogucnost da su i novinari preneli ne 100% onako kako je rekao. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sprivel said:

Moze li jedna privatna firma kao Globos osiguranje podneti sve te zrtve???

 

Danas sam registrovao auto, gotovo svi sada nude iskljucivo Globos - otisao sam tamo gde postoji alternativa 🙂 Da ne bude da finansiram protivnike 😄 

 

Salu na stranu, ali ta prica sa Globosom je bas onako, vrlo jasan uticaj politike, u auto kuci gde sam godinama registrovao auto, uvek je bila opcija da biras izmedju 2 osiguranja, prosle godine je bio samo Globos. Ove godine sam sticajem okolnosti morao na drugom mestu to da obavim i naleteo sam na one koji nemaju Globos 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Realno, Obradović nije imao gde da ode, sem da se vrati u Partizan.

Svi klubovi EL koji odgovaraju njegovom renomeu imali su trenera.

Da se vrati u Fener sa limitiranim budžetom ili raspali PAO nije dolazilo u obzir 

Da se potuca po nekom Kazanju takođe.

Ako bi spustio lestvicu možda Virtus u EC.

Ovako u Partizanu, em ispao heroj, em se lepo opario.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Danas sam registrovao auto, gotovo svi sada nude iskljucivo Globos - otisao sam tamo gde postoji alternativa 🙂 Da ne bude da finansiram protivnike 😄 

 

Salu na stranu, ali ta prica sa Globosom je bas onako, vrlo jasan uticaj politike, u auto kuci gde sam godinama registrovao auto, uvek je bila opcija da biras izmedju 2 osiguranja, prosle godine je bio samo Globos. Ove godine sam sticajem okolnosti morao na drugom mestu to da obavim i naleteo sam na one koji nemaju Globos 🙂 

Izvini , al morao sam da primetim kao ti uostalom za mene da isterujem pravdu da tebe bas svaka diskusija zanima i da se u gotovo svaku ukljucis. Mislim meni je to ok da neko ima širok spektar interesovanja ali možeš I ti kao ja od tebe dobiti kritiku da je dosadan ili nešto slično.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Izvinjavam se na off-u, sto prekidam bas lijepu diskusiju punu argumenata ali sad citam upis moderatora o pravilniku i moram reci da mi je zapalo za oko Lebron u Zvezdi a Durent u Partizanu. Sto bas Lebron u Zvezdi a ne u Partizanu ili jos vaznije sto KD u Partizanu a ne u Zvezdi?🤔

Pa kako nisi skontao...

Kalina=Lebron

Punter=Durent

 

:)))) 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 said:

Izvinjavam se na off-u, sto prekidam bas lijepu diskusiju punu argumenata ali sad citam upis moderatora o pravilniku i moram reci da mi je zapalo za oko Lebron u Zvezdi a Durent u Partizanu. Sto bas Lebron u Zvezdi a ne u Partizanu ili jos vaznije sto KD u Partizanu a ne u Zvezdi?🤔

Ne smeta ti u Lejkersima a kao smetao bi ti u Zvezdi. C, c, c, c...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rispekt za patriotizam :whistling:

Quote

Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, osuđeni ratni zločinac i pokretač sramne peticije da se oslobodi Zvezdan Jovanović, ubica Zorana Đinđića, priznao je da od navijača Crvene zvezde, među kojima je bio i Danilo Vučić, sin Aleksandra Vučića, dobio tridesetak hiljada dolara, kao i ključeve od automobila, odnosno ključ za stan od 45 kvadrata.

„Okupili su se neki Srbi koje ne poznajem, skupili su vreću para, koju su mi dali na granici. Dali su mi 30-ak hiljada dolara, ključeve od automobila i ključeve od stana od 45 kvadrata. To nije bilo iz budžeta, da se razumemo. Tu su učestvovali sin predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Zvezdini navijači… To su stvarno patriote. Svakog od njih koji su tamo bili možete da pogledate pravo u oči i u njima vidite pravog rodoljuba. Hvala im puno za to“, rekao je Vasiljković, pa dodao:

„Rekli su mi: „Ovo ti je, kapetane, da imaš da kupiš novo odelo„. Stvarno me to dirnulo, nisam to očekivao“.

 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...