Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

7 minutes ago, fancy said:

Diskusija o istopolnim brakovima i usvajanju dece je prebačena na novu temu: 

Srbija 2022 AD - Da li je vreme za usvajanje dece u istopolnim brakovima?

 

 

7 minutes ago, fancy said:

Diskusija o istopolnim brakovima i usvajanju dece je prebačena na novu temu: 

Srbija 2022 AD - Da li je vreme za usvajanje dece u istopolnim brakovima?

 

Srbija nema istopolna brakove, naslov je besmislen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa on tako dodje sa vremena na vreme na tu temu i ispali neku takvu parolu. Pritom uopste i ne zeli da se zamara sa takvim trivijalnostima kao sto je diskusija sa bilo kim.

 

To radi i na fudbalu, ispali neki post o Juventusu na njihovoj temi, samo sreca da je vecina fudbalskih tema prilicno neaktivno pa mu niko i ne odgovori.

Link to comment
Share on other sites

Hammer a.k.a. DayWalker je uber-kul forumas i jedan od najduhovitijih,visprenijih i originalnijih forumasa koje sam "upoznao" na forumu..evo vec skoro punih 10 godina. Govorim i o b92 i ovom.

Ne secam se nijedne njegove teske reci upucene bilo kome, nekog prostakluka ili bilo cega sto se kosilo i sa normama Pravilnika,ali i onima koje se nigde i ne zapisuju - norme korektnog ponasanja i tolerancije. Zato me mi cudi onakav njegov post,pa htedoh da vidim sta ga je trigerovalo.

A to da ima osobeni stil pisanja i uopste nastupa - definitivno ima,ali ga treba razumeti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Samo da dodam, posto @fancy nije naveo, trajni ban je usledio nakon 26 warnova i banova, tako moderacija jeste pogresila, ali samo sto ga nije banovala trajno ranije, a ove sto prolivaju suze za njim bih pitao jel na forum dolaze da procitaju nesto novo i informativno (koliko je god to moguce), ili da citaju flejmovanje, trolovanje, kuknjavu na moderaciju i slicno... 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izbrisan je post na USA topicu u kome je moderator koji ga je obrisao, pomislio nesto.... Sta je pomislio?

i zasto je post obrisan, to znam da ne voli da se objasnjava nicija odluka, no nije lose ponekad objasniti ako to pitam ja - koja apsolutno nikada nista ne pitam niti mislim da me neko specijalno voli ili mrzi niti se bunim zbog bilo koje odluke na forumu, niti bilo cijeg odgovora na neki moj post...

 

Ako je post o tenisi tri slucajno izbrasan, pa da ga vratimo i zaboravimo na moje pitanje?

Ako nije, u cemu je tacno problem zbog buducih postova da se zna kako se taj post shvatio i zasto se shvatio kao predmet ubrzanog brisanja? Tu bilo nesto strasno i opasno?

 

Necemo udovoljavati nikome kome se postovi licno ne svidjaju jer politika foruma i slobodno misljenje i sloboda reci ako se ne kosi sa tom politikom - NIJE LICNA STVAR forumasa vec pomenute politike foruma koja mojim postom nije prekrsena ni u blizini.

Link to comment
Share on other sites

Polako politicki deo Vox92 sve vise lici na isti sa pokojnog B92 - svaka diskusija se gusi napadanjem forumasa koji imaju drugacije misljenje od "pravovernih".

Svaka cast, toliko o toleranciji i civilizovanoj diskusiji koja je proklamovana na pocetku rada foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, A sad said:

 

Ko o cemu kurva o postenju, u ovom slucaju o moralu...

 

I nije ti ovo PPP forum gde je Rusija na pravoj strani istorije, ovde ipak imamo drugaciji sistem vrednosti bez obzira na tu idilu, svez vazduh borove sume i po koju odsecenu glavu... 

 

 

Forum VOX92 je preslikan srpski Parlament. Puna usta demokratije, a Orlić i JOvanov samo sevaju......čak su i sendvičari zadovoljni. Lajk do lajka, ži'mi majka.

Možda ne znaš, PPP, ti si još bio mali, čine 80% forumaša B92....inače što se tiče slobode govora, količine postova, broja forumaša VOX92 su jaslice za PPP. Pišem povremeno i tamo i naravno pod istim nickom, i sa zadovoljstvom razmenjujem mišljenja i imam šta da naučim od ljudi, od kojih ste neke oterali odavde kao netolerantne, a oni dobili medjunarodne nagrade i priznanja za širenje tolerancije medju narodima.....

 

Inače, čestitam na širenju sistema vrednosti, žao mi je što ne umete da negujete dijalog i iskreno se nadam da nisam koristio retoriku Slobodana Miloševića.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

 

Forum VOX92 je preslikan srpski Parlament. Puna usta demokratije, a Orlić i JOvanov samo sevaju......čak su i sendvičari zadovoljni. Lajk do lajka, ži'mi majka.

Možda ne znaš, PPP, ti si još bio mali, čine 80% forumaša B92....inače što se tiče slobode govora, količine postova, broja forumaša VOX92 su jaslice za PPP. Pišem povremeno i tamo i naravno pod istim nickom, i sa zadovoljstvom razmenjujem mišljenja i imam šta da naučim od ljudi, od kojih ste neke oterali odavde kao netolerantne, a oni dobili medjunarodne nagrade i priznanja za širenje tolerancije medju narodima.....

 

Inače, čestitam na širenju sistema vrednosti, žao mi je što ne umete da negujete dijalog i iskreno se nadam da nisam koristio retoriku Slobodana Miloševića.

 

Za takve kao ti PPP forum i jeste neki vrhunac forumskog sveta. Zabrinuo bih se da je drugacije. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kronostime said:

napadanjem forumasa koji imaju drugacije misljenje od "pravovernih"

 

Nisam skoro video ni jedan report?

 

Postoji zero tolerance politika za napadanje, stalking i maltretiranje forumaša, tako da molimo svakog ko registruje nešto od pomenutog da to i prijavi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

...ljudi, od kojih ste neke oterali odavde kao netolerantne, a oni dobili medjunarodne nagrade i priznanja za širenje tolerancije medju narodima.....

 

Inače, čestitam na širenju sistema vrednosti...

Objektivno, to sa tim nagradama nije nikakav dokaz ni u vezi cega, zato sto oni tamo moraju da daju te nagrade nekome, pa ih zato daju trenutno aktuelnim uglednim gradanima, a u stvarnosti takvi kojima je svaki sistem vrednosti prihvatljiv su kontraproduktivni. To su isti onakvi kojima je Vucic prihvatljiv, ili je to bio pomenuti Milosevic, samo zato sto su izabrani predstavnici. OK, sto se mene tice, ipak se na kraju svodi sve na to da je cak i sa tim Vucicima, Milosevicima, pa i Staljinima i Hitlerima svako sam za sebe odgovoran, ama i ovakvi dobrano tu guraju klipove u tockove njihovom "tolerancijom" i kad krenu da vojvode i serdare lokalne poglavice i njihove "sisteme".

 

Poenta je, OK je da postoje mesta gde se okupljaju oni kojima je blizak neki nacin razmisljanja ili sistem vrednosti, makar to bilo kontra celog sveta. To tako i treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, fancy said:

 

Nisam skoro video ni jedan report?

 

Postoji zero tolerance politika za napadanje, stalking i maltretiranje forumaša, tako da molimo svakog ko registruje nešto od pomenutog da to i prijavi.

Ma dobro, pa nije sve u "banovima"...i reportima, a uglavnom je sve transparentno....

2 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Objektivno, to sa tim nagradama nije nikakav dokaz ni u vezi cega, zato sto oni tamo moraju da daju te nagrade nekome, pa ih zato daju trenutno aktuelnim uglednim gradanima, a u stvarnosti takvi kojima je svaki sistem vrednosti prihvatljiv su kontraproduktivni. To su isti onakvi kojima je Vucic prihvatljiv, ili je to bio pomenuti Milosevic, samo zato sto su izabrani predstavnici. OK, sto se mene tice, ipak se na kraju svodi sve na to da je cak i sa tim Vucicima, Milosevicima, pa i Staljinima i Hitlerima svako sam za sebe odgovoran, ama i ovakvi dobrano tu guraju klipove u tockove njihovom "tolerancijom" i kad krenu da vojvode i serdare lokalne poglavice i njihove "sisteme".

 

Poenta je, OK je da postoje mesta gde se okupljaju oni kojima je blizak neki nacin razmisljanja ili sistem vrednosti, makar to bilo kontra celog sveta. To tako i treba.

Nagrada je medjunarodna, a čovek je sa Kosova i do pre nekoliko meseci je živeo u Ukrajini. Priznanja su došla sa različitih mesta, upravo za delovanje na Kosovu i Ukrajini, a nisu došle od establišmenta nego od Organizacija kojima je to osnovni motiv...tolerancija medju ljudima.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...