Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da cak mislim da sam postovao na prosloj temi; projekcija mu bila 18m godisnje a ovaj jedva uzeo minimalac;
Odbrana Pelsa je problem za ovo sa Duncancom i pomaganje sa istog je za samaranje; pucanje odbrane kod pika i pomaganje sa igraca u cosku jos ih busi Leonard 😄

raspadese im se odbrana totalno sa ulaskom hejsa, melija i redika. e sad sto i kad su se vratili starteri to izgleda bijedno u odnosu na ono sa pocetka pojma nemam sem usla voda u usi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, riviera said:

raspadese im se odbrana totalno sa ulaskom hejsa, melija i redika. e sad sto i kad su se vratili starteri to izgleda bijedno u odnosu na ono sa pocetka pojma nemam sem usla voda u usi.

 

iygledali su bedno u odbrani od pocetka, jedino sto je majami nesto labavo igrao odbranu u prvoj pa je bio egal

Link to comment
Share on other sites

edit mislim da je centarski par dankan - robinson uvalio prve tri trojke toj prvoj postavi

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kad bi mogli Zion, Adams i Ingram da riljaju po 40 minuta, imali bi dobre sanše. Ovako kreće raspad čim uđe ekipa sa klupe. 

 

ma jok, odbrana je bila truleks i sa njima

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Barem su držali egal.

 

zato što majami nije igrao odbranu kakvu ume pa su pelicansi postizali lake poene. cim je nestalo lakih poena, nestalo je i egala

 

kao sto rekoh, duncan je dao mislim 3x trice toj prvoj posadi, m. leonard makar 2 x trice

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

uinij postao vreli ambasador

 

što tebratore, samo kažem ono što vidim na terenu. 

hajp zion hajp ingram ball bledsoe adams ko već ali druga je priča kada se naiđe na organizovanu armiju

 

pelicans su talentovana posada ali moraju ozbiljno da uključe mozak, trud i skill da bi došli u priliku da ovde igraju egal.

 

ovo je ujedno primer kako će proći ekipe kao hawksi ako ne uspeju da reše defanzivne probleme izvan traea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ni Adams ne pomaze toliko sa ovim spustanje kada brani pik, lako za ekplotaciju ubice ih opet neki LMA kao prosle godine
Ali da klupa im je smesna -/+ statistika ovde sve govori; Zion, Bledsoe i klupa jak minus ostali plus

taj njegov drop coverage  je dusu dalo za batlerov sut sa poludistance

 

15 minutes ago, đubrivo. said:

 

iygledali su bedno u odbrani od pocetka, jedino sto je majami nesto labavo igrao odbranu u prvoj pa je bio egal

daleko je to bilo od idealne odbrane i u 1q nego sam vise poredio sa onim kako su izgledali prosle u defanzivi a tu se nije znalo ko pije ni ko placa pod dzentrijem.

ipak su ovo dva tima sa totalno razlicitim ambicijama ove sezone. jedan vicesampion sa ambicijom da se tamo vrati i ove godine i drugi ako je moguce da se uvuce u plejof sa zadnjih pozicija. nisu reper jedan drugome. msm na jednoj utakmici sve je moguce ali su razlicite klase.

evo proslu su pelikani dobili sa 15 vs toronta tako da nisu ni oni bas toliko losi ove sezone.

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

što tebratore, samo kažem ono što vidim na terenu. 

hajp zion hajp ingram ball bledsoe adams ko već ali druga je priča kada se naiđe na organizovanu armiju

 

pelicans su talentovana posada ali moraju ozbiljno da uključe mozak, trud i skill da bi došli u priliku da ovde igraju egal.

 

ovo je ujedno primer kako će proći ekipe kao hawksi ako ne uspeju da reše defanzivne probleme izvan traea

 

Sala, komika

Ionako sam jednim okom bacio par pogleda, gledam Wisconsin-MSU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...