Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Meni je Hild bio opcija na draftu nakon Oladipa i Bojana, shodno tome dosta ga vrednujem, vise od Grejema. Plus na to dobijas i Dorta, koji nije nikakav gejmcenger, ali ga smatram viskom u ovom trejdu. Ako uzmemo i okolnosti, da se Grejem i povredio, onda mislim da je jasno ko dobija u trejdu.

 

Meni ovo nije za veto, jer kad Chaos uvaljuje FA igraca za Bruksa, onda ovaj trejd nije nista los.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preteraste ga Delgi ( u stvari da se dobro izrazim pretera ga Delgi :s_d:), lepo kaze covek da ste glava za glavu Hild za Grahama bi bilo OK. Jos je covek dodao Dorta, ajd jednom ste pokusali nije vam proslo, sad opet stvarno nije u redu. Cak i ja koji sam pricao da ce ovakvi prljavi tenderski trejdovi da se desavaju izmedju ova 2 tima ( tad su svi cutali) , nisam ocekivao da ce bas ovo da radite toliko cesto.

 

Sto se mene tice veto, a ostaili nek glasaju po savesti kako misle.

Link to comment
Share on other sites

Hasan oziveo 1 mec, nakon toga opet nista 6p i 2 skoka. Niko nije Haosu nista poklonio, napravljena je kompletna medicinska ekspertiza za PG pre trejda, pa ko to tako temeljno radi, a Bruks zaserava FG procenat. Kad krene Bruks da mu zaserava FG  zazalice sto je napravio ovaj trejd, evo PG ne ide na road trip.

 

Tebe treba da bude sramota, a ne mene. Nije ti bilo dovoljno jednom, pa ste opet  pokusali, jos bezobraznije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Hasan oziveo 1 mec, nakon toga opet nista 6p i 2 skoka. Niko nije Haosu nista poklonio, napravljena je kompletna medicinska ekspertiza za PG pre trejda, pa ko to tako temeljno radi, a Bruks zaserava FG procenat. Kad krene Bruks da mu zaserava FG  zazalice sto je napravio ovaj trejd, evo PG ne ide na road trip.

 

Tebe treba da bude sramota, a ne mene. Nije ti bilo dovoljno jednom, pa ste opet  pokusali, jos bezobraznije.

 

Položi taj B1 pa da te "udomimo"  negde za hrpu evrici  :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam ja debil (sto i pokazuje moja pozicija na tabeli), ali meni ovo nije fer trejd nikako. Graham igra losu sezonu, a uloga tesko da ce mu postati bitnija posle ove eksplozije Lamela. Hield je tu najjaca njuska u trejdu by far.

Nisam glasao kad je bio prvi trejd izmedju drugara, ali ovde sam lupio veto.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, John Dies at the End said:

Josh Hart (back) will be available to play on Tuesday vs. the Rockets.

 

Delon Wright (ankle) and Wayne Ellington (calf) will start on Tuesday vs. Brooklyn, with Saddiq Bey returning to the second unit.

 

 

Hvala dr.Marijana :default_coffee:

 

Daj malo tu doktorku i kod nas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Dies at the End said:

Harden 3 blk za pol

 

Olynyk kao Harden , 5X 3p 

 

:Hail:

 

nisu mu upisali cistu kradju iz ruku tvog alen delon wrighta iz prve cetvrtine a makar 2 od 3 blokada iz iste prve nisam video, tako da ocekujem da to za jedno dve nedelje najdalje promene

Link to comment
Share on other sites

Ja sad vidoh da kad bude otisao Bruks da cu samo jednog SF da imam u timu a 4 pleja :lol_2: Ako je neko zainteresovan za Kobija Vajta, EM VI PIJA Derika Rouza neka saljne ponudu, dobro bi bilo da bude SF, al nije bas zacrtano da mora. Moze i neka druga pozicija.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja sad vidoh da kad bude otisao Bruks da cu samo jednog SF da imam u timu a 4 pleja :lol_2: Ako je neko zainteresovan za Kobija Vajta, EM VI PIJA Derika Rouza neka saljne ponudu, dobro bi bilo da bude SF, al nije bas zacrtano da mora. Moze i neka druga pozicija.

Imam SF-a koliko ti duša želi 😆

 

55 minutes ago, stefan81888 said:

Pokazuje mi Vlada gde mi je mesto na fantaziju. 

Stižeš ti to lagano.. čim ova tvoja drva počnu hvatat skokove

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...