Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

16 minutes ago, đubrivo. said:

okej, nemam ni[ta protiv @Zvezdinho

 

Krivo mi zbog tebe ako se PG na duze skrshio, al to je sve ako, mi smo odigrali hazarderski pa sta bude bude. Mozda bude duze, mozda ne bude, al nama lici da ce da bude na osnovu istorije bolesti kod NBA igraca.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

ma gledao sam i ja na tom "fantasy doctors" youtube kanalu da može da bude sve od par tekmi do pola godine

zavisi šta mu otiče; ako je palac onda nije drama. ako je bilo šta ostalo onda je metar ili 4 metra ili operacija

 

ništa me neće iznenaditi. 

love je krenuo u pre-season sa "štedimo ga zbog udarca" da bi odigrao samo prvu tekmu. conley izgleda ide istim putem a igra na borderline allstar nivou.

hunter igrao tekme života i eto juče operisan without timetable (a bio je DTD). 

DFS što je fasovao koronu mi je najsmešniji izostanak do sada

 

plus što u svakom duelu imam te situacije kada par bitnijih igrača ne igraju

 

tako je kako je. imam zajeban sastav u teoriji ali je praksa drugačija život'nja

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, đubrivo. said:

@Zvezdinho upisaše ti pobedu u TO koloni, pronašli su neku izgubljenu i to ne u nedelju nego ranije :lol_2:

 

ovo samo meni može da se desi. dvaput.

 

Izgleda ili je software pukao, ili ovi sa ESPN kompletno... meni protiv Dovle oduzeli pun qr#c skokova, tako da sam izgubio tu CAT..

 

@Dovla  kako sam ja uspeo da izgubim, a ti dobijes def reb???

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko si očajan od nula do vraćam PJ Tuckera u ekipu. Ja se sve nešto nadam da bi za 30 minta koliko u proseku igra mogao povremeno da ubaci neku trojku, nakupi skokove sad kad nema Wooda, ukrade koju loptu i slično al naš junak nastavlja sa invisible man aka Tony Snell partijama.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koliko si očajan od nula do vraćam PJ Tuckera u ekipu. Ja se sve nešto nadam da bi za 30 minta koliko u proseku igra mogao povremeno da ubaci neku trojku, nakupi skokove sad kad nema Wooda, ukrade koju loptu i slično al naš junak nastavlja sa invisible man aka Tony Snell partijama.

 

ja sam ga uzeo juče jer igra dva dana za redom i kao, jebeš PPM, samo neka cepa skokove, ubaci koju tricu i ukrade par komada. jutros mi se toliko povraćalo da sam ga bacio i iskoristio četvrtu izmenu :lol_2:

 

imao sam ga pretprošle sezone, nije bre bio baš ovoliko bangav. dal' ga je harden ipak kljukao više loptama i/ili mu je d'antonijeva šema više odgovarala, pojma nemam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Izgleda ili je software pukao, ili ovi sa ESPN kompletno... meni protiv Dovle oduzeli pun qr#c skokova, tako da sam izgubio tu CAT..

 

@Dovla  kako sam ja uspeo da izgubim, a ti dobijes def reb???

Ahh šta ćeš.. sredio ja to preko veze 😆

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, đubrivo. said:

 

ja sam ga uzeo juče jer igra dva dana za redom i kao, jebeš PPM, samo neka cepa skokove, ubaci koju tricu i ukrade par komada. jutros mi se toliko povraćalo da sam ga bacio i iskoristio četvrtu izmenu :lol_2:

 

imao sam ga pretprošle sezone, nije bre bio baš ovoliko bangav. dal' ga je harden ipak kljukao više loptama i/ili mu je d'antonijeva šema više odgovarala, pojma nemam.

Ti imaš Gasola koji je po tome lite Tucker, nije da to nisam prokomentarisao nakon drafta, been there done that.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, đubrivo. said:

@Zvezdinho upisaše ti pobedu u TO koloni, pronašli su neku izgubljenu i to ne u nedelju nego ranije :lol_2:

 

ovo samo meni može da se desi. dvaput.

 

Opala. i napredovali smo jedno mesto na tabeli, iiiiiiiiiiiiideeeemooo :lol_2: Realno tako je i pravedno, nerealno je da Foks onako porobi a ima samo 1 TO.

 

Sta da radim sa DSJ, dal da ga bacim ako ne igra, vec sam se zajebao pre 2 kola sa uzimanjem igraca koji ne igraju zbog odlozenog meca i tako izduvao za skokove.

 

3 hours ago, Lukaku94 said:

Tandem Jokic/ Porz laganim korakom koraca ka tituli.. Jokara i sinovi do pobede!!! 

 

Cestitke Delgado. Eto vidis sta se desi kad napustis Maksu, vracas se putevima stare slave kada si osvajao titule.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:
Cekajte bre, pa nece valjda ovi izbagovani rezultati ostati??? mene su zakinuli za brda skokova i umesto 6-5-2 pise da sam izgubio 8-4-1 od Matica.


Vratili... mom protivniku sve X2 (minuti, skokovi... ) 😄

f3d1057632e66e8bc7f1f21a14a9b3a8.jpg

 

 

 

 

BTW, Delgisa ponovo pokusava trade sam sa sobom :classic_biggrin:

 


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...