Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

Ne verujem da ti je ugrožen plejof, a Bil ce se verovatno vratiti do sledece nedelje. SGA vec ko zna.. Al nekoliko ekipa se bori za to osmo mesto, zanimljivo do kraja

 

Meni su cele sezone uvek bila barem dva igraca na IR, ovaj JJJ tri meseca probio rok povratka, bacio sesti pik prakticno, sva sreca nije mi uticalo na rezultate. Harden OUT za prve dane plejofa, bas kad ne treba.

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2021 at 8:23 PM, Igor028 said:

E jebem ti srecu, bas za PO mi preskacu prvi mec i Irving i kat, jos moj protivnik ima rezervnog centra Minesote..

Baš dobar okršaj, ipak izgleda da ćeš pobediti 😁 Pretpostavljam ako je nerešeno, prolazi onaj ko je bio ispred u regularnoj? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2021 at 12:14 PM, Green23 said:

Baš dobar okršaj, ipak izgleda da ćeš pobediti 😁 Pretpostavljam ako je nerešeno, prolazi onaj ko je bio ispred u regularnoj? 

Svaka cast na duelu.. 

Jedini put da sam se iskreno iznervirao je u ovoj nedelji, em povrede em juce niko DD da mi napravi, uz sve to Enis i Jordan propuste bitne meceve..

Zelim ti da zavrsis sa prstenom kad si me vec izbacio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Svaka cast na duelu.. 

Jedini put da sam se iskreno iznervirao je u ovoj nedelji, em povrede em juce niko DD da mi napravi, uz sve to Enis i Jordan propuste bitne meceve..

Zelim ti da zavrsis sa prstenom kad si me vec izbacio.

Hvala, čestitke i tebi 😄 

 

Da, bi sam ubeđen da će neko tvoj DD uzeti, na kraju te jedna asistencija Kajrija koštala. Kao i što bi mene u suprotnom koštalo to što je faking Marej napravio TD 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mareja uzmem nakon sto mi prosle sezone izmakao, a konstantno je bio na granici TD u prosloj seozoni, kad ono ovo sezone nikad TD da napravi, i bas kad mi trebalo on ga napravi.. 

A asistencija Kajriju falila, Kat nije uzeo DD, Anderson juce 8p 8sk 8as. Tacno mi falila ona dva meca koja mi je Kat propustio i njegovi DD, ali presudili mi procenti suta na kraju.. 

Svakako odlican duel.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igore tvoj tim mi je bio među favoritima za osvajanje, baš si opasnu ekipu za plejof napravio al te povrede sasekle u najgorem trenutku...

 

Provukao sam se nekako protiv Propolisa, sad protiv Delpjera koji ima vrh tim i već me je pobedio, a meni dva od tri najbolja igrača out, valjda će obojica na teren za meč/dva, bez njih su mi šanse dosta manje .

Vidim i da će JJJ možda da se vrati, napokon...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, major josip said:

Igore tvoj tim mi je bio među favoritima za osvajanje, baš si opasnu ekipu za plejof napravio al te povrede sasekle u najgorem trenutku...

 

Provukao sam se nekako protiv Propolisa, sad protiv Delpjera koji ima vrh tim i već me je pobedio, a meni dva od tri najbolja igrača out, valjda će obojica na teren za meč/dva, bez njih su mi šanse dosta manje .

Vidim i da će JJJ možda da se vrati, napokon...

Jel stizes kod nas u B ligu?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, major josip said:

Igore tvoj tim mi je bio među favoritima za osvajanje, baš si opasnu ekipu za plejof napravio al te povrede sasekle u najgorem trenutku...

 

Provukao sam se nekako protiv Propolisa, sad protiv Delpjera koji ima vrh tim i već me je pobedio, a meni dva od tri najbolja igrača out, valjda će obojica na teren za meč/dva, bez njih su mi šanse dosta manje .

Vidim i da će JJJ možda da se vrati, napokon...

Ako je moj tim vrhunski sta reci za tvoj. Najjaci sam u skokovima i tim kategorijama koje centri nose, ali tvoja centarska linija je brutalna, tako da me sijes tamo gde sam najjaci.

Uglavnom, bice zanimljivo. Ja trenutno nemam toliko problema sa povredama, ali su se Brooksu koji je uhvatio dobar ritam i Gobertu pojavili DTD, mada ce Rudy valjda igrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, obojica smo najjači na centru i mislim da tu generalno imam blagu prednost, ali bez Jonasa će biti hendikep ako bude više od jednog meča out, pre svega za ofanzivne skokove. Zeza me što OG i Bušer imaju dva meča samo ove nedelje, ali i meni su neki igrači u dobroj formi kao i tebi Bruks (George,Bazley).

Biće zanimljivo svakako 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, major josip said:

Igore tvoj tim mi je bio među favoritima za osvajanje, baš si opasnu ekipu za plejof napravio al te povrede sasekle u najgorem trenutku...

 

Provukao sam se nekako protiv Propolisa, sad protiv Delpjera koji ima vrh tim i već me je pobedio, a meni dva od tri najbolja igrača out, valjda će obojica na teren za meč/dva, bez njih su mi šanse dosta manje .

Vidim i da će JJJ možda da se vrati, napokon...

Nadao sam se da mogu do B lige, ali presudise mi povrede.. ali imaj u vidu da mi je ovo prvi PO ikada u Nba Fantaziju (prosle godine sam prvi put igrao Nba fantazi i nije se zavrsila sezona). Nadam se da ce biti aktivnih igraca i sledece godine za ovu C ligu pa da pojurim plasman i pridruzim ti se u B ligi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor028 said:

Nadao sam se da mogu do B lige, ali presudise mi povrede.. ali imaj u vidu da mi je ovo prvi PO ikada u Nba Fantaziju (prosle godine sam prvi put igrao Nba fantazi i nije se zavrsila sezona). Nadam se da ce biti aktivnih igraca i sledece godine za ovu C ligu pa da pojurim plasman i pridruzim ti se u B ligi. 

 

Ako ne bude c lige idemo odmah u B 😎🔝🍺

Edited by propolis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...