Jump to content

C liga NBA fantasy 2020/2021


Recommended Posts

12 hours ago, therion said:

jako zanimljivo da se dropuje Covington... 😶

 

znaš kako, ne znam, razmišljao sam dugo da l da dropujem ili ne i ajde, nešto mi se nije svidelo tu, ali vrlo moguće da sam pogrešio, ipak nisam igrao fantazi sto godina, vrv vi vidite nešto što ja ne vidim

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Laki Dzep said:

 

znaš kako, ne znam, razmišljao sam dugo da l da dropujem ili ne i ajde, nešto mi se nije svidelo tu, ali vrlo moguće da sam pogrešio, ipak nisam igrao fantazi sto godina, vrv vi vidite nešto što ja ne vidim

 

Generalno Kovington uvek ispostuje i opravda to sto je igrac oko cetvrte runde drafta. Sta znam... mozda i imas pravo i ova sezona mu bude losija, ali mislim da je trend da krece sporije i posle hvata ritam i puni sve kolone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Pupoljčići  :classic_biggrin:

Da, tesne su skoro sve kategorije biće dobra borba do kraja 

 

 

Hahah izvini. 

Neverovatno koliko su blizu neke kategorije 🙂

Sinoc izbacio Smarta jer sam mislio da će me ukanaliti sa fg i to bi me moglo koštati pobede na kraju,a bio je odličan sa 14p, 4as, 2sk,4 trojke I 45%fg

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije bilo jasno što si ga izbacio. Dosta je tesno, ali nismo ni na pola utakmica u nedelji, može FG% da još solidno da varira, a ostale kategorije ti nisu sigurne(recimo ne vodiš mnogo u 3p, a i u poenima imaš minimalnu prednost tako da mislim da si tu pogrešio).

 

Dosta će zavisiti od toga kako Harden bude šutirao 😄

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2020 at 4:46 PM, major josip said:

Ni meni nije bilo jasno što si ga izbacio. Dosta je tesno, ali nismo ni na pola utakmica u nedelji, može FG% da još solidno da varira, a ostale kategorije ti nisu sigurne(recimo ne vodiš mnogo u 3p, a i u poenima imaš minimalnu prednost tako da mislim da si tu pogrešio).

 

Dosta će zavisiti od toga kako Harden bude šutirao 😄

 

Uvek tako bude kad se pravim pametan u fantaziju 🙂

 

Nisam ispratio Hardena kako je šutirao, ali kapiram da je prosek oko 38% fg? 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, propolis said:

 

Uvek tako bude kad se pravim pametan u fantaziju 🙂

 

Nisam ispratio Hardena kako je šutirao, ali kapiram da je prosek oko 38% fg? 

 

Ok mi je Harden odigrao, ali nedovoljno opet :D Razbio si me poslednja dva dana, a sto je najgore ne mogu da kazem da su moji toliko lose odigrali. Recimo vodio bih u poenima i trojkama protiv gotovo svih ekipa iz lige ove nedelje, a od tebe gubim (i to u vrlo vrlo ubedljivo). Tako da pokusacu da probam da izvucem asiste i ofanzivne, u poenima i stilovima mislim da tesko mozgu da te stignem, al videcemo. PPM je lutrija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, major josip said:

 

Ok mi je Harden odigrao, ali nedovoljno opet 😄 Razbio si me poslednja dva dana, a sto je najgore ne mogu da kazem da su moji toliko lose odigrali. Recimo vodio bih u poenima i trojkama protiv gotovo svih ekipa iz lige ove nedelje, a od tebe gubim (i to u vrlo vrlo ubedljivo). Tako da pokusacu da probam da izvucem asiste i ofanzivne, u poenima i stilovima mislim da tesko mozgu da te stignem, al videcemo. PPM je lutrija.

 

Veceras ti imaš 8, a ja 3 igraca I stizes me sigurno. Oreb, as i pts me stizes najverovatnije. Biće još kvalitetne borbe 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...