Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

E da budemo pošteni ja se ne opraštam, samo sam rekao da sam znao da će grof nekako da me posere.

A i da budemo pošteni, nije baš jedan, već su mi povređeni Holmes (mislim da je do povrede bio između 20. i 30. na rateru), Mitch Rob, a u kakvom naletu je bio NAW može se i to računatu kao izostanak. Još sam se od Tome Brajanta oprostio ranije. Sedam igrača s FA imam ako već grof oće nešto da broji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, djole said:

E da budemo pošteni ja se ne opraštam, samo sam rekao da sam znao da će grof nekako da me posere.

A i da budemo pošteni, nije baš jedan, već su mi povređeni Holmes (mislim da je do povrede bio između 20. i 30. na rateru), Mitch Rob, a u kakvom naletu je bio NAW može se i to računatu kao izostanak. Još sam se od Tome Brajanta oprostio ranije. Sedam igrača s FA imam ako već grof oće nešto da broji.

 

Ma Đole, mislio sama na Mileta i Davaia.

 

Jednom je Sabonis DTD, a drugom Miles out, obojica se opraštaju.

 

Tog istog dana ja 5 igrača OUT i 2 DTD, među njima Lavine koji mi je posle Jokare stub svih najjačih kategorija  p/ppm/3pm/ass.

A igram protiv @Oštricom brijačakome je Marej upravo završio sezonu, out mu je Furnije, posle i Derozan, bio i Janis upitan za jednu, isto dosta problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se pravdam. Niti da se opraštam.

Stvar je semantike; rekao sam da nemam više očekivanja i da će biti rulet do kraja. Eto, još jednom.

Turner je bio igrač koji pravi razliku (uzgred, jako je nubovski što je uopšte pušten da sklizne u 4. rundu), sada nemam cheatcode i to je to. Poz!

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, djole said:

Da li je drogiran Levert sa bacanjima 7/13... uspe čovek sam da napravi ovo neizvesnim

 

Mislio sam da je greska kad sam video rezultat jutros. Ali ipak ipako je jedna kategorija razlike pojma nemam sta je potrebno da uradim da bih okrenuo.

Link to comment
Share on other sites

 
Mislio sam da je greska kad sam video rezultat jutros. Ali ipak ipako je jedna kategorija razlike pojma nemam sta je potrebno da uradim da bih okrenuo.
Pa pazi, ti imaš 8 igrača danas, ja sam imao jutros 2... nije tolika razlika ovih 19 asistencija i 20ak skokova, a i DD su klimavi. Zato sam morao da dodam ovu veselu ekipu sa FA.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, greenenvy said:

Ako Durant bude igrao veceras, to je to, sansi nemam. 

 

Povraca mi se bukvalno od srece koju imam.


Lepo kažem da smo se sveli na rulet. 🤷‍♂️ Ako ne bude igrao, obrnuto je. Zar ne? 😅

U svakom slučaju, jako zanimljiv duel! Obojica osakaćeni povredama, solidan input sa FA (čak smo razmenili neke iste glave) i pored svega - dostojni smo jednog plejof meča. 💯 Ja sam imao kiks da slučajno klejmujem Malakija Flina umesto Pejtona, tj. klejmovao sam nekoliko FAova u isto vreme i slučajno mi prošao poslednji koji je bio "za svaki slučaj"... i to dan ranije, pa sam na taj način liferovao Batuma iz tima na dan kad igra tekmu. Retard. 😂 S druge strane, win mi je što sam uspeo da ukradem Ošeja Briseta, pa sam tako oBrisao grešku.

Bilo kako bilo, poštovanje i pozdrav za tebe i neka večeras pobedi onaj koji ne zaslužuje! 😄
 

Link to comment
Share on other sites

Dobar obracun izmedju mene i Mileta,cini mi se da je sve odluceno osim trojki i ofanzivnih skokova koje branim.

 

Njemu Sabonis 4,Brown 3 tekme propustio,meni Begli 4,Bam 1,Hiro 2 i Moris 1.

 

 

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Očekivani raspad ekipe "Nikola Jokić + free agents"...

 

Šteta

 

 

 

18 hours ago, Davai Davai said:


U svakom slučaju, jako zanimljiv duel! Obojica osakaćeni povredama,

 

Ako ste vi osakaćeni, onda je ovo kod mene bila Hirošima :lol_2:

 

2, 3, 5, 8 i 9. pik out.  Rekordan broj povreda i to u ovoj nedelji. U bilo kojoj drugoj bi se prošetao protiv istog protivnika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Mnogo bi lakse bilo da su tvoji igrali u ranijim terminima, ovako i nije bilo neke sanse :classic_laugh:
 
Cestitam i srecno u nastavku!
Hvala!

Hteo sam da ti kažem još kad si prvu dvojicu izbacio da nema poente jer ti ne odgovaraju termini utakmica, ali rekoh možda imaš neki master plan, pa da se ne ispalim :D
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Hvala!

Hteo sam da ti kažem još kad si prvu dvojicu izbacio da nema poente jer ti ne odgovaraju termini utakmica, ali rekoh možda imaš neki master plan, pa da se ne ispalim 😄

 

Isao sam na to da si mozda legao da spavas ( :

Link to comment
Share on other sites

Cestitke na pobedi Gago jebiga nije se moglo bez Sabonisa i Browna.Nadam se da ulazis u A ligu rasla ti je ekipa kako je odmicala sezona.

Ovo je sezona gde sam odradio najbolji draft za sve ove godine sto igram ovu igru ali opet nista od A lige,izgleda jedini nacin je da odradim jednu zvekijevku 🙂

Srecno svima u nastavku plej ofa i gledamo se sledece sezone

Link to comment
Share on other sites

Jesam dobio?Serem ti se u espn,malopre udjoh,nema ni rezultata,sinoc sam bacio pogled,video da ti je ostao Barns,Bogdan poludeo sa trojkama,reko to je to.

 

Sad videh,dobio.Protiv Davaia nema nista,vratio mu se KD,jak je ko crna zemlja,da se spremi ekipa za sledece kolo.

 

 

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...