Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Pomoli se za zdravlje Beglijevo, samo on pusten sa lanca moze da parira Miletovoj ekipi koja ima i sjajan raspored. Mile ima veliku sansu da se plasira u A ligu.

 

Nadam se da nisam izbaksuzirao Skvebija, jer sada ima dobre sanse da ispadne od Djoloa. Tadz Gibson je bas veceras resio da nahvata 6 ofanzivnih skokova, dok Batler i OG propustaju mec :classic_laugh:

 

Ne znam ni zasto Vlada nije ubacio Kavaja za veceras za kog se ne zna hoce li nastupati, za sta li cuva tog Andersona koji je sada jos i u protokolu. Nadam se da ga nece takva glupost kostati prolaska dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Ne znam ni zasto Vlada nije ubacio Kavaja za veceras za kog se ne zna hoce li nastupati, za sta li cuva tog Andersona koji je sada jos i u protokolu. Nadam se da ga nece takva glupost kostati prolaska dalje.

 

Zajebao se Vlada, zaboravio 😄 jbg, svakako su male sanse da prodjem, a i tamo tek nemam sanse protiv Davaija. Ali da, zajebah se.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Davai ima i jako ocajan raspored, nije da ste bez sansi, ko god da prodje dalje iz ovog duela.

 

Ma ja jesam, cudo je da se i ovde drzim. Greenenvy vec moze da se nosi sa njim, ja pod kosem imam Zelera i Plumlija 😄 Plus je Lenard peezda standardno.

Link to comment
Share on other sites

Da se odjavimo sa teme do sledece sezone.Prodjosmo u narednu rundu,no tu nam je kraj,idemo na najjaceg protivnika u ovom trenutku u ne bas dobroj formi.Zajeb sa drafta je na kraju bio fatalan.

 

Ako Djole ode gore,bicu ja komesar lige.

 

Srecno svima.Over and out.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vladaboss90 said:

Cestitke @greenenvy, bilo je gusto, moglo jos gusce da bude da nisam zaboravio da ubacim Lenarda i da sam izvrsio izmenu, ali bih maks izvukao nereseno. Srecno u nastavku.

 

Elem, igrao play off, pruzio otpor, nije lose za sezonu sa 20-tim pikom. Ali je zato sledeca sezona moja, cuvajte se 😄 

 

Jbg Vlado, zao mi sto nisi prosao, ti si neko ko je godinama ovde pri vrhu i ko definitivno zasluzuje da igra A. 

 

Inace rekoh kako navijam za squaba i djoleta a pojma nisam imao da se medjusobno sastaju u prvoj rundi. Djole imas Valanciunasa fore veceras, pa cemo videti za dalje.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitke @Oštricom brijača na zasluženom prolazu (odlična ekipa šteta za Mareja) da me nisu zeznuli sa onim jednim Laurijevim mečom prošle nedelje možda ne bi ni igrali ponovo hahah.

 

Dobra nedelja i pored gomile DTD-ova da sam igrao sa nekim drugim možda bih čak i prošao dalje ali svakako nije to neki tim za nešto dalje.

 

Rezime sezone: kažnjena zasluženo ziheraška odluka da se uzme Dramond pre Vučevića ovo ostalo je manje više bilo ok, solidna peglanja rostera na FA podpomognuta da sam nažalost imao dosta vremena samo za fantazi a i mislio sam da ispadaju 4 pa sam zapeo bio hahah reko da ne bude ispadanje u možda i oproštajnoj sezoni pa da ne bude da neću da igram jer sam ispao u C.

 

Ovima u daljem takmičenju želim da ostanu čitavi živci sa ovim silnim restovima i indžri menadžmentima.

 

Sporcki pozdrav.

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

Cestitke @greenenvy, bilo je gusto, moglo jos gusce da bude da nisam zaboravio da ubacim Lenarda i da sam izvrsio izmenu, ali bih maks izvukao nereseno. Srecno u nastavku.

 

Elem, igrao play off, pruzio otpor, nije lose za sezonu sa 20-tim pikom. Ali je zato sledeca sezona moja, cuvajte se 😄 

 

Hvala, blizu je bilo. Mislio sam da ona odsustva Towns-a i Ball-a sa pocetka nedelje ce me dokusuriti, ali izvukoh se. Naboh neke solidne FA skroz, ali mi se povredio Mitchell. Ako se ne vrati ove nedelje (a nece), mislim da nemam sansi. Osim ako njemu ne izostanu par dobrih igraca tokom nedelje. 

Edited by greenenvy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, greenenvy said:

 

Hvala, blizu je bilo. Mislio sam da ona odsustva Towns-a i Ball-a sa pocetka nedelje ce me dokusuriti, ali izvukoh se. Naboh neke solidne FA skroz, ali mi se povredio Mitchell. Ako se ne vrati ove nedelje (a nece), mislim da nemam sansi. Osim ako njemu ne izostanu par dobrih igraca tokom nedelje. 

 

Da, zaboravih da neces Micela da imas, bice zajebano onda. Jbg, sreca igra veliku ulogu kao i uvek. Svakako srecno obojici, pa nek pobedi bolji :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Komesare. Gori si od Anjelija i F peresa

Da prodjes na X
I to jos posle woodoo za dzimija i sexa
Na kraju ti upali za djimija.. pa stvarno..

Cestitam
Mogao sam bolje, al jbg treba vreme da se posveti ovome.
Sled godine u ovo vreme bicemo u 2om kolu.

Napredujem ka' Denver

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Od onakve ekipe, dočekao sam ključnu nedelju sa 6 FA igrača u timu.

 

Već znam da ću standardno imati bar 200 minuta manje, tako da mi trebaju ludačke partije Jokića, Foxa..

 

Klarkson bi mogao da se istakne, sa obzirom da nema Mičela.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Komesare. Gori si od Anjelija i F peresa

Da prodjes na X
I to jos posle woodoo za dzimija i sexa
Na kraju ti upali za djimija.. pa stvarno..

Cestitam
Mogao sam bolje, al jbg treba vreme da se posveti ovome.
Sled godine u ovo vreme bicemo u 2om kolu.

Napredujem ka' Denver

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk


I ja bejah obogaljen, Holmes sve utakmice propustio, Siakam dve, Trae jednu, a to mi najbolji igrači.

Video sam već posle subote da mi je prolaz na X glavna šansa. Na kraju je tako i bilo, a iako je bio X, te kategorije što sam uzeo nisu bile nešto neizvesne. Naravno nakon vrhunske partije gospodina Taj Mahal Gibsona.

Šteta što je bio ovakav obogaljen duel. Čestitke na borbi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, djole said:

I ja bejah obogaljen, Holmes sve utakmice propustio, Siakam dve, Trae jednu, a to mi najbolji igrači.

Video sam već posle subote da mi je prolaz na X glavna šansa. Na kraju je tako i bilo, a iako je bio X, te kategorije što sam uzeo nisu bile nešto neizvesne. Naravno nakon vrhunske partije gospodina Taj Mahal Gibsona.

Šteta što je bio ovakav obogaljen duel. Čestitke na borbi.

 

I opet ce ti je ta pobeda donela odlicnu sansu da izboris polufinale. I ove nedelje ce biti cripple fight do kraja.

Link to comment
Share on other sites

I def umro Myles, s njim i moje nade i očekivanja. 💔

 

Šta se desi do kraja, desi se, jedan običan fantazi rulet, pa na koga padne kuglica...

 

I još jednom da se ispovraćam na espn i njegove poklonike, kad se zbog ubagovanog dtd gube kategorije i titule. 🖕😄

(apropo priče iz poslednjeg kola kada su stavili OUT dok je počinjala tekma u 2 ujutru, a minimum nedelju dana bleji day-to-day)

Sezona bez poraza - mačku o rep.
 

Fantrax > Yahoo > 10 mesta > Espn

Edited by Davai Davai
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde ajde, ja imam 8 igraca pokupljenih sa FA od 12 aktivnih trenutno u timu i ove nedelje bijem sve cetvrtfinaliste u A ligi. Treba samo da pobedis jednu od naredne dve nedelje.

 

Od ostala 4 su samo dva draftovana. Jedan koji je dosao putem trejda,  sam izmislio sa FA igracima, to je ovom slucaju Grejem i drugi Sreder za Oladipa. Jedini  draftovani igraci su Ejton i Barns.

 

Povrede nisu bas toliki razlog za neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...