Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

Ne znam jednog ali mogu lako da ga nadjem. Hint - mnogo pomaze to sto Lendl ima pehar i naziv zavrsnog mastersa. Inace nije toliko tesko. I ovi manje poznati su bas karakteristicne glave.

 

Spoiler

Edberg, Majote, Lekont, ne znam (zamena verovatno), Hlasek, Beker, Agasi, Lendl, Vilander

 

Mislim da sam nasao, ne bih se setio u zivotu, a Tata neka kaze da l' sam u pravu.

 

Spoiler

verovatno Aron Krikstajn

 

Link to comment
Share on other sites

Bas je lagano, znam i koga je pobedio u finalu.

 

1999. godina, 2000. je igrao sa Nadalom i pobedio, ali je Nadal na kraju osvojio.

Pitanje za kviz, koji nas teniser i teniserka su osvojili taj prestizni turnir za tenisere do 14 godina?

 

Tenisera verovatno ubadate na keca, teniserku ko pogodi svaka cast. On je i dalje aktivan, ona nije.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

Iako nikada u karijeri nije prošao osminu finala nekog GS-a, jedne sezone je poludio i probio se do Top 10 plasmana. Najbolji je igrač ikada iz svoje zemlje, dolazi sa Dalekog Istoka, trebao je na vrhuncu karijere ići služiti vojsku ali na kraju ipak nije. Tko je on?

Spoiler

Paradorn Sricafan?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@zoe Bg

 

Nisam siguran za izgovor, ne znam je li i @alcesta 😄 ali, da, on je :)

 

Btw, kad je bio u životnoj formi onomad sjećam se da sam luđački vozio bicikl do kladare da stignem uplatit na njega protiv JCF-a i, naravno, pao sam s bicikla :classic_biggrin: i razbio se, poderao svoju omiljenu jaknu i nisam stigao uplatit. Bio je underdog a dobio 6-2, 6-3 na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

 

Jok, 0/2 😄

 

A odgovor na tvoje pitanje

 

  Reveal hidden contents

Paradorn Srihafan, daj nesto teze 😛

 

 

Tražio si teže - evo :)

 

Dolazi iz @wwww -ine zemlje, nikad nije prošao ni 2. kolo GS-a a da to nije bio Wimbledon. Tamo je dvaput došao do QF, jednom je na putu do tog QF-a dobio i jednog od ovdje spominjanih igrača, što mu je ujedno i najveća pobjeda karijere. Tko je on?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

Tražio si teže - evo 🙂

 

Dolazi iz @wwww -ine zemlje, nikad nije prošao ni 2. kolo GS-a a da to nije bio Wimbledon. Tamo je dvaput došao do QF, jednom je na putu do tog QF-a dobio i jednog od ovdje spominjanih igrača, što mu je ujedno i najveća pobjeda karijere. Tko je on?

 

Spoiler

Popp

 

Edited by We lose every week
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

Tražio si teže - evo 🙂

 

Dolazi iz @wwww -ine zemlje, nikad nije prošao ni 2. kolo GS-a a da to nije bio Wimbledon. Tamo je dvaput došao do QF, jednom je na putu do tog QF-a dobio i jednog od ovdje spominjanih igrača, što mu je ujedno i najveća pobjeda karijere. Tko je on?

 

Spoiler

Samo mi Aleksander Pop pada na pamet. Ovo jeste bilo teze 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je lako, ali samo zato što sam u par navrata spominjao tu epizodu na starom forumu, tako da oni koju su tamo bili redovni znaju.

 

Naime, do pojave Saše Zvereva, Donald Young je bio moj omiljeni teniser za hejt. Ništa lično, samo sam mrzeo kako je njemu bilo sve servirano samo zato što je amerikanac. Zilion WCova upropašteno a on nikad ništa nije postigao u svojoj karijeri. Da nije to slučaj, ovo verovatno ne bih ni primetio....Priča glasi ovako.

 

U prvom kolu jednog mastersa Donald Young dobija biciklicu od igrača kome je beton sve samo ne omiljena podloga. U drugom kolu James Blake daje biciklicu igraču koji je u prvom kolu Younga ispratio biciklicom. Ko je misteriozni posrednik preko koga je Blake "prodao" bicikl Donaldu mladom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, We lose every week said:

Ovo je lako, ali samo zato što sam u par navrata spominjao tu epizodu na starom forumu, tako da oni koju su tamo bili redovni znaju.

 

Naime, do pojave Saše Zvereva, Donald Young je bio moj omiljeni teniser za hejt. Ništa lično, samo sam mrzeo kako je njemu bilo sve servirano samo zato što je amerikanac. Zilion WCova upropašteno a on nikad ništa nije postigao u svojoj karijeri. Da nije to slučaj, ovo verovatno ne bih ni primetio....Priča glasi ovako.

 

U prvom kolu jednog mastersa Donald Young dobija biciklicu od igrača kome je beton sve samo ne omiljena podloga. U drugom kolu James Blake daje biciklicu igraču koji je u prvom kolu Younga ispratio biciklicom. Ko je misteriozni posrednik preko koga je Blake "prodao" bicikl Donaldu mladom.

 

Ja očito nisam bio redovan 😞

 

Neki hint za posrednika? Ajde probat ću

 

Spoiler

Montanes ili Horna

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...