Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Emeri se nije snašao. Sve najbolje u budućnosti. 

 

Pominju se Poketino, Alegri, Nuno Espirito Santo, Arteta i Anceloti. 

 

Mislim da Poketino tu ispada. Koliko se sećam, izjavio je da nikada  neće voditi Arsenal zbog Totenhema. On bi mi bio favorit. 

Alegrija bi većina fanova želela. Dobro je vodio Juve u LŠ, ali da li je odličan trener stvarno ne znam jer ne pratim italijansku ligu. 

Nuno je napravio ozbiljnu priču sa Vulvsima i pokazao je da zna da postavi taktiku protiv najjačih ekipa. Odličan trener ali ne znamo kako bi vodio ekipu pod većim pritiskom. 

Arteta može da bude pun pogodak. To niko ne zna. 

Anćeloti je najiskusniji od svih kandidata. 

 

Videćemo za koga će se odlučiti uprava i ko će prihvatiti posao. 

 

Do tada će Fredi voditi ekipu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da će Alegri uleteti, posebno što su sa njim već bili kontakti. Nema šanse da je slučajnost da ide na engleski kurs i da je bio u Londonu par puta od leta. Hteo je Čelzi, ali Lamp radi ok + imali su zabranu transfera, pa je ovo ok pozicija za pregovore. Fredi samo par nedelja dok se ne ozvaniči trener. Ako uzmemo Beniteza, želim nam da budemo 10. na kraju i da ispadnemo iz LE. Isto važi i za Rodžersa. 

Alegri, Zidan ako može u sledećih par nedelja, ako ne, onda Arteta ili Viera do leta, a onda neka bomba. Prvi korak je napravljen, Emeri je zaista OUT, a sada dobro razmisliti. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav crni Rodzers, on je dobar samo za male ekipe u kojima radi bez veceg pritiska.

 

Zato je i bio dobar u Liverpulu i sad u Lesteru. Cim su u Liverpulu pomislili da se toboze bore za titulu, tako je i on propo.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Kakav crni Rodzers, on je dobar samo za male ekipe u kojima radi bez veceg pritiska.

 

Zato je i bio dobar u Liverpulu i sad u Lesteru. Cim su u Liverpulu pomislili da se toboze bore za titulu, tako je i on propo.

Prema tvom opisu se uklapa u Arsenal. Ekipa koja se godinama ne bori za titulu.

Edited by mr clutch
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Nijedan od nabrojanih i zato sam bio protiv odlaska Emerija. On je dobio posao prosle godine kada su ista ova imena, minus Poketino, figurirala kao naslednici Vengera. U nezavidnoj smo situaciji, jako nezavidnoj.

To je tačno, ali to ne znači da bi neko od njih radio lošije od Emerija koji je ove sezone unazadio svakog igrača. 

Bolje je da Fredi vodi ekipu koliko god treba da bi se našao pravi čovek za posao, a ne da se neko dovodi samo zato što je slobodan. 

Link to comment
Share on other sites

Lep oprostaj Emerija u pisanoj poruci od Arsenala i navijaca. Mnogo mi je krivo sto nije uspeo da vrati Arsenal tamo gde zasluzujemo da budemo. I dalje nisam siguran da smo nacinili pravi korak. Mnogo ce zavisiti od toga ko bude dosao u klub.

Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam. Gospodin i dobar lik. Nešto se izgubilo u drugom delu prošle sezone i ekipa nikako nije uspevala da nađe balans. Jednostavno je moralo da dođe do rastanka. 

Da se razumemo, daleko od toga da je problem samo u Emeriju. 

Ono što je dobro, ako se dovede novi trener uskoro, bliži se transfer rok, pa će moći da dovede neko pojačanje. 

 

edit:prati li neko kakav posao radi Vijera? Možda je i on među opcijama. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za Rodžersa. Mislim da radi odličan posao u Lesteru, a kao kroz maglu se sećam da sam se čudio kada su ga otpustili u Liverpulu.

Ne spada u red velikih trenera današnjice, ali ni rejting Arsenala nije na nekadašnjem nivou.

Inače, nisam preveliki optimista generalno. Kada vidim da se jedan MUN muči u post Fergusonovoj eri, a ulažu mnogo više...

U skladu s tim i tekst dole.

https://www.sportske.net/vest/u-fokusu/dvorana-krivih-ogledala-arsenalov-horor-tek-pocinje-394061.html

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, uozbiljite se, kakav crni Rodzers? Prvo od toga nema nista sada, a nama treba trener sad. Drugo, je l' smo mi dali otkaz Emeriju da bi spasili sezonu, ili da bi je bacili u vetar? Kakav crni interim do kraja sezone, razlika je mala, mi moramo da se borimo za top 4 ako smo vec to proklamovali.

 

Ako i uprava tako razmislja nejasno je zasto smo davali otkaz Emeriju uopste.

Link to comment
Share on other sites

Mi u ovom trenutku ne znamo da li uprava ima jasan plan koga će da dovedu i da li su nekoga kontaktirali. Čisto sumnjam da sve već pripremili kada su dali otkaz Emeriju. 

Možda ova sezona još nije izgubljena, ali mora se naći pravo rešenje pa makar se čekalo. Do tada neka Fredi vodi ekipu. Najgore bi bilo da zaposle nekog samo zato što je trenutno slobodan a ne zbog njegovih kvaliteta. 

Videćemo šta će biti. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...