Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

Jedna otuzna utakmica. Nisu ovi klinci dovoljno kvalitetni, bar ne jos. Svidja mi se otresitost Gabrijela, ali nije on igrac za startnu postavu. Saka je van svoje pozicije jos i najbolje odigrao od svih pozadi, Toreira vrlo solidan mec, Dzaka nevidljiv, sto je i dobro za njega jer nije pravio greske.

 

Obamejang mozda i najgori na terenu, kao da se nadrkao zato sto je Fredi izveo ovaj tim.

Link to comment
Share on other sites

Poslušao sam Fredija juče nakon meča.Izjavio je da je Ozil povređen,a da nije ne bi ni igrao zbog ponašanja na utakmici protiv Sitija-tako treba.Što se ostalih tiče,igrali su igrači koji su se najviše trudili na treningu.

 

Ne sumnjam da će i Arteta raditi slične stvari.Ko se ne bude trudio sedeće na klupi.

Inače,svidelo mi se kako je govorio na prvoj konferenciji za novinare.Deluje da je pun samopouzdanja i da se raduje poslu koji ga čeka.

Link to comment
Share on other sites

Nelson i Džaka igrači manje na terenu.Ovaj prvi kao kip na terenu,dok je drugi upropastio sve napade.

Ozil je lepo igrao do primljenog gola,ali je,kao i obično,nestao sa terena.

Toreira je najbolji na terenu danas.Mnogo trči i odlično se otvara.Dosta korisnih lopti je dao ofanzivnim igračkma.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne znam kad cemo da odustanemo od ovog idiotskog pocetka napada kada se krece sa kratkim pasovima iz sesnaesterca. Stvarno ne znam. Mi smo primili jedno 10 golova zbog toga ove sezone, znaci nemamo vise dovoljno dobre igrace da iznose loptu, jeste da to nije Arsenal i da to mora da se menja, ali bukvalno cemo pre da uzmemo loptu ako se lopta ispuca i dominantni protivnik u skoku je uzme nego ovako.

 

Ovaj tim i ovako i onako je bolji kada igra na kontre i presing, a ne kao neko ko diktira igru, vise nemamo ni individualni kvalitet pa da ocekujes da cemo nekako da damo vise golova nego sto cemo da primimo.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je Nelson zavrsio sa nama. On je dobar za nemacku ligu jer se igra sa manje kontakta, ovde nema sta da trazi nazalost. Narocito ne na ovoj poziciji na kojoj ga mi koristimo, on moze u najboljem slucaju da igra u rupi ili laznu devetku, krilo nikako.

Link to comment
Share on other sites

Nije poraz,ali ovo se dalo dobiti. Bekovi kriminalni,mada Saki ne mogu zameriti,klinac je i nije igrao na svojoj poziciji. Ozil ni za K,imao par dobrih trenutaka,ali nista vise od toga. Dzaka dobar,prodao par lopti,ali dao odlicnu loptu Aubi pre gola i otvorio nam 2 sanse koje su sjebali Nelson i Saka. Toreira odlican,mada se dosta zaletao i ispadao,valjda imao veliku zelju. Arteta zna cime raspolaze pa se nadam i promenama za sledece tekme,posebno na desnom boku. Izgleda da ce Dzaka biti nas Fernandinjo/Gundogan,povlaci se nazad i njemu ide lopta. Ali tesko veznjacima i krilima kada imamo takve bekove.

Link to comment
Share on other sites

Teško nama kada će Džaka biti naš Fernandinjo/Gundogan!Voleo bih da neko snimi šta taj čovek radi tokom utakmice.Njegovo kretanje i doprinos ekipi.Čovek ima levu nogu i to je sve.Ja ne znam šta radi ovim trenerima pa im igra u startnoj postavi.Iskreno se nadam da će uskoro napustiti klub.

Što se tiče igre danas,video se pomak i želja igrača.Nedostajali su kršteni centaršutevi i kocentracija u završnici.

Nego,jeste li primetili kretanje Najlsa?Konstantno je igrao u sredini tokom napada.Da je igrao Pepe duže,verovatno bi rezultat bio povoljniji.

Edited by sasha arsenal
Link to comment
Share on other sites

Lepo je ekipa delovala u prvih 30-40 minuta.Mogli su da spakuju još koji gol.Ulaskom pičk...Žoržinja,promenila se igra i tu je Arteta morao da reaguje.Morao je ranije da menja Ozila i Nelsona.Sa njihovim posedom,slabo su šta donosili ekipi.Pogotovo Mesut.

Nije bitan poraz.Bitno je da se videla energija i želja.Arteta je definitivno doneo nešto,ali ne može u dve utakmice da promeni ekipu.Baš je uleteo u nezgodnom trenutku.

Uzgred,sudija je...😡

Link to comment
Share on other sites

Sudija retard, 2 crvena oprostio Žoržinju. Igrali smo utakmicu bez desne strane, ne znam samo kako je Mateo uspeo biti gori od i Nelsona i Najlsa. Ozil je ok igrao do 50-55min, tražio loptu, otvarao se, ali jbg, povukli smo se raspalom Čelziju i ko nam je kriv. Leno zajebo, ali nas je vadio toliko puta pa nemam zamerke. Pepe mora počinjati, jedino ako postoji neki problem pa ne igra. Toreira se preporodio, a Laka je zreo za hlađenje. Martineli umesto njega, Beljerin i Pepe desno, Džaka umesto Matea i eto nama pobedničke serije.

P.S. Šta je sa Beljerinom?

Link to comment
Share on other sites

Najls je bio u defanzivi pored Obamejanga nas ubedljivo najbolji igrac danas. Mozda je jedan ili dva duela izgubio 5-6 uzetih lopti minimum. Cak u duzem vremenskom periodu jedan defanzivac nije odigrao toliko dobro kod nas, godine u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...