Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Scena - kafic na Vracaru (valjda ima neki koji radi), vreme sadasnje

 

Ugladjeni gospodin srce svoju petu kafu danas i nervozno cupka svojom desnom nogom ritmom koji se postepeno pojacava linearnom progresijom sve do trenutka dok ne skrene paznju mrkom pogledu susednog gosta cime uspe da se resetuje u fazu mirovanja koja ne traje duze od jedne minute. U tim pauzama, znojavim prstima nervozno prelazi preko tac skrina svog telefona uz fokus na svoj kontakt pod imenom Misko i mrmljanjem sebi uz bradu:

'Avetinjo jedna, javi se...ak' mi propadne i ova prilika ne preostaje mi nista nego da prevozim migrante od Plava pa do Barija.' 

U tom trenutku prilazi konobarica sa vec prepoznatljivim odnosom prema ovom pocastvovanom gostu i izgovara:

'Gospodine Radonjicu, izvolite i sestu kafu na racun kuce, mislimo da ce vam biti potrebna.'

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marvin said:

I meni je Real prvi pao na pamet. Mada me nista ne bi cudilo da uleti neki Armani 😄

Kod Mesine, pitanje je ko bi preživeo na kraju sezone ... :lol_2:

Nisam baš siguran da će raskinuti ugovor sa Teom, koštalo bi to Virtus prilično.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedan od kandidata da zameni Aleksandra Đorđevića na klupi Virtusa je... Aleksandar Đorđević?

 

Novinar Korijere di Bolonja, Danijele Labanti, piše da bi Virtus čak mogao da zadrži Đorđevića kao trener. I to ni čitavih 24 časa pošto ga je otpustio?!

 

Đorđević je na sastanku sa ljudima iz Bolonje, a bio je i jutros.

 

😆

Link to comment
Share on other sites

Haha, stvarno komedija. 

 

Sta ce hejteri ako Sale ipak ostane? 

 

Eto svima nama primera kako lojalnost ipak moze da rezultat. Pa svi znaju da Virtus zavisi od trougla Sale-Teo-Stefan. Ako ovako podmuklo skines trenera ostao si i bez ove dvojice, dal direktno ili indirektno. Bice da je ovde najvise zateglo oko Belinelija i da se Sale nije slagao sa njegovim dovodjenjem. A i ono jes, sta ce ti jos jedan bek koji toliko kosta kada imas promaju unutar reketa? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...