Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

Evo i nešto ovako npr:

 

 

Inače sam pročitao gomilu komentara na Twitter-u, da su ljude koji su bili zaduženi za nadgledanje regularnosti izbora, stavljali u sobe za video nadzor te da su preko ekrana morali da prate šta se dešava na glasačkim mestima. Što opet otvara pitanja i budi sumnje u regularnost.

Evo i ovo za kraj, pa odoh da spavam 😇 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Oukej.

Hajde da kazemo da jeste zavera (mislim - naravno da nije,ali hajde da kazemo da je tako). Dakle,cak i da su demsi (ili ko god) "pokrali" glasove,da su sve teorije tacne,ja nikako ne mogu da prihvatim da je jedan ljudski i moralni Pigmej spasilac planete! Jer tako ga se predstavlja..vidi..da eto,Tramp razbija neformalne centre moci,duboku drzavu i sta-ti-ja-znam koga,da bi doneo navodni boljitak. I da je on takav,nikakav jedina nada!
Ne,nikako!
U pitanju je notorni lazov i patoloski prevarant,prostak bez kulture koji nije osudio neonaciste koji su krenuli da vrsljaju Amerikom. 

Jedina zavera koju ja vidim i kojoj svedocim je zavera raznoraznih opskurnih organizacija i pojedinaca kojoj je cilj da se diskredituje izborni proces i sistem. Zavera koja je deo opsteg trenda da se diskredituju nauka i na naucnoj bazi utemeljene cinjenice. Da,postoji zavera protiv nauke,protiv medicine..protiv zdravog razuma..na kraju krajeva - protiv obrazovanja. Jer,sta ce ti skola i skolovanje kad danas imas internet,fejsbuk i jutjub,a na nima celu istinu sveta.
 

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Inače sam pročitao gomilu komentara na Twitter-u, da su ljude koji su bili zaduženi za nadgledanje regularnosti izbora, stavljali u sobe za video nadzor te da su preko ekrana morali da prate šta se dešava na glasačkim mestima. Što opet otvara pitanja i budi sumnje u regularnost.

 

ha-ha-ha :Hail: 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ivana, srbkinja. poslednja rečenica je odaje u toj unutrašnjoj borbi koja se u njoj vodi 

 

 

 

“Glasala sam za Trampa. Bajden je slab protivnik, ali mnogi su glasali za njega iz obesti, samo zato što mrze Trampa, jer je Trampu jezik brži od pameti i nije šarmantan i vešt govornik kao što je (njegov prethodnik Barak) Obama bio”, rekla je ona.

Petrović dodaje da na kraju, “nije bitno šta si rekao nego kako si rekao i na žalost dosta ljudi ne vidi dalje od toga. I misle da je (Tramp) lud. Ja mislim da je Tramp mnogo uradio za ovu zemlju. Bajden je 47 godina u politici i niko ne pamti da je uradio nešto veliko za SAD”, rekla je ona.

Mada, kaže Petrović, “na kraju ko god da pobedi, nama običnim smrtnicima biće isto”.

 

.. 

steta što postoje i ti neki neobični smrtnici 

 

divna je cela ispovest 

https://nova.rs/region/srpkinja-iz-arizone-za-nova-rs-glasala-sam-za-trampa/

 

inače nova rs već mesecima ima te ispovesti srbina fanova trampa, baš su se potrudili. 

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Q

 

E ovo je najtacnije od svega sto si napisao... 

 

Vi ljudi toliko lupetate da to nije normalno. Ne prebrojavaju demokrate glasove vec ljudi koji navijaju za obe partije. Izbio bi rat na biralistima da je tako kako pisete... 

 

Da dodam, to sto je Tramp pozivao da ljudi stoje na izbornim mestima i prave beleske za njega, to nije normalno. Sta da su i demosi pozvali svoje i zurka moze da pocne, jos kuglu da im okace na plafon i disco... 

Edited by Baby
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Kakve to veze ima sa bilo čime?

Nisi valjda jedan od onih likova koji će da zanemari sve iznete argumente i fokusira se na pravoisnu grešku ili grešku u kucanju?

Kakve veze to ima sa bilo čime uostalom?

 

Ta mani se corava posla. Tramp moze da dobije zbog sistema glasanja, ali ovaj put uz 3.5 - 4 miliona manje glasova. 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Kakvo deriste. Ozbiljan problem moze da napravi ludak
Radio sam pa nisam pratio, ali ovi sede ispred "brojališta" u AZ i hoće da biju. Ovako se radi demokratija, a ne ono valjanj u blato s'iskusnim Trumpom. Čovek je prevazišao bilo koju normu sigurnog ponašanja. On gubi, ali mi se čini da misli da ima batinu i ne plaši se da gurne bedu u tuču.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...