Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

1 minute ago, zoran59 said:

 

Pa zar ne mislis da bi bilo dobro da je bila okupirana? Pogledaj gde su danas Nemacka i Japan - pa onda gde su drzave koje su Rusi "oslobodili"  ...... :classic_biggrin:

 

Ne bi to trebala da bude tema, mislim da je bolje da se prebaci u USA temu, ali kontra argument bi bio vidi gde su danas Irak i Afganistan. Inace, Japan uopste ne stoji tako dobro kao sto se zamislja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, A sad said:

Za to vreme prednost trampa u Pensilvaniji je pala ispod 500 hiljada, a procenat prebrojanih glasova ne mrda. 

 

Edit.

 

Evo sad se pomerilo za 1%. 

 

Reportovacu te za troll i sirenje teorija zavere

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prebrojani glasovi koji pisu na cnn i fox je samo procena. Kod nevade imaju iste rezultate a izlaznost im se razlikuje za 20%. Ima takvih primera jos, na primer u filiju je dok su spavali na cnn bilo 75% a na fox 67% tako da je to samo okvirna cifra koju ko zna kako odreduju.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ozu said:

 

Reportovacu te za troll i sirenje teorija zavere

 

Slobodno. 

1 minute ago, nonick said:

PA  - sada 64% glasova brojano = 5.5 miliona. Znaci do 8.75 miliona jos 3.25miliona novih glasova dolaze uskoro.

 

 

Pa da sto vise prebrojavaju, to je manji procenat prebrojanih. Uskoro ce biti 50%.

 

Za to vreme na NYT 80%. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel Tramp okrenuo neku drzavu koju je 2016.dobila Hilari? Rekao bih da nije..koliko ih je flipovao Bajden? Arizonu,jel tako? I Drugi Kongresni Okrug (District) Nebraske..ima li jos nesto sto sam propustio? (verovatno ima)

 

Ako ovako ostane okrenuo je i Wisconsin i Michigan

 

Evo mapa iz 2016

 

bRgO6.png

21 minutes ago, A sad said:

Za to vreme prednost trampa u Pensilvaniji je pala ispod 500 hiljada, a procenat prebrojanih glasova ne mrda. 

 

Edit.

 

Evo sad se pomerilo za 1%. 

 

Kradu majku im njihovu 😄 To mi danas rece jedan koji je glasao dva puta u dve drzave - za Trampa 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam do odredjenog vremena gledao emisiju na N1 Hrvatska (ustvari ju je preuzeo i srpski) posvecenu ovim izborima. Voditeljka solidno potkovana (sto je negde i odlika hrvatskih novinara),imali su dosta pristijne goste..pa ako i veceras budu imali slicnu emisiju moja preporuka je da se pogleda.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

 

 

Kradu majku im njihovu 😄 To mi danas rece jedan koji je glasao dva puta u dve drzave - za Trampa 

 

Mislim da to uopste nije problem uraditi u USA. Oni nemogu uopste ni da predpostave kakve sve mahinacije za izbornu kradju postoje, pa ni ne pokusavaju da ih zaustave. Trebali bi da dodju na kratak kurs u Srbiju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, A sad said:

 

Mislim da to uopste nije problem uraditi u USA. Oni nemogu uopste ni da predpostave kakve sve mahinacije za izbornu kradju postoje, pa ni ne pokusavaju da ih zaustave. Trebali bi da dodju na kratak kurs u Srbiju. 

😂

 

Dodji tata da te naucim kako se prave deca 😂

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sinoc sam do odredjenog vremena gledao emisiju na N1 Hrvatska (ustvari ju je preuzeo i srpski) posvecenu ovim izborima. Voditeljka solidno potkovana (sto je negde i odlika hrvatskih novinara),imali su dosta pristijne goste..pa ako i veceras budu imali slicnu emisiju moja preporuka je da se pogleda.

 

Gledao sam ja na prebacivanje. Dobra emisija ali fali im mnogo vise statistike i davanja konteksta rezultatima. Neko ko ne prati izbore na SAD medijima tesko da moze da shvati sta se dogadalo u ohaju ili u micigenu. A ako bajden flipne i PA videces tek onda ubedjenost u srbiji (ne mislim na forum) da je sve namesteno.

Kod nas su ljudi navikli da posle jedno 40% prebrojanih glasova promene mogu biti samo kozmeticke a kod njih tih preokreta ima dosta.

 

Izgleda da je WI zavrsen. Ostalo jos neko selo sa 300 glasova za obradu.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...