Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Barsa odlican tim,video sam to jos na otvaranju gde su delovali mocno protiv Cska.Trenutno ne znam ko moze da parira ovoj ekipi sve sa ovim velikim gospodinom na klupi.Posle godina posrtanja imaju respektabilan tim.Potukli smo se,sta da vam kazem Ganferi moji.Sad odmor do ponedeljla pa ponovo rutiniranje u Aba ligi nadam se da posle i Efes moze da padne jer cemo opet imati par dana bez putovanja.

P.S.ovako bi izgledali da nam nije dosao Loyd svaku tekmu.Dosta ovih bezidejnih napada resavao je ulazom sto su mu veceras blokirali i zatvarali.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Odradili nas ne sa pola nego sa četvrt gasa, bilo samo pitanje krajnjeg rezultata. Na momente neozbiljna igra sa obe strane, mi borbeni ali neartikulisani, sa dosta improvizacije. Moglo je ovo da bude baš ružno da Šaras nije isforsirao Bolmara i slične. 

Ruku na srce i očekivali smo tu neartikulisanost, dobili smo bitnu tekmu u gostima pre dva dana, ima dosta emotivne i fizičke potrošenosti. Mislio sam da ćemo izgubiti 20+, naročito jer Barsa nije igrala sa Olijem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...