Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

4 minutes ago, Ridji said:

Ne možemo da rutiniramo Partizan 15ak-20 razlike pa ne znam šta da je. Da li naše gluposti, da li veća želja igrača Partizana (sto je poslednje 3-4 godine uglavnom slučaj) da li sudijsko navlacenje, ali uvek je nešto i uvek bude neko mučenje sa rezultatom 

Danas to nije slucaj.Krenuli smo da prelamamo i onda sudije krenule u svoj ritual.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

kako komentarises segment sudjenja od onog gledanja snimka od 12min pa do kraja poluvremena u sutra loyda?

Vec sam se oglasio.  Gledanje k'o gledanje, odluke su nesto drugo. Mi smo nervozni jer smo izgubili prednost i momentum i bilo je situacija koje su se po murphys law nagomilale na nasu stranu. Vise smo frustrirani nego sto je tu bilo katastrofalnog sudjenja.

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Evo sad isti blok Novice na Voldenu.

To je po meni pre faul bio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Vec sam se oglasio.  Gledanje k'o gledanje, odluke su nesto drugo. Mi smo nervozni jer smo izgubili prednost i momentum i bilo je situacija koje su se po murphys law nagomilale na nasu stranu. Vise smo frustrirani nego sto je tu bilo katastrofalnog sudjenja.

Ma ajde.Neka bude na 2 strani iste odluke.Postenije nego ovako.

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Drakon pokusava da bude politicki korektan ali nema potrebe za time ovde, mozes slobodno da napises da je faul ako je bio ili da je sudija napravio gresku.

Uopste ne. Citaj moj komentar sudjenja na pocetku. Ispljuvao sam i Peteka i Dragojevica.

3 minutes ago, 12Laki said:

Druze razumem sve.Ali kad 1 strani izmisljas a drugoj ne onda normalno da smeta.

Sta je izmisljeno?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Takeshi_Kovacs said:

4 bacanja jaramazu i lopta sa strane

nesviran cist faul na loydu u poslednjem napadu

Moze se svirati, mada egzotika. Moglo bi se diskutovati da je nesto slicno bilo na drugoj strani, a da nisu isto odsudili.

 

Nije bio faul. Loyd ulazi u Thomasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...