Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


bergkamp bcd

Recommended Posts

1 minute ago, Tunji Awojobi said:

Mene i dalje boli ona trojka dela Valea. Mogli smo lepo da se odlepimo. 

 

Ta trojka i ona trojka Popovica poslije greske Dobrica bas peku.

 

Za sad, veoma dobra kontrola skoka; Fokus u odbrani na visokom nivou, defanzivna tranzicija besprekorna; Odbrana od pnr-a, veoma dobra, ali i dalje prolaze neka dodavanja prema Reed-u koje moramo jos vise da umanjimo.

 

Los drugi unit, sto je i razumljivo jer nam nedotaje jedan od stubova rotacije; Puno izgubljenih lopti, i to unforced errors teniskim rijecnikom, bas neke nedopustive gluposti; Sut za 3 poena ne bas sjajan;

 

Rezultat je mogao da bude i dvocifren, igramo veoma dobro. Sudije za sad odlicne. Osim onog faula Nnoka na skoku, nisam vidio neku ociglednu gresku. Sve u svemu, fina utakmica, sa odlicnom atmosferom. Super pocetak finala.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja platio Arena Cloud i djubre toliko koci da ne moze da se gleda🙄U ovoj usr.noj drzavi sve ima, al samo na papiru, u praksi nista ne funkcionise😤

Ne znam kako vi, ali ja utorak idem u halu, i ako me ne puste da uspem da udjem spaljujem sezonsku, i klub ubuduce gledam samo na TV-u

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Ja platio Arena Cloud i djubre toliko koci da ne moze da se gleda🙄U ovoj usr.noj drzavi sve ima, al samo na papiru, u praksi nista ne funkcionise😤

Ne znam kako vi, ali ja utorak idem u halu, i ako me ne puste da uspem da udjem spaljujem sezonsku, i klub ubuduce gledam samo na TV-u

Na Areni Cloud?😜

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Ja platio Arena Cloud i djubre toliko koci da ne moze da se gleda🙄U ovoj usr.noj drzavi sve ima, al samo na papiru, u praksi nista ne funkcionise😤

Ne znam kako vi, ali ja utorak idem u halu, i ako me ne puste da uspem da udjem spaljujem sezonsku, i klub ubuduce gledam samo na TV-u


Ja uplatio na klik sportu (mts) 50 dinara i za sad šljaka super (da ga ne ureknem). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvi napad na utakmici smo spustili Noku loptu u reket i on je izvukao Ridov faul. Meni je to bio signal da Radonja hoće da proba Rida da izbaci iz igre brzim faulovima. Sledeći napad opet ide lopta dole, ali Noko baca ciglu. Do kraja poluvremena Rid nam daje 14 i predstavlja nam veliki problem, a mi nijednom više nismo spustili loptu dole. Šteta je što nismo probali još neki put da ga napadnemo, jer njegova zamena Ilić ni blizu nije tako problematičan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chucky said:

Laza danas fenomenalan. Odbranu kida a kada treba i u napadu zna da ubode


Bilo bi lepo da ubaci i neku trojku ali malo je glupo i to mu traziti kad ovako igra odbranu i hapsi bekove Budućnosti. 
To moraju neki drugi igrači malo da se priključe ofanzivno, pre svega danas vrlo loši Dobric.

Rupa je u principu solidno odigrao ofanzivno kad nije trebalo on da rešava napad, brzo je povlačio tranziciju, imao nekoliko finih asistencija ali jbga mora i kos da se da kad imaš polaganje ili šut sa 2-3 metra

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trigger said:

Prvi napad na utakmici smo spustili Noku loptu u reket i on je izvukao Ridov faul. Meni je to bio signal da Radonja hoće da proba Rida da izbaci iz igre brzim faulovima. Sledeći napad opet ide lopta dole, ali Noko baca ciglu. Do kraja poluvremena Rid nam daje 14 i predstavlja nam veliki problem, a mi nijednom više nismo spustili loptu dole. Šteta je što nismo probali još neki put da ga napadnemo, jer njegova zamena Ilić ni blizu nije tako problematičan.

Ilić?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

I dalje ne vjerujem ko nam je plej cijele sezone.

 

Lik je ima par otvorenih suteva i ni jedan nije bio ni blizu da udje, trojka, duga dvojka, floter, za sve je los.

 

Ubacio je jednu dugu dvojku, i imao onu odlicnu asistenciju Lojdu. Ocigledno je dobio zeleno svjetlo za sut, ali je bas u velikom kanalu, samopouzdanja bez. Za sad donosi sigurnost na prenosu, u odbrani vise nego solidan. Sa njim u igri izgledamo ozbiljno, za razliku od Uskokovica. Kad je ovaj malac u igri, zmarci me prolaze, dobijam grceve..

 

Hall +11

Uskok -5

 

Sunce ti..

Edited by Princeton
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Princeton said:

 

Odbrana od pnr-a, veoma dobra, ali i dalje prolaze neka dodavanja prema Reed-u koje moramo jos vise da umanjimo.


Bas dobro branimo pik, osim kad je na terenu Uskoković.

Malo problema imamo kod pika na 45, centralni pik branimo kao sat

Link to comment
Share on other sites

Ne zezaj Marti, na ofanzivnom skoku odlican, u odbrani pokriva ogroman prostor, par odlicnih iskakanja i defanzivni skok pod punom kontrolom. Jest drven kao i uvek i upetne koncentracije, ali to je standard, nista cudno.
Не зезам, преко њега смо примили масу поена, Рид се наигра, дрвен, слабе координације, са њим имамо минус резултат. 5 скока у одбрани кад је био сам и покупио лопту, кад је било ко ту (Митровић) скине му лопту, сад уместо да куца маши зицер, слободна 25%...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Princeton said:

 

Ubacio je jednu dugu dvojku, i imao onu odlicnu asistenciju Lojdu. Ocigledno je dobio zeleno svjetlo za sut, ali je bas u velikom kanalu, samopouzdanja bez. Za sad donosi sigurnost na prenosu, u odbrani vise nego solidan. Sa njim u igri izgledamo ozbiljno, za razliku od Uskokovica. Kad je ovaj malac u igri, zmarci me prolaze, dobijam grceve..

 

Hall +11

Uskok -5

 

Sunce ti..

 

Druze pusti Uskokovica, momak jeste uzasan ali niko nije ni slutio da ce morati da igra ove meceve. 

 

Hall je stranac koji je deveden da bude startni plej ekipe a ja goreg nisam gledao za ovih 20 godina pracenja kluba. 

 

Sto se tice plus minus statistike, Hall je igrao sa Loydom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...