Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Just now, Takeshi_Kovacs said:

nista licno protiv tebe

imam problem sa lupetanje na topiku odavno, pa u principu vise i ne kontrolisem reakcije

 

i stoji naravno da za simona nisi u pravu, samo bi u nekoj drugoj situaciji mozda razgovarali u nesto drugacijem tonu

 

Ne brate, nego si mu docekao prvu gresku u odbrani da bi editovao post.. a odma poslije tog je iscackao Ilicu loptu koja je mogla da bude zicer.

 

Stoji naravno da sam u pravi, sto pokazuje i minutaza njegova u prvom poluvremenu, koje smo odigrali fantasticno.

 

Uglavnom, nema s tobom vise komunikacije.. Poz tebi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Princeton said:

 

Ne brate, nego si mu docekao prvu gresku u odbrani da bi editovao post.. a odma poslije tog je iscackao Ilicu loptu koja je mogla da bude zicer.

 

Stoji naravno da sam u pravi, sto pokazuje i minutaza njegova u prvom poluvremenu, koje smo odigrali fantasticno.

 

Uglavnom, nema s tobom vise komunikacije.. Poz tebi.

nisam nista editovao, nego su mi spojeni postovi koji su napisani za redom

i naravno nije prva greska, i drugi su ovde konstatovali kako je ispadao na piku vise puta u 1. poluvremenu

poz i tebi

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Nnoko ostaje dole sa Potom i ne umeju igraci da se postave da mu spuste loptu...napad se zavrsava sutem Lazica iz nekog okreta. 

 

Onda zatim Walden spusta Davidovcu loptu na niski post na 2.5 sekunde do kraja napada!

 

Jos nam je i dobra sezona ko nam igra na pleju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...