Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Ovde se već gubi svaki smisao one floskule kako treba imati strpljenja...

JOB je apsolutno van kontrole i to traje, Sale ne zna gde bije i vuče neobjašnjive poteze a tim je bez naznaka neke smislene igre...hajdučija baš.

Za ovo što prikazujemo i ne treba trening...ni trener, može Ilić da zove TO.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

Imali smo kakvu-takvu igru ali smo imali i hemiju dok on nije došao - uspeo je da razjebe sve, nabijem i njega i one koji su ga skautirali i doveli!


Bas smo šampioni kako sami sebi da pucamo u noge i da posle dovodjenja 2-3 pojačanja budemo lošiji, jer do trenutka dok nisu zaigrala sva trojica (Teri, Roc i JOB) naša igra je koliko toliko imala neki smisao. Iako je to mahom bila iso košarka mi smo je timski igrali, s obzirom na karakter Lojda i njegovo bespoštednu borbu za dres ostalim igračima nije bio problema da rade za takvog pojedinca. 
A zašto bi se neko trudio i lomio za nekog poput JOBa?

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Zasto mislite da je do Obradovica ovo? Ne sprdam se, ja to ne vidim tako. Aj neko nek objasni glavni razlog kritike, zanima me da procitam.

Druze, pa jel ja drzim kamikazu na terenu i dopustam milion onih gresaka?

Naravno da je do Sase.

Zeljko bi katapultirao joba, a ni radonja ne bi bio blazi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ridji said:

Bas smo šampioni kako sami sebi da pucamo u noge i da posle dovodjenja 2-3 pojačanja budemo lošiji, jer do trenutka dok nisu zaigrala sva trojica (Teri, Roc i JOB) naša igra je koliko toliko imala neki smisao.

 

Izgledali smo odlicno. Naravno, bila je mana jer nam je samo Lojd bio strelac, ali smo bas delovali poslozeno i kao vojska.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Zasto mislite da je do Obradovica ovo? Ne sprdam se, ja to ne vidim tako. Aj neko nek objasni glavni razlog kritike, zanima me da procitam.

 

Pa ekipa mu se raspada po šavovima, svako radi ono što ne zna, privatnici bez pokrića mu divljaju po terenu, upravo se izdrao na Dobrića kao ludak dok mu ono govno od OBrajnta urniše sve čega se dotakne, a on samo što mu kurac ne popuši.

 

Treba li još nešto?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Martin Mystere said:
10 minutes ago, Ridji said:
Pa poprilično je slično kao uticaj Filipa Covica na kolektiv. Naravno da je neuporedivo sa strane individualnog kvaliteta njih dvojice kao kosarkasa, ali ono sto rade od tima je poprilično isto

Čović je bio takav samo iz razloga što je bio sinče ali je bio manji privatnik, nezainteresovanost je bila nemerljiva a i šteta koju je pravio u seriji nije bila ni približna kao kod ovog govečeta.


Ma nije FC bio ni blizu privatnika, samo hoću da kažem kako na kolektiv utiče kada neko zauzme mesto ili ulogu koje ne zaslužuje svojim kvalitetima ili onime sto postiže 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne valja ovo nista, najvise zabrinjava odbrana koja iz nedelje u nedelju izgleda sve gore i gore. Pik i liniju za 3 i dalje ne umemo da branimo, def.skok nam je bez Kuzmica horor, Obradovic kao da ne radi na tim stvarima, vec se nada da ce se vremenom resiti same od sebe. Imamo preveliki roster a premalo upotrebljivih igraca trenutno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Pa ekipa mu se raspada po šavovima, svako radi ono što ne zna, privatnici bez pokrića mu divljaju po terenu, upravo se izdrao na Dobrića kao ludak dok mu ono govno od OBrajnta urniše sve čega se dotakne, a on samo što mu kurac ne popuši.
 
Treba li još nešto?
+loša selekcija sa odličnim finansijama, loš koncept, loš napad, loša odbrana, nedostatak samopouzdanja, motiva itd.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...