Jump to content

ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Liga


MetalHead

Recommended Posts

Zbog neigranja Petruseva izvrsim radikalne promene u sva tri tima koji su u vrhu (od 11. do 20. mesta u generalnom), ali primenim strategiju diversifikacije, pa u svaki ubacim razlicite igrace i tako mi Pulen zavrsi u B timu, tj onom koji je kasnio 13 bodova za ovim forumskim, a tako bi znacili njegovi bodovi u borbi za vrh, pogotvo sto u formuskom imam na papiru najjacu sredinu, a to mi je najslabiji deo ostalih timova.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je definitivno bilo poslednje kolo u kom sam imao igraca Zvezde u timu! Prvo Davidovac me pokida u onom duplom kolu, pa sad Lojd, samo zbog njih dvojice sam pukao 50 poena, a taman mi toliko sad fali da bih jos bio u igri za generalni.

 

Za utehu mi ostaje da jurim forumsku duplu krunu (ABA + Evroliga).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To niko ne zna i videcemo tek na kraju kola.

Po praviilu ovo nema veze sa koronom i trebali bi svi da dobiju nule, te sam ih ja iz vecine timova izbacio, ukljucujuci i ovaj glavni, ali korigovanje pravila u hodu nije nista novo pa me ne bi iznenadilo da opet uracunaju svima prosek (tad bih ispao veliki gubitnik zbog Macure).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledam i vidim da su i u 12 kolu ladnjaka pisali bodove igračima Primorske. Macura je čak u dream timu sa 17 bodova...

A neki ljudi su ih i pazarili (Macura i Vončina) za naredno 13 kolo... Potuno blesavo i naravno neregularno... Jer smo bili primorani da izbacimo igrače Primorske (a za svaki slučaj i Splita) za 12 kolo, a ovamo oni se svi povampirili i još stigli do statističkog dream tima...

 

Inače koliko juče sam imao 152 sa 6 igrača i čekao sam 4 iz poslednje tekme (Carter, Onuaku/ Smith, Todorović) i hebi ga... Dobih njihovih proečnih 40tak poena djuture... I završih na 5 mestu...

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno dobra runda za moj 1. tim i cak 160 poena. Odlican rezultat, granici se sa najboljim mogucim:

 

image.thumb.png.b6bbb8fe5aabfa86d60694b98a823abd.png

 

Nakon nekoliko bas losih rundi i blamiranja, eto me opet na 3. mestu:

 

image.thumb.png.951dcbb5845bf949e378d4c142ea2028.png

 

Cetiri tima ispod su bas blizu, ostali ce morati da sacekaju par odlicnih rundi za njih da bi mi se priblizili.

 

Sto se tice napredovanja na tabeli, 2. mesto je mozda i dostizno, 1. ni u ludilu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Meni je sezona zavrsena. Ovu nasu ligu sam uzeo ma sta odradio do kraja, u generalnom isto tako ima par kola kako sam ostao bez sanse (sustinski ono kolo kad nije igrao Petrusev mi je sve poremetilo i nikad se nisam oporavio od toga). U ovom kolu mi nije igrao Rejnolds zbog povrede, drugi najskuplji igrac u timu a nula poena.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Konačno dobro kolo, što je i bilo očekivano jer su bile samo tri utakmice, pa samim tim i lakši izbor, 220 poena, ali mislim da će  biti nedovoljno za loptu, a sve zahvaljujući Pavićeviću koji celu poslednju četvrtinu drži najboljeg centa u timu na klupi, a posle su mu sudije krive što je izgubio dobijen meč.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hvala, ovo mi je treća godina zaredom da uzimam loptu, i svaki put je to bilo u završnih par kola, valjda do tad dosta ljudi odustane od takmičenja i izmena, pa slabija konkurencija, za nauk ostalima.

A uzeo sam je sa timom u kom je bio Onuaku i njegova dva poena.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Samo da javim da je ničim izazvano ovosezonski ABA Fantasy počeo više od dve nedelje ranije, sto se ne sećam da se ikada dogodilo (obično bude 4-5 dana pred prvo kolo). Elem, sada imamo vremena da pratimo pripremne utakmice i menjamo timove naredne dve nedelje trazeci idealnu postavu za 350 kinti... Uzivajte...😁

Edited by Dare Radas
Link to comment
Share on other sites

Ja ću odmah da dodam da isto tako cene nisu bile nikad povoljnije, tj moći će da se napravi opasan tim od starta, bez iznuđenih rešenja, tj igrača za koje se raduješ kad u prvom kolu donesu 7-8 poena, moja prognoza je da će za loptu u prvom kolu trebati debelo preko 200 poena, bar 220.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...