Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

11 minutes ago, Darth Steva said:

 

Ne moze Rafa nikad njega da uneredi, jednostavno nema igru za tako nesto.

 

Iskreno, ja sam bio ubedjen da ce Rafa da uzme ovo lagano ali gledajuci ovu dvojicu sada, nisam bas siguran. Neverovatan nivo igre dok je Nadal do finala najveci test imao protiv mucenog Svarcmana i ni tu se nije proslavio.

Stvarno se nadam, ako prođe Cicipas, da će Rafa ubaciti u najveću brzinu i samleti ga kad ovaj naš već ne ume.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Stvarno se nadam, ako prođe Cicipas, da će Rafa ubaciti u najveću brzinu i samleti ga kad ovaj naš već ne ume.

 

Ma gde da prodje... jeste da je poceo da bije da mi dodje da pocnem za Novaka da navijam 😃 ali jos je daleko od preokreta... ako krene da se lomi mec, stegnuce se ruka

Link to comment
Share on other sites

Ma neka sad dobije, u nedelju neka radi šta 'oće, ali ne izgleda da će da dobije ni sad :default_sofa:

Mislila sam pre meča da bi mogao izgubiti ili se debelo namučiti, nije Cipiripi lak protivnik, ali lakše bi mi bilo da je makar bilo 1:1 u setovima, a ne meč lopta i rutiniranje da se pretvori u ovo :smiley7:

I još servira drugi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Mec se iz dobijenog pretvorio u potpuni horor..sad sve i da dobije,sta ce u nedelju?

 

Pa isto da dobije... za nekog ko prati tenis, nije mi bas najjasnije kako ne dobacujes da Rafin balon bez spina mnogo vise odgovara Novaku nego kad Cicipas bije ovako.

 

 E sad da vidimo Cicija, do sada je mogao da tuce bez ikakvih posledica.

 

p.s. Jesu menjali sta na RG-u? Moze li peti set da teraju do 43:41? 😃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

Od mec lopte na 2:0 do potencijalnog gubitka meca. Desi li se to, bice mu to prci put da ja znam tako...kakav pad majko mila..jebo me Bard Zivadinovic i kud sam se zajebavao sa njim

Ma nije ni toliki raspad 1/11 BP u 4. setu, Cicipas 1/1

Link to comment
Share on other sites

nastavlja se ista prica iz prethodnog seta vezano za brejk lopte ............................ Cicipas je sada narastao kao kvasac, nekako mislim da je on jedini iz ove generacije mladih igraca kadar da mentalno izdrzi do kraja, kada je napravio ovakav prekoret i prakticno ima mec u sovjim rukama. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...