Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

A jedva su dočekali kišu da prebace drugi kanal na biciklizam. Šta je kog vraga Binkbank? :smiley33:

Nikad mi neće biti jasno što se većina Francuza tako ukoči na RG, još sam mislila da će im biti lakše sad kad je malo publike, ali evo Garsija skuplja gemove.

Link to comment
Share on other sites

Francuzi se napalili na Gastona iz sve snage - otplakali su generaciju 4 nova musketara ( Conga, Gaske, Monf i Simon) od kojih koliko procitah od 2004 do sada niko nije presao u drugu nedelju RG a :smiley26: ali  tu je Gaston pishu, nova generacija stize i u njih se uzdamo - ovo sve do Gastona ( Puj, Per, Chardy ... to moze da se zaboravi kazu :smiley24:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Nikad mi neće biti jasno što se većina Francuza tako ukoči na RG, još sam mislila da će im biti lakše sad kad je malo publike, ali evo Garsija skuplja gemove.

Izgleda da ovo radi i u suprotnom smeru :classic_biggrin:

22 minutes ago, ciao said:

Francuzi se napalili na Gastona iz sve snage - otplakali su generaciju 4 nova musketara ( Conga, Gaske, Monf i Simon) od kojih koliko procitah od 2004 do sada niko nije presao u drugu nedelju RG a :smiley26: 

Pa u kom je kolu Conga igrao onaj meč s Novakom kad je imao meč lopte?

A i za Monfisa mi se čini da je jedne godine bio hajp kad je malo dalje odmakao...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...