Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

1 minute ago, Xpert said:

Evo zašto je Belichick kažnjavao kad bi neko pokušao ovo. Preveliki rizik nosi, a imaš 4 pokušaja da je uguraš u EZ.

 

I u pravu je. Na stranu što mislim da je ovo jedno od glupljih pravila. Gubi se posed bezveze, a lagano bi mogli da naprave tako da se lopta vrača na mesto fumbla, kao recimo ono na 4. downu, ili unutar zadnja dva minuta, ili kako več ide.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I u pravu je. Na stranu što mislim da je ovo jedno od glupljih pravila. Gubi se posed bezveze, a lagano bi mogli da naprave tako da se lopta vrača na mesto fumbla, kao recimo ono na 4. downu, ili unutar zadnja dva minuta, ili kako več ide.


Tupavo je pravilo in general ali ajde, neka ostane opcija da i DEF bude nagradjen za dobar play ali zasto onda napad krece od 20y... to je ono sto mi smeta.

Lepo se razdvoji... izadje u aut, ostaje za napad a ako ode kroz EZ onda DEF dobija loptu ali krecu u napad odakle je bio fumble a ne sa 20y.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav smor za Mahomesa, na stranu što nam daje zanimljivu završnicu, ovo može da ima i dugoročne posljedice na najboljeg igrača u ligi. Bilo bi šteta da ovo što je postigao dosad ostane vrhunac karijere. Nije vugla koljeno pa da operišeš i vratiš se, pogledajte Wentza...

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...