Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

1 minute ago, San Epifanio said:

Jbg, umesto da bude egal, ovo vracanje presecene lopte za TD ce resiti utakmicu.

Послато са SM-J610FN помоћу Тапатока
 

Covek ima uzasan court vision,i nije mi jasno zasto Roman ima ovakav PC ili mozda Harbou zeli ovako,sa ovakvim napadom nikad nece uzeti SB.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo dvije utakmice Tampe i NO ove sezone i obe su bile ispod očekivanja, ajde ona u W1 je bila nahajpovana do Boga čini mi se kao i ova sada. Pokušavajući da sagledam realno situaciju, ona mi se čini kao najgora od ove 4 u divisional roundu, ali lako može ispasti da bude najzanimljivija jer su oba tima rupičava i imaju više mana nego ostali konkurenti osim recimo Brownsa i Ravensa.

 

Nadam se da Chiefsi neće odmah u prvoj četvrtini raspakovati Brownse, neka cinderella priča oko Clevelanda bi mi prijala iako ne gotivim mnogo igrača tamo, ali je iskreno teško ovaj matchup pogledati iz nekog ugla gdje u poslednjim minutama Brownsi imaju šansu za pobjedu.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se ljudi sprdaju po netu sa Ramseyem ali ne znam zašto. Ne gotivim lika ni najmanje još iz Jagsa, ali kako smo u istoj diviziji gledao sam ga bar 4-5 puta ove sezone i nisam vidio boljeg CB od njega ove godine. Hopkinsu 2x, DK-u i Diggsu (njih se sjećam, mislim da sam gledao još koju Ramsa) jeo sve rute koje su bile manje od 15 jardi, bukvalno jeo, bio je uz njih svaki korak i sve one sigurne opcije sa Hopkinsom i Diggsom kada qb gađa onaj 1st down marker koji je u outu i dobiješ lagano hvatanje 7-8 jardi, on je u te 2-3 sekunde od snepa nalazio način da nulira taj play. U analizu odbrane se razumijem ali pretpostavljam da su Ramsi imali neki sistem da na dubokim rutama dobija pomoć safetya upravo zbog ovog stila igranja, ali se ne mogu sjetiti da je neko imao neki veliki catch protiv njega. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, larry said:

Vidim da se ljudi sprdaju po netu sa Ramseyem ali ne znam zašto. Ne gotivim lika ni najmanje još iz Jagsa, ali kako smo u istoj diviziji gledao sam ga bar 4-5 puta ove sezone i nisam vidio boljeg CB od njega ove godine. Hopkinsu 2x, DK-u i Diggsu (njih se sjećam, mislim da sam gledao još koju Ramsa) jeo sve rute koje su bile manje od 15 jardi, bukvalno jeo, bio je uz njih svaki korak i sve one sigurne opcije sa Hopkinsom i Diggsom kada qb gađa onaj 1st down marker koji je u outu i dobiješ lagano hvatanje 7-8 jardi, on je u te 2-3 sekunde od snepa nalazio način da nulira taj play. U analizu odbrane se razumijem ali pretpostavljam da su Ramsi imali neki sistem da na dubokim rutama dobija pomoć safetya upravo zbog ovog stila igranja, ali se ne mogu sjetiti da je neko imao neki veliki catch protiv njega. 

 

Jbg, ti antipatični likovi što puno pričaju če uvek biti meta. I ja nisam juče video da bi on sad bio nešto puno kriv. Uhvatio mu je Adams onaj slant za jedno 15-ak yardi, i tamo kad je Lazard osvojio prvi down iz nemoguče pozicije, kad je Rodgers bio pod pritiskom u svojoj end coni. Tu se je bilo i videlo da ja zastao za korak, u fazonu, ovaj plej je gotov, nema šanse da iz one gužve ovamo baci, kad ono... Ostatak utakmice je po mom mišljenju možda i kao jedini od svih Ramsa odigrao na svom nivou, dok se večina raspadala.

Link to comment
Share on other sites

Juce, Ramsi @ Packers je bila odlicna utakmica, al je limitiranost napada LA, dosao na naplatu. GB bas dobro deluje.

 

Ravens @ Bills je bilo za zaborav. Buf je odlicno zatvorio trcanje, a kad Baltimoreu to ne fercera, njihov napad se gasi u potpunosti.

 

Nadam se da ce vecerasnje utakmice biti zanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...