Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

8 hours ago, Xpert said:

Chiefsi počinju da pokazuju slabosti. Patsi ih nisu iskoristili, al zato Raidersi vala jesu.
 

 

Kad su bezveznjakovici i ne pustaju Edvardsa da trci. Samo 10 pokusaja u ovakvom mecu je sramota. Koliko covek treba da ostavruje jardi po nosenju, 10,20 da bi dobio zagarantovanih 15+ nosenja po mecu.

Link to comment
Share on other sites

Šta reči, koju posluku porati, kome? 😁

 

Ko bi rekao da smo u ovom momentu sposobni otiči na Arrowhead i ukrasti pobedu. Napad odličan. Carr ove sezone konačno izašao iz svog check-down, right play mentaliteta i krenuo da baca downfield. Naravno, pripomoglo je i to što su nakrkali ovih speedstera na WR u offseason. Vratio se i Trent Brown, tako da za pass pro nema brige.

 

Ali ključ ove pobede je bila odbrana. Crosby posle meča kaže da je bio plan da celo prvo poluvreme igraju sa otprilike istim pressure & coverage-ima, pa da onda iz tih look-ova počnu da mešaju posle poluvremena. I taj gameplan je očigledno upalio, s obzirom da smo sasvim ugasili njihov napad u drugom poluvremenu. Odličan gameplan Gunthera. A u odbrani smo konačno dobili nekoliko gladnih pasa kao što su Crosby, Kwiatkowski (odigrao odličan meč) i Abram...

 

3-2 je strašan score, s obzirom s kakvim ekipama smo igrali do sad. I za napred schedule nije najlakši, ali ova predstava ohrabruje.

 

10 hours ago, Xpert said:

Chiefsi počinju da pokazuju slabosti. Patsi ih nisu iskoristili, al zato Raidersi vala jesu.

P.S. Biće veselo ako i Giantsi dobiju Cowboyse. emoji3.png

 

 

istina. Ali sječam se isto pre nekoliko sezona, kad je Pitsburgh odneo pobedu iz KC-a. Tad su oni odigrali neku verzijju cover 2 odbrane, na koju Chiefsi nisu imali odgovora i zadržali ih na nekih 14 poena ako se ne varam. Pričalo se da je napad Reid-a provaljen. Ta odbrana je davala nekog rezultata još možda kolo ili dva, a posle su naravno napravili adjustment i sad su tu gde je jesu. Cenim da če tako biti i ovaj put. Bill je verovatno imao par cakica u rukavu. Raidersi iskopirali ponešto od toga i ubacili u sovj gameplan. Možda još sledeči iscedi nešto iz toga, ali za dalje ne verujem.

Link to comment
Share on other sites

Jetse sam ove sezone samo jednom gledao, u nedelju protiv mojih Cardinalsa. Ne znam kakav je Darnold, ali sa Flaccom na terenu Bell je daleko njihov najbolji ofanzivni igrač. WR grupa je smiješna, QB je smiješan, u OL teško da ima ko da valja, jarde koje su imali su imali zbog Crowdera i što ih je Bell rađao iz već završenih akcija.

 

Mislim da će ih biti sramota da trejduju Darnolda odmah sada prije deadlinea, to vjerovatno dolazi na proljeće jer je ovim potezom očito da tankaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...