Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

On 10/5/2020 at 11:00 PM, Xpert said:
Bilo je i vreme. Ne zna se dal je nesposobniji kao HC ili GM. Romeo Crenel je vrsilac duznosti dok se ne odabere novi HC.

 

Pa zna se, kao trener je mnogo bolji, kao GM je možda drugi najgori. 6 punih sezona je bio trener, 4 puta u playoffu, mnogi treneri su bili dosta duže u klubovima sa mnogo lošijim skorom (čitaj: Jason Garrett). Njegov najveći problem je što je nekako uspeo da ubedi vlasnika da može da bude GM. Inače, kao trener nije toliko loš, mada naravno posle svega ovoga nijedna fan baza ga ne bi želela za trenera, tako da mislim da mu koledž ne gine ako želi da bude HC.

 

I ovako, posle užasnog perioda i katastrofalnih trejdova, pre svega zbog Hopkinsa, ostavlja tim koji ima Deshauna Jacksona i rešenu najvažniju poziciju u sportu. Ima trenera koji će se rado prihvatiti pozicije samo zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Ikac

Sta bi tek radili da imaju i Deshauna Watsona? 😄

 

Salu na stranu, ogromnu je stetu napravio trade Hopkinsa. Lik je legit top 5 hvatac, a sad nemaju ni priblizno kvalitetnu opciju. Fuller je dobar, ali je vise WR #2.

O bacenim pikovima da i ne pricam.

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto se još uvijek igra football na ovakvom MetLifeu? Ovo je sramota, zašto liga ne poduzima ništa povodom ovoga? Posle drugog weeka sam mislio da ljudi prave kult protiv terena, da je sve više manje izmišljena priča, večeras svojim očima gledam svakih 5 minuta povredu DL ili OL igrača, ne može da bude slučajnost. Samo čega se ja sjećam su 3 povrede Cardinalsa i 4 povrede Jetsa, što je već nadprosječno, a vjerovatno je bilo još slučaja koje nisam zapamtio.

Edited by larry
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...