Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, vepar said:

Jedno je da li neko voli Nejmara, a drugo da je decko ubica... steta pa se ugusio u Barsi, vec tada je bio bolji od Mesija sto se i vidi sada gde je psg, a gde Barsa

 

Videli smo veceras kakav je ubica... ne moze da realizuje niti jednu kontru... ono u cemu je najbolji,  priznajem, je foliranje i glumatanje faulova. 

 

Steta za Bayern, nikako ne volim ovaj PSG, toliko dobrih odlicnih igraca, a toliko neubedljiva igra... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno je da li neko voli Nejmara, a drugo da je decko ubica... steta pa se ugusio u Barsi, vec tada je bio bolji od Mesija sto se i vidi sada gde je psg, a gde Barsa
Niti je sada boji od Mesija, niti je ikada bio, niti to gde je sada PSG a gde Barsa ima isključive veze sa njima dvojicom i njihovim kvalitetima. Mesija tek mogu da volim ili ne ali on je igrač kome je foliranje na poslednjem mestu, Neimaru je padanje u najgorem slučaju Plan B a net je prepun njegovog "divinga" i kao takvi njih dvojica su apsolutno neuporedivi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, kad vas nije blam da kazete kako je Nejmarov najveci kvalitet glumatanje, onda nema sta dalje da pricamo

 

Pa sta je sa Ronaldom, place ko devojcica svaki mec, Mesi isto pada pri svakom kontaktu, to je danasnji fudbal

 

Sto se tice samih kvaliteta, tu prednjaci Nejmar

 

Ovo za propustene sanse da ne komentarisem, vecinu je sam sebi stvorio, kao da se to ne desava nikom

 

Uglavnom, ovaj trio Mbape Nejmar Di Maria je verovatno najbolji u istoriji i to treba potvrditi peharom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MrTripleDouble said:

Pffff, nema za koga ni da se navija u polufinalu. Bukvalno se ne zna ko je vece zlo i mrskiji klub.

Ne znam šta da ti kažem. Za Čelzi i Liverpul ne mogu nešto da navijam pošto mogu da ujebu Zvezdu, ali ako gledam bez toga onda definitivno Liverpul, ali čisto sumnjam da mogu da izbace i Real.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bistru vodu mutim said:

više bih se čudio prolasku Liverpoola. 

Ne treba Liverpul nikada otpisivati, ali kako igraju ovu sezonu, biće dobro da ih ne napuni Real i u gostima, ali opet, šta znam, oni su mi uvek nepredvidivi.

Link to comment
Share on other sites



Ok, kad vas nije blam da kazete kako je Nejmarov najveci kvalitet glumatanje, onda nema sta dalje da pricamo


Blam je u stvari čitati a ne shvatiti da niko nije napisao da je njegov najveći kvalitet glumatanje ali da to što ima fudbalskih kvaliteta ne isključuje činjenicu da je folirant i padavičar.

Mesija ne volim jer igra za Barselonu koju tek ne volim ali ga izuzetno cenim kao jednog od najvećih fudbalera, ne samo u ovom veku nego ikada.

Uostalom, primadona je i otišla iz Barselone jer je shvatila da u toj Barsi nikad neće biti prva zvezda i najbolji fudbaler oko kog se vrti igra/zasniva taktika. A onda je na njegovu nesreću došao u tim gde je Mbape ali to je već druga priča ...
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ne treba Liverpul nikada otpisivati, ali kako igraju ovu sezonu, biće dobro da ih ne napuni Real i u gostima, ali opet, šta znam, oni su mi uvek nepredvidivi.

 

Ne otpisujem ih, pogotovo što će imati problem na desnoj strani Real što lijepo reče Alpaka. Više sam "ciljao" na manjak povjerenja kojeg imam u City.

Link to comment
Share on other sites

Jedno je imati različito mišljenje o kvaliteti nekog igrača, a drugo je misliti da je Neymar bolji od Messija. 

I Neymar je padavičar. Tehnički beskrajno nadaren igrač, i padavičar. Sam je rekao da je padavičar, i objasnio zašto je padavičar. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pariz - Dortmund

Čelzi - Liverpul

 

Realno teško da dođu ti parovi ali bih baš voleo da gledam finale Čelzi - Dortmund. 

Realno naravno Pariz - Siti, Real - Čelzi. I po meni Poć će ipak da osvoji LŠ, ako mu kojim slučajem padne baš Čelzi u finalu mislim da će to biti ludnica, i možda i najinteresantniji scenario i za Poća i za Tuhela.

 

Nekako vidim da dosta ljudi je bilo ubeđeno da će Bajern ili Siti da osvoje meni nekako Siti i dalje kandidat za ispadanje, da se igra pred publikom usudio bih se da kažem još večeras.

Link to comment
Share on other sites

Liverpool veceras ima stvarno ozbiljne sanse da preokrene rezultat protiv Reala obzirom da ce na desnom beku najvjerovatnije biti Odriozola. Radi se o igracu koji je teski otpad i ogromna ogromna labilnost u ionako desetkovanoj odbrani Reala. Druga opcija je mali Marvin Park iz Kastilje ali i on je potpuno nepouzdan u ovakvoj utakmici. Fede ce igrati vrlo vjerovatno od prve minute i pokrivati tu stranu gdje je ovaj debil ali kao sto smo vidjeli u Klasiku Odriozola uvijek nadje nacina da sjebe sve sto se da sjebati.

 

Ako Real uspije proci dalje, jedinu ekipu koju vidim da ih moze dobiti je City. Parizov vezni red ce CMK i Fede pojesti pa Mbappe i Ney nece imati toliko prostora kao protiv Bayerna. Plus kompletna Realova odbrana sa Ramosom, Varanom i Danijem je mnogo bolja od Bayernove odbrane. City je jedina ekipa koja ima dovoljno mocan vezni red i u fizickom i u tehnickom smislu da nadigra Realov.

Link to comment
Share on other sites

Sa druge strane Liverpul ukoliko ne bude bio strpljiv i krene all in mogao bi da bude u velikom problemu pošto im je Real u prvom meču zadavao velike muke sa kontranapadima i samo da je Asensio bio malo skoncentrisaniji/spretniji usudio bih se reći da bi još tada sve bilo gotovo.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Joki said:

Pa kada su uspeli Barseloni pre dve godine da okrenu 3:0 verovatno bi i ovo mogli, da su kompletni po meni Real ne bi bio favorit za prolaz ovako Liverpulova odbrana nikako ne uliva poverenje.

Da igraju kao pre dve godine u napadu, ne bi bio problem, nego se zesce muce na Enfildu ove sezone. Ne vidim nacin da Liverpul prodje, sa obzirom na Real, Zidana i njihovu formu.

 

Ocekujem u Dortmundu mnogo bolji mec.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Ne znam šta da ti kažem. Za Čelzi i Liverpul ne mogu nešto da navijam pošto mogu da ujebu Zvezdu, ali ako gledam bez toga onda definitivno Liverpul, ali čisto sumnjam da mogu da izbace i Real.

Racunao sam Psg, Celzi, Real i Siti kao sigurne putnike u polufinale, pa sam prevashodno mislio na ove timove. Naravno da bih najvise voleo da Dortmund prodje, ali to je malo verovatno.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Joki said:

Pa kada su uspeli Barseloni pre dve godine da okrenu 3:0 verovatno bi i ovo mogli, da su kompletni po meni Real ne bi bio favorit za prolaz ovako Liverpulova odbrana nikako ne uliva poverenje.

 

S tim sto imas bas veliku razliku u mentalitetu ovog Reala (kompletnog) i te Barcelone. Protiv kompletnog Reala Liverpool ne bi nikad okrenuo 3-1 taman da su u boljoj formi nego ikad. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...