Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

7 minutes ago, Stiletto said:

Idu izbori, treba zamazati oči crno-beloj strani Brda.

 

Verovatno si u pravu da je to namera bagre, ali nešto mi govori da im neće uspeti. 

U svakom slučaju dobili smo trenera čije ime prevazilazi dnevnu politiku. Zato je Partizan veliki jer i u ovakvim vremenima postoje legende koje mogu da nas izvade iz blata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno me ne interesuje koje ćemo igrače dovesti. Znam samo jedno - igraće se onako kako treba da se igra i treniraće se ispravno. 

 

Ne očekujem nikakve titule ili ne znam kakve uspehe, ali jedva čekam sledeću sezonu. Nadam se da će bar 1 do 2 klinca dobiti šansu i isplivati

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki Dzep said:

Ne očekujem nikakve titule ili ne znam kakve uspehe, ali jedva čekam sledeću sezonu. Nadam se da će bar 1 do 2 klinca dobiti šansu i isplivati

Jako teško, ne dolazi Žoc da bi se forsirali klinci, to bi mogao i daleko manji trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, pavijan2 said:

@ranzo sada je već izvesno da od Željkove NBA karijere nema ništa. Jedini izazov u EL za njega bio bi CSKA, a tu je mesto trenera trenutno zauzeto. 

Logično bi bilo da pokuša da pomogne klubu u kojem je počeo karijeru, makar slavno poginuo.

Ili da čeka da Vučić pošalje po njega avion sa 30 milki, što ne verujem da će se ikada dogoditi.

Sleteo avion. Ljubav za ljubav, sir za pare.

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2021 at 5:00 PM, SunZero said:

vratio vam se robija a vi ništa jbt? navija li uopšte ko za taj partizan? 

 

On 6/19/2021 at 5:07 PM, Ne sam Safete said:

Jbg ne pratimo informere 

 

Informeri izgleda uboli... 

 

Elem ne postoji vece trenersko ime u svetu koje ste mogli dovesti pa ne znam koliko para da imate. Verujem da postoji plan sa Raskovicem oko igraca, nece se sa Zagorcem i Jankovicem napadati titula. 

Pored tradicionalnih borbi na terenu a i van njega ocekuje nas i derbi menadzera Raznatovic vs Raskovic. 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Jako teško, ne dolazi Žoc da bi se forsirali klinci, to bi mogao i daleko manji trener. 

 

Iskren da budem, ne vidim kako bismo mogli da damo ozbiljan novac i ugrozimo KKCZV ili Futuru. Ja se nekako nadam da je čovek došao da radi sa nekom novom decom i da od njih proba nešto da napravi i nekako bi mi to bilo draže od pokušaja instant uspeha (a na duže staze moglo bi biti i za sve nas korisnije). Ali kapiram da će nam narednih mesec dana dati odgovor na to pitanje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Dzep said:

 

Iskren da budem, ne vidim kako bismo mogli da damo ozbiljan novac i ugrozimo KKCZV ili Futuru. Ja se nekako nadam da je čovek došao da radi sa nekom novom decom i da od njih proba nešto da napravi i nekako bi mi to bilo draže od pokušaja instant uspeha (a na duže staze moglo bi biti i za sve nas korisnije). Ali kapiram da će nam narednih mesec dana dati odgovor na to pitanje

Ma kakvi, uz Žoca dolaze i neki Raškovićevi igrači 100%. Što se tiče para, biće ih sigurno. Ukoliko bude sve ok, samo dovođenje Žoca prodaje 15k sezonskih, ubeđen sam u to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Cooper said:

Grešiš, u pitanju je iskrena i prava sportska priča.
Ovo će biti prelomna godina.

 

Kolika je stipendija Zocu posto ti uglavnom baratas pravim ciframa 💪

 

 

 

Čestitke komšije za potpis i nadam se da cemo gledati fantastičnu kosarku ove sezone 😎

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Ma kakvi, uz Žoca dolaze i neki Raškovićevi igrači 100%. Što se tiče para, biće ih sigurno. Ukoliko bude sve ok, samo dovođenje Žoca prodaje 15k sezonskih, ubeđen sam u to. 

 

Sasvim realna varijanta, i naravno da mi je to palo na pamet, ali hajde da vidimo. Ja znam da sezonsku kupujem ukoliko cena bude iole pristojna. I da ponovim - rezultati me uopšte ne interesuju, hoću samo da se košarka igra onako kako bi trebalo da se igra, pa šta bude

 

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Postoje tri opcije: ili da je Žoc najveći grobar na kugli zemaljskoj, ili da je nečim ucenjen, ili da je državni bankomat u posedu limara iz Prislonice. Kako god, dosta neverovatna vest i znak da se ide all in u pokušaju da se KKP vrati u EL.

 

Ni jedna od tri varijante ne isključuje jedna drugu 😄 videćemo, u svakom slučaju biće zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...