Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

18 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Kazu puk'o transfer Kolarova. Fine by me. 

 

Nista onda da ga dovedem na menadzeru barem, uvek oce da dodje na pozajmicu u CZ, samo mora pola tima da se rasproda i da oko 5-7 miliona za pozajmicu:classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nista onda da ga dovedem na menadzeru barem, uvek oce da dodje na pozajmicu u CZ, samo mora pola tima da se rasproda i da oko 5-7 miliona za pozajmicu:classic_tongue:

 

Menadzer je druga stvar. Nisam siguran posto nisam igrao godinu-dve, ali mislim da u FM ne postoje splavovi, Aca Lukas, Djani, Jana itd. 🙂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Martin Mystere said:

Javljaju i o velikom pojačanju na mestu centarfora u vidu Šilje, pošto od dolaska Prijovića i/ili ostanka Falčinelija nema ničega.

Kazu mudri i obavesteni novinari da Deki trazi centarfora pre pocetka priprema, jbg tako svi veliki planovi i najave dobrodoslice npr Prijovicu padaju u vodu, a i trazi nesto vise kinte nego sto gazde mogu da se ispruze, pa se brinu i za stanje u svlacionici. O svemu misle te mudre glave u nasem klubu...

Link to comment
Share on other sites

Ima li podatak koliko (zvanično) nudimo Šilji ...

Nisam ga gledao,vidim po wiki da je dao 10 golova protekle sezone u Makabiju ...

Ono što sam malo pogledao utakmica njihove lige,deluje mi kao krš level Linglonga ...

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

Ima li podatak koliko (zvanično) nudimo Šilji ...

Nisam ga gledao,vidim po wiki da je dao 10 golova protekle sezone u Makabiju ...

Ono što sam malo pogledao utakmica njihove lige,deluje mi kao krš level Linglonga ...

 

 

Ja mu ne bih nudio nista, nek ponudi on nesto ako hoce da igra kod nas.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Liska Manjina said:

Bolje i Šilja nego egzotična kombinacija iz Brazila/Argentine/Afrike.

 

Možda sam džangrizav ali verujem da možemo pronaći boljeg napadača pominjanog trojca Falćineli/Prijović/Pešić.

 

Naravno da možemo ali gde su tu Terza, Mita i ekipa i šta oni imaju od toga?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Manoly said:

Jovanca i pali se masina...

Jovanča i paljenje mašine ne idu u istu rečenicu, taj dok upali drugi pretrče pola terena. Sećam se njega i njegovog vucaranja po terenu, najviše je ličio na starog oronulog dizelaša, kad krene napred crni dim kulja i izlazi.

spacer.png

 

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Vise simpatija imam prema Pavkovu, ali Šilja Pesić je kompletniji igrac od Milana, uz to sto donosi iskustvo iz zapadnih liga.

 

@Perkos2 Nadam se ako ti je tacna info. da se ne misli ozbiljno sa Vujadinom.. okej je kao zamena za Pankova, ali nesto vise 👎

 

Babicev povratak ce biti pun pogodak.

 

Ne bih voleo da vidim Vuleta Jovanovica, posto postoje spekulacije za njegov dolazak. Sa njim nista necemo dobiti, jer nema kontinuitet igara, a verujem da ce doci u stanju Gajica, kad je potpisao pre 2-3 god beše 🤔

 

Jagos Vukovic bi po meni bio dobro resenje

Link to comment
Share on other sites

Meni je Falcineli dosta bolji igrac od Pesica. Na evropskom niovu, obojica nisu sposobni da budu golgeteri, ali Falcineli je dosta snazniji i tehnicki bolji igrac od ovog i mnogo se vise uklapa u nas trenutni tim, jer mi imamo dovoljno igraca iz veznog reda sposobnih da postizu brdo golova.

 

Pesic je okej za bekapa nekog, ali da se oslonimo na njega nikako. 

 

Sto se Babica tice, on je isti rang igraca kao Pankov, samo su malo drugaciji tip. Mislim da je granicki igrac za Zvezdu, ali opet s njim dobijamo koju opciju vise nego s Pankovim, jer je visok i levonog. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...