Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Temperatura na stadionu "Meaca" se u jednom momentu spustila na -8, a Stankoviću se nije dopalo što su fudbaleri zvaničnog prvaka bili primorani da odigraju utakmicu po smrznutom terenu.

"Zaista sam se napatio na terenu. Znalo se kakva je situacija na terenima još u subotu, ali smo bili primorani da odigramo meč. Ne znam zašto se to desilo i ne razumem zašto makar nismo odigrali meč ranije tog dana", rekao je kapiten reprezentacije Srbije kome uslovi ipak nisu smetali da upiše asistenciju posle koje je Samjuel Eto postigao pobedonosni pogodak.

 

🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Kad je isao kadar "Caira" na pocetku meca,stekao sam utisak da gledam neki film iz Spanije,iz vremena generala Franka. Na sta nam lice stadioni :ajme: Bukvalno ovo sto kaze Fatt - mi uvodimo VAR,a osnovna infrastruktura zastarela ili nefunkcionalna..no,to nije za ovaj topik..

 

Ma šta si mogao da vidiš kadar-dron...izbledele stolice, jaka stvar. E da uđeš unutar stadiona, i u ovom novom delu, e tu bi imao svašta da vidiš. Imao sam prilike da skoro na svim superligaškim stadionima "obiđem" taj restriktivni prostor i tu tvoj priča o infrastrukturi dobija smisla. To što te je razačaralo apropo kadra-drona. Ja bih da dodam da je Čair jedan od boljih u SL i onda je tragedija naše inftastrukture potpuna. Ponegde neka "šminka", negde "neki bunker" a poštenog WC-a nemate.....skoro ni na jednom stadionu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Znam da je pre nekih 6,7 (ili sad i vise?) godina renoviran. Mozda sam razocaran izgledom,obzirom na velicinu radova.

Uglavnom je nezavršeno, zamaskirano što-šta zbog LE i to je to. Sreća je pa više nigde ne curi....

Da ne zaboravim...čestitam na pobedi, mada smo mogli do boda i ne bi bilo nezasluženo. Bolkje ste se snašli po hokej uslovima. 

Inače, bilo je vatrometa po celom gradu, moguće je da su to vaši navijači ispratili svoje ljubimce put prestonice. Biće snimaka verovatno ubrzo..

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Ma šta si mogao da vidiš kadar-dron...izbledele stolice, jaka stvar. E da uđeš unutar stadiona, i u ovom novom delu, e tu bi imao svašta da vidiš. Imao sam prilike da skoro na svim superligaškim stadionima "obiđem" taj restriktivni prostor i tu tvoj priča o infrastrukturi dobija smisla. To što te je razačaralo apropo kadra-drona. Ja bih da dodam da je Čair jedan od boljih u SL i onda je tragedija naše inftastrukture potpuna. Ponegde neka "šminka", negde "neki bunker" a poštenog WC-a nemate.....skoro ni na jednom stadionu.

 

Ja sam, na prvom mestu, razocaran u kakvom je stanju je teren... I to ne samo u Nišu... prvo moramo odatle da krenemo. Ostalo se, uz malo volje i para sa srediti u kratkom vremenskom periodu.

 

Sa kime se "grudvao" I svadjao Ristic u Ip? Povod?

Danas je bio najbolji pojedinac na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ja sam, na prvom mestu, razocaran u kakvom je stanju je teren... I to ne samo u Nišu... prvo moramo odatle da krenemo. Ostalo se, uz malo volje i para sa srediti u kratkom vremenskom periodu.

 

Sa kime se "grudvao" I svadjao Ristic u Ip? Povod?

Danas je bio najbolji pojedinac na terenu. 

Ne znam šta je lp ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

 

Prvo poluvreme, jbem mu ... Kada je dobio zuti I posle toga... verovatno sa Elvisom?

Ja sam mislio da ti je skraćenica Ip ustvari LP (Long play) :smiley34:

Borivoje standardno ima raspravu sa sudijama. Ruku na srce, od kad se Tončev pičkarao sa Kokezom nema više pomoći od sudija, nego naprotiv, i svako je frustiran zbog toga kada ti odmažu. Elvis je poprilično perfidno odradio posao.  Od onog faula nad njim, kod gola Ivanića, nije zaklopio dok nije dobio karton.

 

Ne znam kome je Mister uputio ono "Jedi go*na" ....  :smiley60:   meni se dojmilo da je Širokom...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

Ja sam mislio da ti je skraćenica Ip ustvari LP (Long play) :smiley34:

Borivoje standardno ima raspravu sa sudijama. Ruku na srce, od kad se Tončev pičkarao sa Kokezom nema više pomoći od sudija, nego naprotiv, i svako je frustiran zbog toga kada ti odmažu. Elvis je poprilično perfidno odradio posao.  Od onog faula nad njim, kod gola Ivanića, nije zaklopio dok nije dobio karton.

 

Ne znam kome je Mister uputio ono "Jedi go*na" ....  :smiley60:   meni se dojmilo da je Širokom...

 

Nije bio faul 😛 objasnio sam i zbog cega 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tsva said:

 

 

Znači tvoja logika je da zato što je Zvezda pre 35 godina igrala sa Realom po hladnom vremenu, da je u redu da se izgine na terenu koji je inače loš, a kamoli kada je zaleđen?

Koliko će koštati ovaj mec i jedne i druge videćemo uskoro. Nadam se da ne bude posledica, nadam se.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Znači tvoja logika je da zato što je Zvezda pre 35 godina igrala sa Realom po hladnom vremenu, da je u redu da se izgine na terenu koji je inače loš, a kamoli kada je zaleđen?

Koliko će koštati ovaj mec i jedne i druge videćemo uskoro. Nadam se da ne bude posledica, nadam se.

 

Moja logika je da ako mozes onako da odigras prvih 30 minuta mozes i ostalih 60

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsva said:

Porede se uslovi za igru. Ne vidim razliku.

Teren danas def nije bio za fudbal, nije mogla da se salje lopta u prostor jer nije bilo uslova za sprint, uz to sigurno nije bilo uslova za neke zamisli pred mec da je teren bio ok.

Uz to prvo pol odigrali smo sa dosta tempa i u tim uslovima stvorili par dobrih sansi.

Voleli bismo svi da je tako bilo i u 2.pol al ipak je vaznije bilo da se niko ne povredi, uz ocigledno zadovoljstvo rez iz 1.pol.

Link to comment
Share on other sites

Jesu bili losi uslovi, ali verujem da je svako od nas nekada na svom poslu morao da uradi nesto dobro pod jos tezim uslovima i okolnostima. Nema sta da zalimo one koji primaju masne pare sto su se danas klizali, smrzli ili sta god.

 

Ok smo odigrali, bolje nego protiv NP, rutinski dobijamo ove tekme, ali mora ovo i moze jos bolje. 

 

Videcemo protiv Milana, jesu favoriti, jesu bolji od nas, ali dolaze bez ovih par igraca bitnih, a vreme je da se malo etabliramo u Evropi kao zajebana ekipa.Moze i remi i to bilo kojim rezultatom, ali poraz ce biti neuspeh, makar i minimalni. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...