Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam samo sta "nije lose". Kad si u drugom sesiru, najbitnije je da ne zapadne zajeban iz 3. sesira, a nije ni bitno toliko ko je iz prvog. Ovde ce Hofenhajm proci dalje, a za drugo mesto cemo videti.

Bitno je ko ce iz prvog u ovakvoj situaciji. Nije isto kao u LS dje su ti svi timovi iz prvog sesira mocni pa ti je svejedno. Velika je razlika izmedju nekog Genta i Engleza, Spanaca ili Italijana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne znam samo sta "nije lose". Kad si u drugom sesiru, najbitnije je da ne zapadne zajeban iz 3. sesira, a nije ni bitno toliko ko je iz prvog. Ovde ce Hofenhajm proci dalje, a za drugo mesto cemo videti.

Bitno je ako sa ekipom iz prvog mozes da se nosis.Prakticno mozemo samo da zamenimo uloge Gentu i Hofenhajmu.Za one koji prate Slovan je uglavnom bio bas los na pocetku ove sezone

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Bitno je ko ce iz prvog u ovakvoj situaciji. Nije isto kao u LS dje su ti svi timovi iz prvog sesira mocni pa ti je svejedno. Velika je razlika izmedju nekog Genta i Engleza, Spanaca ili Italijana.

Po meni, uzasan zreb.

Iz prvog bolje da je Totenhem, ako bi u trecem bio neko kao Kluz, Hapoel...ili bilo ko sem Milana i Hofenhajma.

Nisam zadovoljan jer ce Nemci biti prvi u grupi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gde bas Hofenhajm iz treceg sesira....ukanalio nas. Ali dobro, ne mozes izbeci sve protivnike. Bice borbe za drugo mesto sa Gentom. Nije losa grupa.

 

Smesno mi da niko osim matorog sa cvikerima nije znao da kaze Crvena zvezda, Ferara cak nije znao nista da kaze, sramota, covek je igrao fudbal u vreme kad smo bili prvaci Evrope i sveta. Prosto neverovatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ikac said:

Odličan žreb, mora da postoji borba za drugo mesto sa Gentom i Liberecom, ako uzmemo da je Hofenhajm siguran za prolaz, mada ni Nemci mi ne deluju zastrašujuće.

Ozbiljna su ekipa, igraju totalni fudbal. Oni mogu lagano da spakuju Dortmundu ili Bajernu 3-4 komada. Dobra je stvar sto ce tu biti dosta prostora i za nase napade. Favoriti su, ali imamo mi sanse tu, nijesu ni oni prva klasa Bundeslige. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

 

Kvota da ce nas host ponovo procitati kao "Krvana cvezda" 0.95 🙂

 

Krvena Cvecda. :classic_biggrin:

 

A ustvari mi idu pomalo na gangliju, oni kao ne znaju da je Red Star Belgrejd ili Ćiro nije čuo za Stella Rossa di Belgrado. Uz pomoć naših pametnjakovića sa ćiriličnim dresovima, eto sprdnje u totalu.

 

Mogosmo i bolje da prođemo. Grupa I mi se čini najlakšom ali nije ni ovo neprolazno. Svakako bolje Liberec na samom kraju nego Rijeka ili Antverpen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ozbiljna su ekipa, igraju totalni fudbal. Oni mogu lagano da spakuju Dortmundu ili Bajernu 3-4 komada. Dobra je stvar sto ce tu biti dosta prostora i za nase napade. Favoriti su, ali imamo mi sanse tu, nijesu ni oni prva klasa Bundeslige. 

Pa to je ono sto nam nije trebalo iz treceg sesira 🙂 da dobijemo klub koji je sigurno favorit cak i na nasem terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Relativno los zreb. Liberec je izbacio Apoela iz plej ofa. Hofenhajm top 3 najtezih ekipa iz treceg sesira. Ako igramo takmicarski fudbal bice dobro. Ako ne nadjmeo cvrstinu u srednjem redu onda ce biti mucenja.

 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Meni je Hofenhajm bio najgora opcija iz treceg sesira. Jebote ljudi su drknuli Bajern 4-1 pre 5 dana. 

Nema veze, ko ih jebe, moze sa svima da se igra. Nadam se da Milunovic nece videti terena, sem mozda protiv Libereca.

Edited by Železničko gnomče
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...