Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

7 minutes ago, Мџе said:


Nemam pojma, uprava?

Od 2016. klub vodi Ivica Tončev, direktor kluba Dejan Propadalo. Jajare i kokoškari. Tu je bio i Marko Jovanović SD kluba, sada u Vojvodini. Nema koga nisu "uštipali" za pare.

2 minutes ago, Perkos2 said:

Ako hoćemo iskreno i neki bivši igrači dobro su oljuštili Radnički

Npr. ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Constantin said:

Od 2016. klub vodi Ivica Tončev, direktor kluba Dejan Propadalo. Jajare i kokoškari. Tu je bio i Marko Jovanović SD kluba, sada u Vojvodini. Nema koga nisu "uštipali" za pare.

Npr. ?

Pokojni Pantelić, Drizič, Bankpvić

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

Pa to je bila klasična kradja, kao što sad radi Tončev, Terza i skoro svi predsednici klubova. Oni nisu bili igrači kad su maznuli pare, karijere su im odavno bile završe

Napisah bivši igrači, to što je neko u jednom periodu bio dobar igrač u Radničkom ne znači da je pošten i da neće pljačkati klub

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stiletto said:

 

Nimalo me ne bi čudilo (mora zlatna koka u izlog) ali saznaćemo zasigurno jedno sat vremena pre utakmice.

Svejedno, u ovako krnjoj sredini trerena on po meni i može da startuje uprkos neiskustvu. Djeluj je igrački zrelije od igrača svojih godina, tako da bez obzira da li ga guraju ili ne, ima talenat da u ovakvim okolnostima zaigra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stiletto said:

 

Nimalo me ne bi čudilo (mora zlatna koka u izlog) ali saznaćemo zasigurno jedno sat vremena pre utakmice.

 

Bolje i to nego da opet Sasa Lukic glumi desetku. Svakako tu nemamo igraca sem Samardzica i Zukica koji nije blizu kvaliteta za repstaciju.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Rajković - Eraković, Milenković, Pavlović - Nedeljković, Samardžić, N.Maksimović, Zdjelar, Birmančević - Mitrović, Joveljić

 

Bez Andrije na početku, sa dva špica.

 

Ludo hrabro ili samo ludo?

1 hour ago, Markoss said:

Bolje i to nego da opet Sasa Lukic glumi desetku

 

Lukić je povredio rame na meču protiv Švajcarske, cirka mesec dana pauze.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Moraće malo i da se potrude da sačuvaju loptu. Ne ide ovako.

Ko da je sačuva i prenese ka Mitrovicu,ili pak daje zadrzi i prenesemo težište igre ?

Maksimović stariji,Zdjelar ili Joveljic?Uzgred,koja je ideja sa njim nije mi jasno?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...