Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

U17 tim Srbije prosao u 1/4, opet uz pomoc sudije. Protiv Turske ponisten cist gol za rivala na 2 1 , a danas sudjen smesan penal za nas u 87 min. Isto nam je sviran i penal protiv Belgije u 86 min ( taj penal je bio opravdan ). Plus Belgijancima nije sviran penal protiv Spanije. Radovan Krivokapic je rodjen pod srecnom zvezdom, nema druge. Sa ovakom gurkom od sudija, ne bi me cudilo i da budu prvaci Evrope. Ipak, da ne bude bas sve do sudija, mora da se kaze da smo igrali sasvim ok protiv Spanije, Spanci nisu imali maltene sansu za gol, a gol koji su dali je bio evro gol sut za 25m. Nakon toga smo ostali sa igracem manje, pa smo ipak napravili podvig jer smo dali gol 11 na 10, a cela akcija koja je prethodila penalu je bila vrhunska. Mada sam penal je bio veoma veoma diskutabilan, vise nije nego sto jeste, ali ajde , to su ipak klinci, nek se igraju fudbala i nek se raduju golovima. 

 

Serafimovic , stoper iz Cuke iznudio penal nakon sto je sprintao jedno 60m , nema sta, zanimljiv mali. Milosevic dao tri gola, dva iz penala, klinac iz Vojvodine, a i Sljivic iz Zvezde je veoma dobar. Stankovic isti otac mu, gradja, trcanje, hodanje, sut, pljunuti Dejan. Najstariji Filip je golman, on je 2002 i brani za Volendam, i obezbedio promociju u prvu ligu Holandije. 

 

Naravno, imamo i Djuru Djulija Djekica i Djan Karla Simica, prejaka imena. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stankovic je poprilično visok i ima dug korak ali igra prilično stegnuto i uplašeno. Nadam se da je malo talenta pokupio i od ujčevine, onda bi mogao da bude baš kompletan igrač. Od ovih što sam juče gledao najači utisak su Šljivić i Serafimović a najgori Bubanj

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stiletto said:

Taj Bubanj je za sada za U17 reprezentaciju na 10 utakmica dao 9 golova. Do ovog prvenstva je bio na 9 golova u 7 utakmica, na tri utakmice u Izraelu je pokvario prosek. Nadajmo se da će da proradi u četvrtfinalu.

ja sam napisao na osnovu utiska sa jučerašnje utakmice gde smo igrali protiv jakog rivala   

Link to comment
Share on other sites

Pa skoro nismo imali ovakav. Bio je jedan period kada je bilo uspeha, ali u poslednje vreme i ne baš.

 

Jednostavno lošije generacije su bile. Ova ne znam kakva je, ali pretpostavljam da ne može biti loša čim se bilo kakav uspeh izbori. 

Link to comment
Share on other sites

Kadeti su ovo, ali da, od tada nije bilo uspeha ovakvom u bilo kojoj mladoj selekciji. 

 

Jbg kada se nešto ovako dogodi realno je da se nadaš koliko toliko bar da imaju neki potencijal :smiley33:

 

Mada je meni omiljeno ono SP za mlade. Tu su već neke godine kada se vidi da li možeš napraviti nešto u karijeri, neki veći iskorak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Pa skoro nismo imali ovakav. Bio je jedan period kada je bilo uspeha, ali u poslednje vreme i ne baš.

 

Jednostavno lošije generacije su bile. Ova ne znam kakva je, ali pretpostavljam da ne može biti loša čim se bilo kakav uspeh izbori. 

Kažeš i niste imali neke uspjehe od zadnjih naslova prvaka Europe i Svijeta 😂

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pa da :classic_biggrin:

 

Mislim retko kad smo se i plasirali na neko od tog vremena. Mislim da je bilo jedno U21 prvenstvo Evrope, nismo prošli grupe ali eto bio je plasman.

 

Mi smo imali ovako generacijski jedan lošiji period ali sticajem okolnosti smo i iz tih nekih neuspešnijih generacija dobili recimo Vlahovića ili Milenkovića štopera Fiorentine koji je mislim i jedan od najbolje ocenjenih igrača Fiorentine ove sezone. Oni su već standardni reprezentativci. Nadam se da će i Ivan Ilić takođe napraviti još veći iskorak u karijeri i postati bitan igrač što reprezentacije što kluba u kom bude igrao. Ove sezone u Veroni bio je vrlo dobar. Ali te generacije iz kojih su oni potekli nisu neki uspeh bog zna kakav sad zabeležili.

 

Više su igrači neki naduvavani preko medija nego što su zaista dobri. I to bogami bilo ih je onako solidan broj. A ne mogu da izbore mesta igranja u slabijim ligama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Čestitam. Vi u mlađim kategorijama stalno neke uspjehe imate.

To je paradoks koji je teško objasniti. I generacije 2000-2010 su bile odlične, mislim još jedna titula i polufinale u21 kategorija. Zbog toga vezano učešće na Olimpijskim igrama 2004 i 2008.

Sada bi neko rekao da se dobro radi kod nas sa omladincima, ali nije tako. 

 

Link to comment
Share on other sites

Skup veterana

Pa ima nekoliko 27,28,ostali,svi preko 30

 

Pa evo ti nedostajala su zbog povreda Sanogo 33, Picini 31 igrali bi pre Pankov 27 i Gajic 26

Tu je Ivanic 29,Ohi 28

Partizan Urosevic, Vujacic 28,Zdjelar 27

 

U Zvezdi jako, talentovane generacije mladih igraca propadaju ili su propale, a Stankela deca u Italiji, pa pozajmice u Holandiji, imaju gde da se razvijaju... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bugl Khan said:

Šta igrate vi to? U17 Turnir neki ili EURO? 

Edit: Našao. Polufinale Eura. Čestitam. Vi u mlađim kategorijama stalno neke uspjehe imate.

I u fudbalu i kosarci, skoro uvek, ali zato Vi dajete sansu mladim igracima, i oni posle postanu bolji igraci... 

A naša ligaa je polu profesionalna veteranska.... 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...