Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Prica se da ce biti pozvan za reprezentaciju Vladan Kovacevic(najbolji golman Poljske lige) ide u GLAZGOV RANGERS

 

Isto tako treba pozvati za u21 golmane Graficar Manojlovic 2002 i Cetkovic 2002 iz Banja Luke(vec igrao za nas) 

Pozivajmo Srbe iz drugih zemalja

 

Ima jedan zanimljiv igrac 2000 godiste, krilo, ispao iz druge lige Nemacke Ingolštat

Filip Bilbija 28 ut 7 golova GER

 

Pavle Vagic 2000 Rozenborg DC, DM  SWE

 

 

 

 

Edited by vlaDixXx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Zar Kovačević nije debitovao za BiH

Mozda je igrao prijateljsku, zavrsio je sa njima(tako kaze menadzer) 

 

Prelazi u Rangers za besne pare, veliki potencijal, podseca na Kurtou, bice nas prvi golman kžza godinu dve

Link to comment
Share on other sites

Posle Mašovića meni je zanimljiv onaj njegov klupski saigrač Pantović. Mislim da će i on brzo da se nametne i dobije poziv za reprezentaciju. Ako bude imao i sledeću sezonu kao ovu prethodnu verovatno će se probati u nekoj tekmi.

Link to comment
Share on other sites

Gde je i šta radi Nikon El Maestro? :classic_laugh:
U FSS inače postoji "ekipa" zadužena da prati razvoj i potencijalne reprezentativce Srbije, posebno medju mladim fudbalerima, rodjenim "preko"...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikola Cetkovic 2002 

Pisalo mu u opisu golman reprezentacije srbije, a branio za u21 bih evo pozvan je za njihovu reprezentaciju... 

 

A mi ne znam sto ne zovemo Manojlovic odlicno, brani u Graficaru, posle Lukica on je najbolji nas golman.

Pisem namerno dvaput ovo, mozda neko vidi blizu Fss-a

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vlaDixXx said:

 

Pisem namerno dvaput ovo, mozda neko vidi blizu Fss-a

 

:lol_2:

 

Jel se zajebavaš? 

 

Jel znaš ti kakvi rade tamo u tom našem savezu fudbalskom? Pa njih da zanima fudbal mi bi bili kao Holandija sa regularnim plasmanima na SP i EP a verovatno bi nešto i uradili do sada.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Da jako je zanimljiv, pravi igrač za našu reprezentaciju.

Pa ne mozda sad, ali da se ima u vidu, i on i Pantovic i ko zna koliko jos dece iz dijaspore(austrija i nemacka) 

9 minutes ago, dzoneee said:

:lol_2:

 

Jel se zajebavaš? 

 

Jel znaš ti kakvi rade tamo u tom našem savezu fudbalskom? Pa njih da zanima fudbal mi bi bili kao Holandija sa regularnim plasmanima na SP i EP a verovatno bi nešto i uradili do sada.

Zato i pisem, znam, da ih nije briga, mozda slucajno vide

Hahahahhahaha

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Mi uvek kad smo imali neku iole polu-zdraviju sportsku priču, kažem polu jer ne može cela zbog saveza, uvek smo pravili nekakve uspehe i imali dobar period igranja reprezentacije. Antić, Muslin i sada Piksi. Eventualno onaj Dik Advokat je mogao da bude možda takođe, ali je to bio cirkus jedan običan u režiji i saveza i cele neke atmosfere na koju je takođe uticao savez. Čovek se zadržao kratko i kad video šta je po sredi pobegao. 

 

Čim smo imali Krstajiće, Ćurčiće i šta znam koga još... plus takve splačine oko saveza to odma kreće da bude neki nivo neke D ekipe Lige Nacija.

 

Izuzetno je bitno da savez izabere šta ima i da pusti te koje je izabrao da rade svoj posao, a naš savez nije takav. Kada se stvori iole malo neka čistija sportska priča odmah bude bolje. E sad zamislite šta bi bilo da je i savez neka zdravija sportska priča? I to se ne bi samo odrazilo na reprezentativni tim već i na ligu. Ali za to je potrebno imati i uređeniju državu a od toga nema ništa, niti će ikada biti jer većina ljudi u ovoj zemlji ne kapira da treba da bude.. svi kao nešto kukaju ali u principu to je izgleda navika neka samo a ne neki iskren osećaj, tako da to nam je što nam je. Imaćemo kratke periode dobrih igara, pa opet u tunel gde svetlo ni na vidiku i tako u krug.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Filip Ugrinic DM, DC 1999 

potpisao za Young boys

fizicki jak centralni vezni fudbaler

Fantasticna sezona u Lucernu 34ut 8 golova

 

Nikola Stosic 2000 MC iz Rida(Austrija) dobra sezona 

 

Vladan Kovacevic bice vrhunski golman, moramo to iskoristiti... 

Link to comment
Share on other sites

Pre sat-dva uzeh karte za Zapad. Prvi put se cimam do Rajka. Skoro 10 godina nisam gledao repku uzivo, mislim da mi je ovo treca tekma A reprezentacije.

 

Ocekujem sutra malo gledalaca, do juce nisam ni znao da se igra LN a mogu misliti do koga sve nije dosla ta informacija.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dzoneee said:

Dobili smo Holandiju U19 2:1. 

 

Jedan gol je postigao Lazetić koji je u Milanu. 

 

Inače grupa egzotika sa Ukrajincima. :classic_biggrin: Oni dobili Norvežane u drugoj utakmici. Samo pobednik grupe prolazi na EP U19.

 

Turnir se inače igra u Holandiji, tako da smo dobili domaćine. 

 

EP U19 se inače igra već od 18. juna u Slovačkoj, a pobednik ovog turnira ide u grupu sa Engleskom, Austrijom i Izraelom. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ta'veren said:

Pre sat-dva uzeh karte za Zapad. Prvi put se cimam do Rajka. Skoro 10 godina nisam gledao repku uzivo, mislim da mi je ovo treca tekma A reprezentacije.

 

Ocekujem sutra malo gledalaca, do juce nisam ni znao da se igra LN a mogu misliti do koga sve nije dosla ta informacija.

 

Ja za istok, ocekujem i nadam se skandiranju za Piksija.

 

Tj. ja cu da povedem, pa ko prihvati dobrodosao je 😁 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...