Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 minute ago, Mile1 said:

Darko Lazovic 😍

Darko je odigrao utakmicu života, makar za repku. Zaista je gotivan momak i šteta što su ga povrede malo ukanalile, ali svaka čast.

Sergeja smo dugo čekali, ali vredelo je, makar za onu majatoriju kod drugog gola.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Odlična utakmica Gudelja i Stefana Mitrovića, zatvorili su i izbili gotovo sve. Rajković mi mnogo više uliva poverenje od Dmitrovića. Treba da bude prvi golman. Tumba odlično postavio igru, ali ruku na srce za klasu smo bolji od Norveške. Njihove glavne perjanice su podbacile, a i dobro smo ih sačuvali. 

 

Sad samo da gledamo da ne useremo na Marakani EP...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da je dekadentna (meni bas nije), oduvek mi se dopadala ova formacija. Mislim da imamo igrace za nju i da to moze dobro da funkcionise. Tu su kljucni igraci na wb poziciji, i mislim da to pokrivamo Kosticem, Lazovicem, Gacinovicem i Risticem. Pozadi bismo mogli i bez Kolarova, ali ruku na srce, odigrao je dobro danas,a ima i taj prekid. Gudelj je isto bio dobar, dopao mi se veceras. Djuricic se fino kretao i dosta im je zadavao problema. Mitar jednostavno nije imao srece, ali to je on, sanse su tu a bice i golova. Sergej kad ga ne tupi i igra konkretno, nema greske. Tadic mora da podigne formu. Bice ovo jos i ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...