Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

„Igrači su opravdali poverenje po ovako teškom vremenu i teškom terenu. Za mene iznenađujuće ovakvom terenu, jer mi kao veliki klub, kao Partizan, ako imamo grejače, onda mora neko da odgovara što je teren bio ovak tvrd i težak. Kao što ja snosim odgovornost za moj deo posla, tako treba i neko da snosi odgovornost za ovaj teren, jer se mnogo uložilo u sve, a mi smo veliki klub. Nadam se da ćemo kao klub da rešimo ove stvari“

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nekog uopšte zanima (prednosti rada od kuće i prenosa na B92), ovi naši igraju u Ivanjici.

 

Za sada gol Uroševića posle kornera, prečka Natha posle slobodnjaka, teren ko da su jutros kopali krompir sa njega i srećom otoplilo pa Stojke neće da se ukoči od zime na golu. Štaviše, kratke rukave nosi.

 

Usput, Suma van tima jer pregovara u Beogradu sa nekim MLS ligašem. Ako laže komentator sa B92, lažem i ja.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme vrlo dobro, cak da se usudim da kazem i odlicno. Ali kad ne postignes drugi gol i uzmes svaku nadu protivniku onda se i desi ovako drugo poluvreme. Nisu imali puno sansi, ali stiskali su, jurili kao da im je poslednja. Na srecu, odbranismo se. Imali su puno kornera i dobro smo tu odreagovali. Banjak na momente jako neodgovoran, lik dribla na nasoj polovini. Teren i nije bio toliko los, lopta je isla sasvim dobro kad su pasovi u pitanju. Imali su problem oni koji su pokusavali da idu solo prodorima.
Suma ima ponudu iz MSL-a i Ukrajine. Pretpostavljam da bi on u USA, a nama je bolja ova druga ponuda. Tako obicno biva.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto smo dali gol. Ovo je vrlo lako mogla da bude dupla nula. Ovi se povukli bez ikakvih ambicija da nas ugroze. Nadam se da ce se malo otvoriti sada.

Mi jako dobri, lopta se lepo krece, lepo izgledaju i ova odigravanja iz prve. Cak i Scepan deluje dobro u tim akcijama. Markovic mora da realizuje onakve zicere. Ne mogu da ne primetim da kad probijemo po boku da ili centarsut bude ocajan ili se u sesnaestercu jako lose krecemo i otkrivamo.

Sudjenje korektno. Mozda je trebao Obradovic da dobije karton za onu ruku.

Edit: Takodje, kod njihovog slobodnog udarca, mozda bi eventualno neki VAR dosudio penal. Evidentno da je rukama zadrzan igrac Radnika, ali nije "znao da padne".

Link to comment
Share on other sites

Pa svasta se prica, a poneki mediji i prenesu. Nisam neki zagovarac teorija zavere, ali ovo lici kao da se pokusava destabilizacija tima (ne kluba). Usli su u dobru seriju i vrlo dobro to izgleda na terenu. Jedni mediji pisu da je Suma odstranjen zbog nediscipline, drugi da je Stanojevic "rasista" i da pokusava da ostrani sve strance iz tima, treci da je bilo ponuda, ali da zainteresovan tim nije mogao da plati trazene zahteve... Istina je tamo negde, a verovatno izmedju. Tesko mi je da zamislim da je protiv stranaca s obzirom da je radio u inostranstvu i da su za vreme njegovog prvog mandata dovedeni Kamara, Boja, Kizito i Tejgo. Takodje, tesko je zamisliti da jedan MSL tim nema novca za njegovu platu. Ne placaju tamo soccer kao football, ali opet bolje nego kod nas.
Ovo da je poslat na hladjenje mi je najrealnije. Njegov kvalitet je neosporan, ali jednostavno vidi se da ne moze da izdrzi vise od 45min jakog tempa.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da je u pitanju šovinizam ili razisam. Uostalom, Stanoje često ističe Asana kao primer, a i što bi dovodio Bajabeka.

 

Mislim slično kao i ti, da je bilo nekog interesovanja, možda se nisu našli po pitanju ugovora, a da je Stanoje to iskoristio da ga malo ohladi. On traži stalnu odgovornost i posvećenost, neku vrstu predvidljivosti, a kod Sume je to uvek upitno. On će jednom biti najbolji, pa će sledeći put šetati 30 minuta, a onda zablistati, a Stanoje traži konstantnost. Plus taj problem sa fizičkom spremom. Ipak su stranci među najplaćenijim igračima, nije čudo da zahteva najviše od njih.

Link to comment
Share on other sites

Nije da bih da vam stajem na žulj, gospodo, ali Suma nije prvi put u nemilosti trenera. Ni nedisciplina mu nije nesvojstvena. Znam za jednog pomalo sličnog iz komšiluka...

 

Na stranu rivaliteti, momak ume da igra lopte. Da je 'uglavu' normalniji ne bi igrao u Srbiji, kao ni onaj pomalo sličan iz komšiluka. U najmanju ruku vredi za neki bolji tim iz L1.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...