Jump to content

FK Partizan 2020/21


Barkley#34

Recommended Posts

Urosevic je na nekim drogama. Nadam se da nece biti izabran za testiranje na nedozvoljene supstance.

Just now, nlavrnja said:

Da vratimo mi ipak Lazevskog... 

Ovaj ceka ko zapeta puska. U Srpskoj ligi je, u OFK Vrscu. 😄

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Suma je dva nivoa iznad ostalih igrača iz naše lige.

Trener koji ne ume njemu i Nathu da nađe istovremeno mesto u 11 nije trener.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Trener koji zna samo jednu formaciju 4-2-3-1 i drži je se kao pijan plota, pa mu jedan od dva najbolja igrača ili glanca klupu ili igra zadnjeg bezveznog.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo toliko lose, da mi ne bi bilo zao ni da smo ispali. 

 

Urosevic, Vitas, Miletic, Scekic nisu fudbaleri. Stevanovic je umislio da je Messi, a od pocetka sezone ga nema na terenu.

Prelazna ocena Banjaku, Zdjelaru, Sadiku, Asanu i Sumi. Ostatak ekipe nije vredan komentara.

Link to comment
Share on other sites

Savo odlično pripremio utakmicu. Kada se igra samo jedna, gde vrlo lako možeš da ispadneš od mnogo slabijeg protivnika, lepota u igri nije baš u prvom planu. Teške su noge još uvek od priprema, biće to bolje za par nedelja, kad malo osveži.

Link to comment
Share on other sites

Pošteno sam gledao tek od 55. minuta. Ništa se nije desilo što već nismo znali. Ok, tvrd protivnik sa istoka, jedan meč, dupli blok ali najviše deprimira nemogućnost da mirno privedemo utakmicu kraju. Depresivni smo.

 

Previše je igrača u timu koji ne znaju s loptom i previše škk momenata, pa ne znam kako ćemo protiv neke pismene ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Nije ono sinoc bilo toliko lose kako se ovde predstavlja.

Premijera, pa prazno, pa bez prava na gresku, a oni jedva jedan udarac i to nisu krs ekipa.

 

Odbrana sasvim solidna, sredina malo staticna, a napad je bio odlican u drugom poluvremenu.

Nisam nezadovoljan, samo da se malo vise krecemo kada lopta krece iz poslednje linije.

 

Jedino negativno pomracenje Vitasa, samo ne znam da li je pomracenje onaj potez ili sto 89 minuta nije napravio jos koji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je jasno da se igra na jednu utakmicu i da je pritisak zbog toga bio velik, ali onakva nepovezana igra u vecem delu mi se ic ne svidja.
1. greska trenera je klupa bez napadackog potencijala. Da smo slucajno trebali da jurimo rezultat zaista ne znam ko bi na klupi mogao bilo sta da promeni.
2. greska je nemilosrdno forsiranje Stevanovica koji fizicki trenutno ne moze da parira seniorskim igracima. Trebao ga je Sumom zameniti jos na poluvrenenu.
3. greska je igranje i sa Zdjelarom i sa Scekicem zajedno. Jos kad se doda onakav Natho od sinoc...
4. greska je konstantno igranje Miletica na poziciji desnog beka.
5. greska je umesto sinoc da Natha, koji je ocigledno crko, oko 70min zameni sa Denisom/Sumom i proba da resi utakmicu, on ceka nadoknadu i ubacuje treceg zadnjeg veznog.
A bojim se da je najveca greska, po sinocnoj izjavi, to sto nije shvatio da ih je napravio i nece se nista promeniti.

Link to comment
Share on other sites

Suma nije trenirao nedelju dana zbog povrede i nije bio spreman za vise od 30 minuta.

Laksu povredu ima i Lazar.

Ivanovica cuvaju za trasfer kako ne bi izgubio pravo nastupa u LE.

To su 3 ofanzivna igraca bez kojih smo morali sinoc da nastupamo, osim Sume koji je mogao tih pola sata.

 

Nije tajna da se trazi desni bek i da se kasni sa dovodjenjem, sad samo jos malo da secekamo.

Ceka se i prodaja Miletica.

 

Mozda se i umesto Ivanovica dovede jos jedan igrac.

 

Ali zna se kako kod nas ide, prvo prodaja, pa onda dovodjenje.

Link to comment
Share on other sites

Ono juče je bilo ogavno za gledanje, ali nije ni prvi ni poslednji put. Prošlo se dalje. Sastav je isto takav kakav je, bolje nemamo. Jedino što je stvarno nenormalno je da protiv protivnika koji nema ambiciju da predje polovinu terena ako baš ne mora gledaš Uroševića pre Brežančića. Dečko je imao jedan period prošle jeseni kad je stvarno igrao korektno (ništa više od toga), ali je generalno užasan fudbaler.

 

Na desnoj strani se polako pripremam za Miljkona, čim prodaju ćelavog. Nestvarno mi deluje da nisu hteli da probaju njega i Banjaka u sredini odbrane, Vitas je Rna rizik level igrača, ne znaš da li je više kiksara ili psihopata. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alek The Great said:

greska je igranje i sa Zdjelarom i sa Scekicem zajedno.

Posle onog što sam sinoć video još više sam ubeđen da nam je to jedino izvodljivo do imamo rizike iza njih. Šćekić je presekao ili usporio više od deset njihovih napada za tih 35-40 minuta koje sam pažljivo pratio. Nema nam sreće s njim i loptom, ali sam se pomirio s tim. 

 

Filip je kriminalan od početka sezone bez obzira na iznuđene penale. Što kaže Kuper, Suma nije bio spreman za više i nismo imali puno izbora. Ja bih možda rizikovao sa Denisom umesto njega na poluvremenu, ali lako je meni da pričam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...