Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

21 minutes ago, Green23 said:

Maverick je uvek imao dobre informacije oko situacije u klubu, samo što ne piše toliko često o tome.

 

Nemam ja nista protiv toda, neka ima, ali ono sto citam po internetu zadnjih sezona ne navodi na sledeca pojacanja Zvezde. Uglavnom, jer imavtaj rsb koji ima neki izvor informacija. Jedina do sada proverena naznaka ovde je stizala od Kuma i to vezano za tajming, ne i ime. Napravio je mali izuzetak sa dolaskom Nnoka iz Nemacke sa onim dobro jutro na Nemackom.

 

E sad, maverik me s nekim cudjenjem pita ko kaze da je Nedovic ikada i bio opcija jer se nije nigde pominjao, zapravo izricito tvrdi da nije bio opcija. A siguran sam da ni ja ni on ne znamo da li jeste ili nije. To sto se nije pominjao, u slucaju Covica vise vuce da jeste nego da nije. Bar tako govori iskustvo.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Green23 said:

Maverick je uvek imao dobre informacije oko situacije u klubu, samo što ne piše toliko često o tome.

Ma opusteno buraz. Samo sam se ukljucio jer je prica oko Nemanje, jer te price mi njemu nudimi te pare on hoce vece isl. Da je postojalo interesovanje obe strane verujte mi da novac ne bi bio problem zavrsilo bi se to u deset minuta. Mozda decko zeli da proba da odigra negde gde ce da ima vecu minutazu bez obzira da l je EL, da proba da odigra bez povreda sezonu isl,ima milion tu stvari ne samo novac. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Leonard said:

Te klauzule oko povreda su obicna glupost. Da je to tako svi klubovi bi u ugovore stavljali klauzule i igraci koji su skloni povredama bi dobijali raskide ugovora nakon povrede koja zahteva duzu pauzu, a ne bi sedeli iza klupe i smeskajuci se redovno primali plate.

 

Igracu koji je sklon povredama ili povreda nije u potpunosti zalecena, dobija mnogo manju ponudu od realne vrednosti. I jos treba igrac i menadzer pride uz smanjenje da pristanu na klauzule, jedino ako su pali sa kruske.

A koliko ti igrača znaš koji su skloni povredama zbog kojih propuštaju cele sezone? Naravno da ima takvih klauzula, i to nije raskid ugovora, nego određena korigovanja. Taj igrač će od osiguranja tu povredu svakako debelo naplatiti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Firga said:

 

Nemam ja nista protiv toda, neka ima, ali ono sto citam po internetu zadnjih sezona ne navodi na sledeca pojacanja Zvezde. Uglavnom, jer imavtaj rsb koji ima neki izvor informacija. Jedina do sada proverena naznaka ovde je stizala od Kuma i to vezano za tajming, ne i ime. Napravio je mali izuzetak sa dolaskom Nnoka iz Nemacke sa onim dobro jutro na Nemackom.

 

E sad, maverik me s nekim cudjenjem pita ko kaze da je Nedovic ikada i bio opcija jer se nije nigde pominjao, zapravo izricito tvrdi da nije bio opcija. A siguran sam da ni ja ni on ne znamo da li jeste ili nije. To sto se nije pominjao, u slucaju Covica vise vuce da jeste nego da nije. Bar tako govori iskustvo.

Buraz ja nikada ovde nisam napisao niti me zanima da ulazim u to da kazem da je neko zavrsen ili ne i to ko me zna jos sa b92 ja se time ne bavim. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Maverick88 said:

Ok je buraz ja da se raspravljam sa tobom necu. To sto se nije pisalo na forumima ne znaci da se ovako nije culo i pricalo 🙂

 

Culo se i pricalo da zeli da saceka 700k od nekog, a ako bi izvisio za tu cifru bio bi spreman da se okrene nama tamo negde u Avgustu, za nekih 400k. Nista se drugo o Nedovicu nije culo, a vezano za nas. Ako je istina, znaci da su ipak popricali, ako nije istina, ili se nije pricalo ili se dobro krilo. Cetvrto nema. Kao sto rekoh, to zna samo dobro obavesten, uzak krug ljudi. Mi ostali mozemo samo da nagadjamo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firga said:

 

Culo se i pricalo da zeli da saceka 700k od nekog, a ako bi izvisio za tu cifru bio bi spreman da se okrene nama tamo negde u Avgustu, za nekih 400k. Nista se drugo o Nedovicu nije culo, a vezano za nas. Ako je istina, znaci da su ipak popricali, ako nije istina, ili se nije pricalo ili se dobro krilo. Cetvrto nema. Kao sto rekoh, to zna samo dobro obavesten, uzak krug ljudi. Mi ostali mozemo samo da nagadjamo.

 

 

Netacno i totalna glupost  od pocetka do kraja napisanog, i ja ovde zavrsavam dalju raspravu. 

Edited by Maverick88
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



 
 
Svi znaju da sam grobar, ali gledam Evroligu ...

Pretpostavljam da je ovo u glavi zvučalo drugačije...:). Bez šale...svaka čast na komentarima...ja kao klinac sa ujakom grobarom odgledao sigurno 90 posto vaših EL tekmi.


Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Buraz ja nikada ovde nisam napisao niti me zanima da ulazim u to da kazem da je neko zavrsen ili ne i to ko me zna jos sa b92 ja se time ne bavim. 

 

Ali tvrdis da se sa Nedovicem nije uspostavio nikakav kontakt ovog leta? To je ipak informacija, konkretna.😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Netacno i totalna glupost  od pocetka do kraja napisanog, i ja ovde zavrsavam dalju raspravu. 

 

Pravo da ti kazem, ne znam. Ali to valjda dolazi od nekog admina sa RSB koji evidentno i provereno imaju neke izvore, da li je to kroz klub ili kroz agenciju, ne znam, ali se ispostavilo da znaju dosta toga. Da li ih neko voli ili ne voli da ostavimo po strani, pricamo o tacnosti informacija.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Green23 said:

A koliko ti igrača znaš koji su skloni povredama zbog kojih propuštaju cele sezone? Naravno da ima takvih klauzula, i to nije raskid ugovora, nego određena korigovanja. Taj igrač će od osiguranja tu povredu svakako debelo naplatiti.

Vidim da bas  pratis NBA.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:


 

 


...doći će jedan crni čovek...imaće velika stopala i ruke podugačke...i sve lopte biće njegove...

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

 

Meni lici na Odza 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

...znate anegdotu kada Boban Marjanović večera sa društvom u restoranu...tišina, čuje se samo escajg... i u jednom trenutku kaže onom preko puta sebe: ''...možeš li da mi dodaš so...? '' ...a ekipa za susednim stolom prasne u smeh. Posle se izvinjavaju i taj rad a Boban pokaže razumevanje za situaciju i već nakon par minuta dohvati slanik sa njihovog stola.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...